Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Słuchajcie,nie mam telekomuny,ale może modemowcom z sagemem pomoże to: http://www.turbokrecik.info/forum/dload.php?action=file&id=34&sid=367e03f46d45daf8db6e64fc446268ec
I w tym co się pojawi na pulpicie napisać login i pass,a jak nie to ściągnąć oryginalne stery ze strony sagema,Kreator połączenia wybrać chyba dialup wpisać w pole numeru ADSL i dopiero tam w połączeniu wpisać login i pass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:39, Grizzly. napisał:

Często mi się rozłacza. Czy można jakoś ustawić żeby się nie rązłaczała ?


Auto Connect wpisz w google, chyba ze juz go masz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 17:35, Grizzly. napisał:


> Auto Connect wpisz w google, chyba ze juz go masz :/

A jak to można sprawdzić czy mam Auto Connect ?


Instalowałes ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiejś stronie przrczytałem, że jakieś wartości przy VCI i VPI oznaczają błędy w neo ja mam od niedawna 35 VPI i czesto mi ping skacze do 200 a normalnie mam 35 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 9,25 GB sciagniete do 17 czyli do dzisiaj na strone neo, a autoconnect pokazuje mi 14.25 ;/ jak myslicie komu mam zaufac?:D i zauwazylem ze autoconnect troche klamal bo jak sciagalem cos z predkoscia 20 kb t on pokazywał 50 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 02:05, Widek napisał:

Mam 9,25 GB sciagniete do 17 czyli do dzisiaj na strone neo, a autoconnect pokazuje mi 14.25
;/ jak myslicie komu mam zaufac?:D i zauwazylem ze autoconnect troche klamal bo jak sciagalem
cos z predkoscia 20 kb t on pokazywał 50 :/


Tyle ze danym na stronie Neostrady ponoc tez nie nalezy wierzyc. Najlepiej chyba zadzwonic na infolinie i spytac, czy dane na stronie sa wiarygodne.

Albo sciagnij skads 800 MB i zresetuj polaczenie, jak predkosc spadnie, to znaczy, ze to autoconnect mial racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej ufam Auto Connectowi. Licznik na stronce Neostrady jest aktualizowany raz na kilka dni, a raz mi się zdarzyło, ze cały miesiąc stał na tej samej liczbie. No i z reguły obcinali mi transfer gdy przy 15 GB był Auto Connect a nie ich stronka.
A na infolinię to raczej nei warto dzwonic w żadnej sprawie. Ci ludzie chyba sie z choinki zerwali, zero myślenia, powtarzają to co mają w jakichś swoich broszurkach. nic się nie dowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie w tym problem ze na stronce neo sie zaktualizowało i pokazuje 11,88 a auto connect 14.41 :/ Kiedys nie mialem auto connecta i jakos w miare ten licznik prawde pokazywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neostrada jest OKROOOOOOOOOOOOOOOOPNA !!

1) Limity; np. w necie, na eMulu itd.
2) Kiedyś była promocja- neostrada TP 128 kB za ok. 80 zygla, promocja się skończyła i płace podad 100 zygla i nie moge zmienić na 512, bo jak do nich ide to mówią, że będzie od początku nowego miesiąca. Zamówiłem pod koniec sierpnia i do teraz ni mom. :(

NEOSTRADA TO ŚCIEMA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych limitów to nie są takie straszne. Ja mam teraz badajże 25 czy 30 GB a w miesiącu jeszcze mi się nie zdarzyło żebym ściągnął ponad 10GB. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 00:24, Mike L napisał:

No widzicie - a ja bym chciał mieć neostradę, ale nie mogę, bo "kochany operator" nie udostępnia
tej usługi w mojej okolicy. No i jak tu ich zrozumieć?


Mysle, ze chodzi o mozliwosci techniczne. Jakby mogli, to by udostepniali, bo to dla nich okazja do dodatkowego zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 09:49, Kapizak1 napisał:

Neostrada jest OKROOOOOOOOOOOOOOOOPNA !!

1) Limity; np. w necie, na eMulu itd.


Jak czytam takie posty, to wcale tych limitow nie zaluje.

Dnia 18.12.2005 o 09:49, Kapizak1 napisał:

2) Kiedyś była promocja- neostrada TP 128 kB za ok. 80 zygla, promocja się skończyła i płace
podad 100 zygla


To juz Twoj problem, wiedziales co podpisujesz (a przynajmniej powiniennes wiedziec).

Dnia 18.12.2005 o 09:49, Kapizak1 napisał:

i nie moge zmienić na 512, bo jak do nich ide to mówią, że będzie od początku
nowego miesiąca. Zamówiłem pod koniec sierpnia i do teraz ni mom. :(


Albo znowu balagan w Tepsie, albo brak mozliwosci technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 09:53, HumanGhost napisał:

Co do tych limitów to nie są takie straszne. Ja mam teraz badajże 25 czy 30 GB a w miesiącu
jeszcze mi się nie zdarzyło żebym ściągnął ponad 10GB. :-)


Ale popatrz na to ze wiekszosc operatorow nie ma takiego czegos :/ Bo to ograniczenie w necie za gruba kase :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 18.12.2005 o 09:49, Kapizak1 napisał:

2) Kiedyś była promocja- neostrada TP 128 kB za ok. 80 zygla, promocja się skończyła i płace
podad 100 zygla i nie moge zmienić na 512, bo jak do nich ide to mówią, że będzie od początku
nowego miesiąca. Zamówiłem pod koniec sierpnia i do teraz ni mom. :(

(...)

Coś tak nie bardzo Cię rozumiem :/ Kieeeedyś miałem SDI, w czerwcu 2004 zmieniłem na Neo 128 KBps i płaciłem 59zł miesięcznie. Potem przyszedł podatek i cena wzrosła do około 72zł. I ja tyle płacę, z tym, że teraz przepisałem umowę na 256KBps. Więc z tego wynika, że chyba miałeś umowę na czas nieokreślony, bo nie widzę innego uzasadnienia dla tak wysokich opłat (wspomniane 100zł)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol chyba autoconnect ma racje bo dziwnym trafem na panelu neo limi zwiekszyl sie ze wczoraj z 11,42 na 13 ,48 :D Chociaz nic nie sciagalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:58, Widek napisał:

Ale popatrz na to ze wiekszosc operatorow nie ma takiego czegos :/ Bo to ograniczenie w necie
za gruba kase :/


Na calym swiecie oferuje sie Internet z ograniczeniem lub bez (rozmawialem z Francuzem i z Belgijka, ktorzy mieli umowy z ograniczeniem transferu danych). Czasami nie jest to okreslone wprost, ale jesli bedziesz sciagal na potege to ISP zastrzega sobie prawo do "zmiany warunkow umowy".

W Polsce albo kupujesz Neostrade z ograniczeniem transferu albo DSL bez niego. A ze jest drozej i wolniej niz na Zachodzie? Coz, taki kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam neostrada sie podoba, mam neo 256 w mistrzowskiej promocji na pół roku, tylko że na początku mnie rozłączało ci 10 min ale to już minęł. Pingi są dobre bo wynoszą 30-40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować