Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 za 249 euro. Nowy model PSP za 99 euro

27 postów w tym temacie

Obniżka ceny PS3- czas najwyższy gdyż konsola w cenie komputera (netbooka) to trochę przegięcie

PSP bez wifii? Jak dla mnie głupota i cofnięcie się w rozwoju, ale Sony uwielbia zubażać swój hardware. Nie mniej przy obecnej miniaturyzacji nowe PSP powinno trzymać zdecydowanie dłużej niż pierwszy model (ten trzyma ok 5 godzin)

PSP Vita trochę droga. Spodziewałem się ok 750 a nie 999 zł. Mam nadzieję, ze to cena wersji z 3G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 21:59, thiefi napisał:

PSP Vita trochę droga. Spodziewałem się ok 750 a nie 999 zł. Mam nadzieję, ze to cena
wersji z 3G


nie, 3g kosztuje 299$[na gram.pl podali prawie 1,2tyś. zł] za 999zł masz ps vita z wi-fi [249$]

niestety dolar u nas kosztuje niecałe 3złł ale narzucili przelicznik na Europę 1$=1€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 21:59, thiefi napisał:

PSP bez wifii? Jak dla mnie głupota i cofnięcie się w rozwoju,


Nie głupota tylko cheć obniżenia ceny hardware;u do naprawdę niskiego poziomu, a bez wywalenia modułu Wi-Fi cena za PSP nie wyniosłaby 99 euro. Ponadto nie słyszałem, by Soyn wycofywało starszy model PSP - 3004, który ma Wi-FI, ale jest też odpowiednio droższy.
Już nawet nie wspomnę o tym, że PSP i tak nie ma zaawansowanych funkcji sieciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 22:18, MozgotrzepPL napisał:

Nie wiadomo nic o PlayStation 3 z obsługą gier z PS2? Był o tym news, a teraz jakoś cicho
o tym


Kiedyś, na samym początku, kiedy PS3 wchodziło do sklepów był model 60GB ze sprzętową emulacją PS2. Szybko go wycofano zresztą. Teraz nie ma na to szans, Sony woli inwestować w odświeżanie klasyki z PS2 tak, by działała na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 99eoro, ok, ale bez wifi dziękuję bardzo, wole dopłacić za używkę z pełnym wyposażeniem. Chociaż na ten temat także można by dyskutować, bo od przeglądania internetu mam komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wifii w PSP jest potrzebne!

Jak inaczej rozegrać multiplayer z kilkoma PSP? Jak zagrać z kimś w PESa, Tekkena, Puzzle Quest bez wifii?
Grałem na wykładach ze znajomym, który był 10 rzędów przede mną, grałem na wyjeździe w hotelu na ich necie wifii. Pozbawienie PSP tej funkcji to bardzo mocne zubożenie urządzenia.
Mam nadzieję, że przynajmniej bateria będzie conajmniej 2x dłużej trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego te nowe PSP będzie takie tanie... choć nie wiem jak z tymi modelami "starszymi"... czy one też będą tanieć...

Ale ta obniżka cen PS3 nie jest zaskoczeniem... po prostu Sony musi iść razem z innymi, ile czasu można sprzedawać konsolę za więcej niż 1000zł... to jestem ciekawy cen wersji "fat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jakim problemem jest kupienie droższego PSP-3004? Ten model jest skierowany do mniej zamożnych graczy, a tych jest wbrew pozorom bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 23:40, TobiAlex napisał:

john_smith bo masz kuku.


Zwracajcie się do niego po imieniu ...czyli....mronoth :D


Same obnizki bardzo miłe, szkoda że już z nich nie skorzystam i ps3 i stare psp posiadam. Ale cena Vity jest całkiem przyzwoita takze zanosi sie na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować