Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Ehhh.... czaem moja naprawdę cieszę się z mojej kablówki i mieszkania w małym mieście :D

Ja mam 3 Mb/s za 45 zł miesięcznie :P, qmpel dwa bloki dalej ma neo+ jakiś tam plan 512 za bodajże 69 zł :P
Telekompromitacja francuska jak zwykle się nie popisała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, ciezko tu cos poradzic. Sam polecilbym skanowanie kompa przede wszystkim pod katem spyware''u, ale jesli formatowales i twierdzisz, ze nic tam nie ma to nie ma to sensu.

Zadne programy P2P, autoupdatery, download managery itp. w tle nie chodza?

Przychodzi mi do glowy jeszcze Punkbuster (chyba CoD z niego korzysta) - jesli go updateowali to moze dzialac nieciekawie. Sprobuj go moze uaktualnic recznie - w katalogu pb w CoD powinien byc chyba plik do tego. Albo sprobuj znalezc serwer bez pb i zobacz, czy pingi beda takie same.

Jesli natomiast podobne problemy wystepuja tez w innych grach multi to pozistaje zglaszac reklamacje do Tepsy i zmusic tych z Blekitnej Linii, zeby przyjeli zgloszenie. Dziwne skoki pingow tez mi sie zdarzaly w Enemy Territory i po ich "sprawdzeniu" (ponoc niczego nie znalezli), problemy ustaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 13:30, Hegemon napisał:

Coz, ciezko tu cos poradzic. Sam polecilbym skanowanie kompa przede wszystkim pod katem spyware''u, ale >jesli formatowales i twierdzisz, ze nic tam nie ma to nie ma to sensu.


Przed formatem skanowalem zarowno pod katem wirow jak i spyware''u.

Dnia 26.11.2005 o 13:30, Hegemon napisał:

Zadne programy P2P, autoupdatery, download managery itp. w tle nie
chodza?


Nie, nawet nie mam zainstalowanych ich jeszcze. Poza tym nie jestem az tak glupi :p

Dnia 26.11.2005 o 13:30, Hegemon napisał:

Przychodzi mi do glowy jeszcze Punkbuster (chyba CoD z niego korzysta) - jesli go updateowali to moze dzialac > nieciekawie. Sprobuj go moze uaktualnic recznie - w katalogu pb w CoD powinien byc chyba plik do tego. Albo > sprobuj znalezc serwer bez pb i zobacz, czy pingi beda takie same.


PB z reguly przez serwy jest wymagany najnowszy, ktory posiadam, poza tym mowie, ping skoczyl nagle w sobote 19XI we wszystkich grach,to nie zalezy od pb (serwy bez niego tez sprawdzalem).

Dnia 26.11.2005 o 13:30, Hegemon napisał:

Jesli natomiast podobne problemy wystepuja tez w innych grach multi to pozistaje
zglaszac reklamacje do Tepsy i zmusic tych z Blekitnej Linii, zeby przyjeli zgloszenie. Dziwne skoki pingow tez mi > sie zdarzaly w Enemy Territory i po ich "sprawdzeniu" (ponoc niczego nie znalezli), problemy ustaly.


A wiec pozostaje telefon, przedzwonie po 16 jak wroce z miasta. Wieczorkiem zdam relacje z tego jak mnie obsluzyli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 16:18, Modest-Vermin napisał:

> Tak ale tylko chyba 3 miesiące. Reszte płacisz normalnie.
>

Łee to tylko na ludzi haczyki zakładają :/


Buahuah a co myślałem w jakim kraju ty żyjesz stary;) Telekompromitacja polska to kawał oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Telekompromitacja polska to kawał oszustów

Po pierwsze to nie w TP tylko w UPC. Po drugie należe do TP i nigdy mnie nie oszukali, jak miałem Neo to chodziła super. A taka opinia to niewiem z kąd jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 16:25, Widek napisał:

Buahuah a co myślałem w jakim kraju ty żyjesz stary;) Telekompromitacja polska to kawał oszustów


Tak wiem TP to oszusty ale Ty pewnie masz na myśli oferte NeoTP 6 miechów za 1 zł, bo to jest powiedziane.
Mi chodzi o neta z UPC bo w reklamach jest 39 zł za 1mb/s i nic nie pisze aby to były "tymczasowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz pisze ten sam post bo nikt mi nie odpisal

Mam pytanie czy wy wszyscy macie cos takiego jak ja. Mam neo 512 i jak gram w war3 to mi sie zrywa poloaczenie, a jak chce sie znow polaczyc to jest blad 600cos jeszcze raz naciskam i jest 700 cos i takie tam
Potem za 10 razme sie jakos wlancza :/
Dalej dlaczego jak mam 512 to mam lagi na wa3???? przecisz to nie jest 256
i jeszcze do tego jak wlanczam nimoiona to mam ze predkosc jast 200 cos bez wirusow, a moj rekord to 16kbps :/
na modemie mialem szybciej :/
Teraz mam zamiar zmienic na chello 1mgps co myslicie o tej zmianie bedzie mi sie lepiej gralo w war3?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie skąd wiec wzieło sie powiedzenie Telekomuna? Telekompromitacja? To niestety taka prawda, przeciez oni proobouja strasznie kase wydusic - te 6 miechów za zeta a potem podpisujesz 6mb na rok czy 2 lata szkoda ze to malym druczkiem jest napisane;] Duzo jest ludzi ktorzy maja problemy z neostrada a jak czytalem to niektorych klientów mają szeroko w d.... Za jakis czas dostarcze duzzzoo dowodów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 17:10, Arcik napisał:

No ale niech ktos odpowie czy zmianiac na chello czy mam cos z neo zrobic!!

Zadzwoń do TP i nie spamuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 17:13, Tomi_323 napisał:

> No ale niech ktos odpowie czy zmianiac na chello czy mam cos z neo zrobic!!
Zadzwoń do TP i nie spamuj!

To chyba nie jest odpowiedz na moje pytanie i sam spamujesz takimi postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 20:03, Seqiu napisał:

Mając autoconnecta mogę odinstalować ten programi z ikonką tp w zasobniku systemowym?


Wrecz powiniennes :) Zzera zasoby, nie da sie zminimalizowac do ikony, zmusza do wpisywania http:// itd. Potrzbne sa Ci tylko sterowniki do modemu, nawet autoconnect nie jest potrzebny, jesli skonfigurujesz polaczenie recznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2005 o 20:14, Hegemon napisał:

nawet autoconnect nie jest potrzebny, jesli skonfigurujesz polaczenie recznie.

Mi jest potrzebny tylko do spoglądania ile pobrałem danych z neta.

p.s dla opcji 256 kb/s limit wynosi 7 gb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam zadzwonić do TP:) Ja miałem neo 128 i gierkach World of Warcraft mam około 90-250 ping:) W Call of Duty też tyle około:)

Teraz mam neo 256:) Więc jest jeszcze lepiej i praktycznie zawsze jak coś ściągam to z prędkością powyżej 30kbps :)
No wyjątkiem jest stronka gram.pl bo tu jak pojawia się nowy plik to ciężko coś szybko ściągnąć, gdy stado sępów też się rzuca na ten sam plik:) i tu nawet najlepsze łączen ie pomoże;)

Mój kumpekl ma chello i narzeka na gierki:) Ja mam neo i jestem bardzo zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko;]
Odinalowałem ten program Neostrada tp zrobiłem tylko w połaczeniach sieciowych Połaczenie "neo" i nawet nie mam tych 2 komputerków w pasku zadań a jednak net chodzi! czy tak powinno byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry jednak widać tylko mam pytanko...da sie zrobić tak zeby przy właczeniu kompa net sam sie odpalał bez autoconnect? bo nie chce robić skrótu na pulpicie albo wchodzić w połaczenia i tam dać na "połącz" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 21:02, BaRt3k. napisał:

sorry jednak widać tylko mam pytanko...da sie zrobić tak zeby przy właczeniu kompa net sam sie odpalał bez autoconnect?
bo nie chce robić skrótu na pulpicie albo wchodzić w połaczenia i tam dać na "połącz" ;]


chyba sie nie da ale nie jestem pewien, a co ci przeszkadza autoconnect?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować