Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 50, nieco jubileuszowy

44 postów w tym temacie

Michał Nowicki

I znów niespodzianka! Kolejny odcinek pr0gramu już w niedzielny wieczór. Ale jakże inaczej mogłoby być, wszakże to już pięćdziesiąty (cyfrowo: 50) raz, kiedy Myszasty i Lucas siadają przy tradycyjnym mleku, by pogadać o grach oraz odpłynąć do krainy wiecznych dygresji...

Przeczytaj cały tekst "pr0gram - odcinek 50, nieco jubileuszowy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie śmierć nie chwyci to tysięcznego odsłucham, chociaż mam wrażenie, sądząc po regularności ukazywania się pr0gramów, że będzie to już inny skład. Tudzież w ramach tysięcznego odcinka gramowicze zrzucąsię dla Myszy na tort urodzinowy z okazji 80. urodzin :D

Dobra biorę się za słuchanie.

EDIT: A jeszce co do spotów, Mysza robi za Tier 1, a Lucas za Geralta (zgadłem?). i czy wrzucicie obrazek Trashki? Bo mam wrażenie, że tak jak z niedzieli przechodzicie na poniedziałek, tak z dwóch gadający gąb robią się trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerywać, ale... ALE, tylko jak mu się bluzg wyrwie. Myszastego fajnie się słucha, gdy się do tematu zapali. Co nie jest równoznaczne, że Lucasa słucha się źle, ale może jednak niekoniecznie wtedy, kiedy się wcina rozmówcy w zdanie. Oczywiście nie mówimy o swobodnej dyskusji, tylko o omawianiu przez Mysze jakiegoś tematu. Czyli pytania dopytujące - tak, tłumienie wywodu - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 23:49, Altairus napisał:

Hmm mówicie o jakiejś taktycznej strzelance. Jak ona się nazywała The Fall ? Nie mogę
nic o niej znaleść :(


To nie taktyczna strzelanka, tylko nominalnie gra cRPG. I swoją drogą moja pierwsza, historyczna recka na gram.pl. I w ogóle absolutny debiut tutaj. :D

http://www.gram.pl/art_6gfj5_The_Fall_rzut_okiem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 23:24, Zgreed66 napisał:

Hhmm? Kiedy się można Wideło spodziewać? :)


Jak nam kumpel materiał obrobi, a ciężko tyra teraz, więc mamy nadzieję, że będzie to przynajmniej, jako bonus do nowego odcinka. Może wcześniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 23:58, Myszasty napisał:

Jak nam kumpel materiał obrobi, a ciężko tyra teraz, więc mamy nadzieję, że będzie to
przynajmniej, jako bonus do nowego odcinka. Może wcześniej? :)


No, to czekam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przerywania: Proponuje kompromis - Lubię te tyrady Myszy, ale rzeczywiście czasem się "zapędza", to może dobrym rozwiązaniem będzie ustalenie limitu czasowego wypowiedzi? Np. Po 15 minutach monologu Myszy, Lukas da sygnał dźwiękowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 10:23, Volrgarth napisał:

Np. Po 15 minutach monologu Myszy, Lukas da sygnał dźwiękowy...

Pierdnięcie.

A co do pr0gramu: hmm... może w końcu zacznę słuchać. Nawet, jeśli was na iTunes nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 11:51, Dared00 napisał:

> Np. Po 15 minutach monologu Myszy, Lukas da sygnał dźwiękowy...
Pierdnięcie.


Zwracam uprzejmie uwagę, że nie jemy podczas nagrywania grochówki, czy fasolki po bretońsku, ale pijemy zdrowe, niepasteryzowane mleko. Beknięcie będzie bardziej naturalne i pozwoli nam wytrwać do końca, jeśli Lucas umyje zęby... :>

Dnia 08.08.2011 o 11:51, Dared00 napisał:


A co do pr0gramu: hmm... może w końcu zacznę słuchać. Nawet, jeśli was na iTunes nie
ma ;)


Ano właśnie, jakoś iTunes nie lubi naszych plików z ftpa, a o zmiany pod tym kątem prosimy już od prawie roku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee jak jestescie tylko we dwoch to problem wchodzenia w slowo nie jest jakis bardzo odczuwalny. Ale wystarczy, ze pojawi sie trzecia osoba i sie robi prawdziwy bajzel. Bardzo czesto slychac wtedy trojglos, czyli nie slychac nic. Mam na dodatek wrazenie ze najbardziej poszkodowana jest wtedy ta trzecia osoba, czyli zazwyczaj Trashka. Ile ona musi sie nameczyc, zaczaic sie, wyczuc odpowiedni moment zeby moc cos powiedziec :D Zartuje, ale fakt faktem, optymalny sklad takiego podcastu to 2 osoby. Przy 3, na dodatek przy popijaniu odpowienimi napojami (co jak wiadomo rozwiazuje jezyk) robi sie imo zbyt chaotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 23:58, Myszasty napisał:

> Hhmm? Kiedy się można Wideło spodziewać? :)

Jak nam kumpel materiał obrobi, a ciężko tyra teraz, więc mamy nadzieję, że będzie to
przynajmniej, jako bonus do nowego odcinka. Może wcześniej? :)

A wasze obrazki kiedy się zmienią? Aha, otagujcie to wideło, tak żebym mógł to po dwóch tygodniach łatwo znaleźć w wyszukiwarce (we wtorek wyjeżdżam a obóz i mam ważenie że z internetem to tam ciężko będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 15:04, tylor2 napisał:

Aha, otagujcie to wideło, tak żebym mógł to po dwóch
tygodniach łatwo znaleźć w wyszukiwarce


Pewnie w plikach będzie (menu, na niebieskim pasku) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować