Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gry Amnesia: Mroczny Obłęd znacznie lepsza od oczekiwań twórców

19 postów w tym temacie

Gra jest straszna (w tym horrorystycznym znaczeniu), ocieka ciężkim klimatem zaszczucia i strachu. Doświadczyłem momentów, w którym musiałem odstawić ją na chwilkę, bo siedziałem jak na szpilkach (wieczór, słuchawki na uszach). Dawno nie byłem tak mocno wyczulony na noc jak przy tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra przygodowa, straszna i logiczna :) Dobrze mi się w nią grało, zwłaszcza w nocy ^^ Może będzie druga część ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy gry polecam ściagnąć program Desura i kazać mu przeszukać dysk w poszukiwaniu zainstalowanych gier. Powinien znaleźć Amnezję i tym samym pozwolić na ściągniecie sporej ilości modów do niej. Oczywiście pewnie można je znaleźć samemu i zainstalować, ale z Desurą jest łatwiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, bo gra jest rewelacyjna (zresztą Penumbra też jest świetna). Miło dla odmiany zagrać nareszcie w survival horror, który jednak straszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jestem wśród 400 tyś szczęśliwców którzy mieli okazję w to zagrać. Gra ocieka strachem i wszystkie "horrory" które widziałem do tej pory mogą się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez w frictional games pracuje 5 ludzi... wiec nawet jak zakladali sprzedaz 100k sztuk (po ile ona byla 20euro? bo teraz stoi na steamie za 15 euro) to w tym pewnie i tak byl jeszcze zysk, a jak sprzedali 400k horroru tylko na pc, do tego to byla nowa marka to juz w ogole, maja kasy na kolejne 2 czesci albo i wiecej

a pamietam, ze zaraz po premierze narzekali, ze slabo sie sprzedaje, cos czuje ze to byla sciema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh te nerwowe próby otwarcia drzwi kiedy po piętach depcze potwór, uwielbiam fizykę w tej grze. Dodatkowo niesamowity klimat, ciężki, mroczny, najlepszy horror w jaki grałem. Gratulacje dla frictional games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy sami chyba kiedyś przyznali, że duży wpływ na ten wynik miały steamowe wyprzedaże, ale biorąc pod uwagę zarówno samą platformę, jak i dość niszowy gatunek, to możemy mówić o niemałym sukcesie. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować!

EDIT: Właśnie zobaczyłem, że napisałem prawie to samo, co jest już zawarte w newsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:31, Jester napisał:

A ja zdecydowanie wole Penumbre. Amnesja tylko mnie irytowala.

Jesteś mną. Penumbra była straszniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 18:52, Menethil_PL napisał:

Ja chce Amnesia 2!! :D


Opowieść "jedynki" była w sumie zamknięta, więc jedynym wyjściem jest zrobienie zupełnie nowej gry i "jechanie na marce". albo można zrobić po prostu zupełnie nową grę z nowym tytułem - i tak pewnie się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już czekam na kolejny tytuł od Frictional Games :)
Penumbra i Amnesia pokazały, że kolesie wiedzą co robią i jak to robić :)
Way to go Frictional Games :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością najlepsza gra 2010 roku nie zauważona przez nikogo ? Nie wiem czemu nie została najlepszą grą na PC ale okej

Ja bym chciał zobaczyć jakiś prequelik może Amnesii, więcej historii zamku poznać jak i samego Aleksandra w ładniejszej postaci spotkać niż na końcu gry D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować