Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Akurat to forum dość często zamula, i dostawca nie ma tu wiele do rzeczy. ;] Trzeba było sprawdzić czy inne strony działają prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 23:09, rob006 napisał:

Akurat to forum dość często zamula, i dostawca nie ma tu wiele do rzeczy. ;] Trzeba było
sprawdzić czy inne strony działają prawidłowo.

A Ty co myślałeś, że forum nie wchodziło normalnie to zaraz płacz i zgrzytanie zębów bo mi net nie działa? Oczywiście że wszystko tak chodziło, forum podałem jako przykład. Teraz jestem u rodziców, tutaj normalnie neo działa. Jeszcze wczoraj po napisaniu posta zobaczyłem jaki jest sygnał w telefonie. Bardzo zaszumiony... Więc 100% łącze, dzisiaj było rano to samo, trza zgłosić. No i jeszcze parametry które podałem, sugerują jasno, że to wina łącza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w sprawie Neostrady. Pytam ponieważ planuje założyć babci. Była by to opcja livebox internet i telewizja telefon już jest i dlatego pytam czy normalnie się będzie telefonować czyli czy telefon nie będzie zajęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:26, damian111 napisał:

Witam mam pytanie w sprawie Neostrady. Pytam ponieważ planuje założyć babci. Była by
to opcja livebox internet i telewizja telefon już jest i dlatego pytam czy normalnie
się będzie telefonować czyli czy telefon nie będzie zajęty

Pomijając że Livebox to tragedia to nie powinno być z tym problemów. Telefon tak czy siak będzie działał bo leci on na osobnej lini, ale będziesz miał pewnie problemy z tym że livebox to strasznie zawodne cholerstwo i ciągle się wiesza(TV i pc). Co będzie się równało z koniecznością częśtych resetów dekodera do TV i samego liveboxa(oparte o w łasne doświadczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O chłopie... aż tak źle to nie jest.
TV mi wgl nie wiesza. Telefonu nie uzywam bo na %^#$%^#$ mi 4? x.x
Co do neta to owszem wiesza się ale raz na ruski rok (1 raz na dzień to szpan)


PS.
Tylko 1 ale.
Jeśli mieszkasz na kompletnym zadupiu i masz w domu więcej niz 1 telefon pod tą samą linią + kabel od telefonu nie jest podziemny tylko idzie "po słupach" to AVE :] Ja tak mam :P jestem skazany na to zę rozłącza mi za każdym razem gdy ktoś dzwoni, a jak podłączam filtry to filtruje sygnał w ten sposób żę go wogóle nie ma...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zależy jakich.
Mając Livebox''a z wykupionymi pakietami to mozę trwać to do 48h bodajzę
A jeśli masz nowy pakiet bez niczego to do tygodnia a znąc naszych pro evul prawoników TPSA to do miecha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:58, damian111 napisał:

a długo się czeka na aktywacje usługi


Ja czekałem dwa dni gdyż umowę podpisałem w sobotę ale jeśli umowę podpiszesz w dzień normalny czyli od Poniedziałku do Piątku to na włączenie usługi będziesz czekał jeden dzień a może zdarzyć się tak, że włączą tego samego dnia, w którym podpisywałeś umowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:26, damian111 napisał:

Witam mam pytanie w sprawie Neostrady. Pytam ponieważ planuje założyć babci. Była by
to opcja livebox internet i telewizja telefon już jest i dlatego pytam czy normalnie
się będzie telefonować czyli czy telefon nie będzie zajęty


Szczerze odradzam, jak już to tylko samo neo broń borze używać LiveBox-sa szit jak ich mało. do neo najlepszy jest dobry ruter może być LinkSYS Wag 200G (polecam sam używam od pond roku) a jeżeli modem to Stary poczciwy Thomson SpeedTouch 330, nie nową wersję tylko starą ze srebro czarną obudową jest najmniej zawodny, sagem-a radze omijać wielkim łukiem. Znajomy miał sagema i miał wiecznie problemy z łączem za nic nie szło się połączyć sprawdzali mu linię wymieniali modemy nic, kupił ruter i problemu niema chwile dłużej trwa nawiązanie połączenia ale jak złapie to niema już problemu, a na modemie za cholerę nie szło się połączyć. Po za tym jak weźmiesz pakiet to nie odliczysz internetu od podatku tylko goły internet można odliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić jeśli podczas pobierania, albo ładowania filmików na YT Neo chodzi żałośnie wolno, a podczas sesji multiplayerowych na PC lub na Xboxie działa jak normalny internet o prędkości 1 mega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:44, Alexx1 napisał:

Co mam zrobić jeśli podczas pobierania, albo ładowania filmików na YT Neo chodzi żałośnie
wolno, a podczas sesji multiplayerowych na PC lub na Xboxie działa jak normalny internet
o prędkości 1 mega?


Zmienić na inny :P np UPC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale od Neo są bonusy różne, zresztą to nie ode mnie zależy. Rozumiem jednak, że nie ma rozwiązania dla mojego problemu? Zwykle to mnie nie denerwuje, bo mało oglądam i ściągam, ale akurat dzisiaj mam ochotę rozwalić modem stompem, albo innym smashem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:54, Alexx1 napisał:

Niby tak, ale od Neo są bonusy różne, zresztą to nie ode mnie zależy. Rozumiem jednak,
że nie ma rozwiązania dla mojego problemu? Zwykle to mnie nie denerwuje, bo mało oglądam
i ściągam, ale akurat dzisiaj mam ochotę rozwalić modem stompem, albo innym smashem.


Ja mojego Liveboxa to nie raz "przypadkiem" zdarzy mi się go kopnąć i... czasem pomaga :P.

Bonusy? Tja... dostałem od nich (za darm... tak to prawda) aparat BenQ DC C850... cieszyłem się nim całe 3 tygodnie... Chyba się domyślasz o co chodzi :P teraz jeszcze (och ja głupi) zamówiłem Telewizje z Neo i musiałem przedłużyć umowe i zwiększyłem sobie szybkość łącza podpisując nową... i to był największy błąd mojego życia :P (jak do tej pory) mogłem zerwać umowę i przejść na UPC, ale nieeeeeee.... ja i ten mój zryty łeb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:44, Alexx1 napisał:

Co mam zrobić jeśli podczas pobierania, albo ładowania filmików na YT Neo chodzi żałośnie
wolno, a podczas sesji multiplayerowych na PC lub na Xboxie działa jak normalny internet
o prędkości 1 mega?


"Żałośnie wolno" to znaczy jaką konkretnie masz prędkość pobierania danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem bo mam na komputerze 2 profile.na jednym neostrada jest już zarejestrowana pod 1 użytkownika a teraz chcę zarejestrowac drugiego na drugim koncie.i tutaj jest pytanie czy jak zarejestruje drugiego gostka na innym koncie to będzie wszystko w porządku czy będę musiał neostrade powiadomic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:35, capral napisał:

Mam neostradę 512. Czy to normalne, że moja szybkość transferu wynosi ok. 23kb/sek.?

Powinno być ok 60. A więc nie normalne. A ile ściągłeś z neta w jednym miesiącu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować