Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy ostateczny wygląd pani komandor Shepard w Mass Effect 3!

71 postów w tym temacie

Ja tam nie narzekam, ba sam zagłosowałem na rudą. Nie gardziłem blondynką, bo sam wybrałem piątkę w pierwszej ankiecie i w każdym razie, czekam na moda który pozwoli mi taką zagrać w ME1 i ME2, żebym mógł ją zaimportować do ME3. Obym zdążył zaliczyć, jakże RPG''owe Mass Effect''y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 11:36, Phobos_s napisał:

Gwoli ścisłości. Brunetka to kobieta o czarnych włosach, a kobieta o włosach
brązowych to szatynka. :)


Zawsze mnie to dziwiło, bo logika podpowiada, że słowo brunet(ka) wzięło się od "brunatny" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nos tak trochę dziwnie wygląda ale może to wina artu...
To było do przewidzenia że ruda wygra. Jeżeli ta w grze będzie tak wyglądać jak ta z pierwszego zdjęcia to może zedytuję swoją przy 3.
Pozostaje tylko czekać na Cinematica od Blura z nią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z trochę innej beczki: Czy w Polsce będzie dystrybułowana Edycja kolekcjonerska Mass Effect 3 a jeśli tak to czy będzie ona dostępna na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 12:59, Angmir napisał:

Ludzie to nie jest wybrana "pani Shepard" tylko jej concept art naszego rodaka Patryka
olejniczaka który został zatrudniony w BIOWARE wybrana Shepard wygląda tak: http://media1.gameinformer.com/imagefeed/featured/electronic-arts/bioware/masseffect3/femshep2round610.jpg


Ubiegłeś mnie o kilka minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 12:59, Angmir napisał:

Ludzie to nie jest wybrana "pani Shepard" tylko jej concept art naszego rodaka Patryka
olejniczaka który został zatrudniony w BIOWARE wybrana Shepard wygląda tak: http://media1.gameinformer.com/imagefeed/featured/electronic-arts/bioware/masseffect3/femshep2round610.jpg


Ten koncept art przedstawia właśnie zwycięski model. Pamiętajmy, że nie głosowaliśmy na jeden konkretny obrazek przedstawiający Shepard, a na model postaci, który pojawi się w grze.

Niemniej jednak, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości dołączam do newsa również ten dobrze już znany art, który brał udział w samym głosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła dupeczka ;3 Nie wiedziałem, że Bioware stać na coś takiego :) Oczywiście i tak każdy będzie grał swoją komandor Shepard. Ja nie zamienię swojego modelu na inny, nawet na taka sex bombę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękność? Ekhem, nie skomentuję szerzej wyboru tej rudej suki.

@ Autor newsa i inni koloryści w temacie

Brunet wywodzi się z języka francuskiego od przymiotnika brunatny (czyli brun). Kolor brunatny to kolor mocno ciemnobrązowy. Ergo poprawnie brunet powinien oznaczać włosy koloru czarnego i brunatnego, a szatyn dotyczy jaśniejszych odcieni brązu. Diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować