Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy ostateczny wygląd pani komandor Shepard w Mass Effect 3!

71 postów w tym temacie

Włosy to ona może i ma ładne, natomiast twarz... bulwowaty, skrzywiony nos, zez rozbieżny, i makijaż jakby się urwała z jakiejś pseudo-gotyckiej imprezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodziło. Shepard to nie ma być miss universe, megan fox, czy coś w tym stylu. Wygląda tutaj fajnie, mrocznie, niebezpiecznie,groźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 11:31, Essau napisał:

Właśnie o to chodziło. Shepard to nie ma być miss universe, megan fox, czy coś w tym
stylu. Wygląda tutaj fajnie, mrocznie, niebezpiecznie,groźnie.


Gdyby Megan Fox byłaby domyślną panią Shepard w ME3 bez wątpienia bym nią zagrał.

A co do tej "wybranej" to nie pasują do niej rude włosy... blond rulez. Ale nie ma co rozpaczać, jeden kilk w edytorze i będzie blond :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już koniec głosowań... Jeeejjjj... a tak słitaśnie było :( /sarkazm off/ :)

Spoko, że ruda wygrała :) Bardzo lubię ten kolor.

@ MATE

Gwoli ścisłości. Brunetka to kobieta o czarnych włosach, a kobieta o włosach brązowych to szatynka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu wygląda jak japońska gwiazda j-rocka (VK), płci męskiej;p Ale i tak jest lepiej, niż domyślny wygląd z ME1 i 2. Mam tylko nadzieję, że zdeformowana twarz to wina twórcy tej grafiki, a w grze będzie już normalnie.
Fajnie byłoby gdyby udostępnili w grze inne proponowane wizerunki pani Shepard, bo trafił się taki, który mi o wiele bardziej pasował

- tylko z trochę inną fryzurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele krzyku o nic. I co teraz ? Na okładce gry ponoć i tak ma być męski Shepard, a większość osób pewnie i tak importuje swoje postacie z poprzedniej części, bądź będzie wolało stworzyć nową od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 11:36, Phobos_s napisał:

@ MATE

Gwoli ścisłości. Brunetka to kobieta o czarnych włosach, a kobieta o włosach
brązowych to szatynka. :)


Rzeczywiście, dzięki. :) Wpadłem w pułapkę języka angielskiego, gdzie brunette to odpowiednik naszej szatynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię rude. Ale i tak jeśli w końcu kupię grę to przejdę jeszcze raz ME 2 i importuję zapis (po co marnować zapis z jedynki?). Zresztą głupio mi się gra bohaterem przeciwnej płci. Nie, żebym miał coś do kobiet, ale dla mnie to jednak dziwne, być facetem, a grać kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 12:01, Galder_Grasfiord napisał:

Shepard to facet i tak powinno zostać, a nie wymyślać pod publiczkę jakieś niewydarzone
babiszony. Skoro chcą babę jako główną postać, to czemu nie innej rasy, czemu akurat
ludzka.


Skoro zadajesz takie pytanie to pewnie nie grałeś w poprzednie części;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 11:35, Jeffero napisał:

A co do tej "wybranej" to nie pasują do niej rude włosy... blond rulez. Ale nie ma co
rozpaczać, jeden kilk w edytorze i będzie blond :D .


Jeśli szukasz w grach komputerowych gorących dupek, powinieneś pozostać przy Tomb Raider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 12:14, Essau napisał:

Jeśli szukasz w grach komputerowych gorących dupek, powinieneś pozostać przy Tomb Raider.


Fakt, że ktoś woli oglądać ładne kobiety niż Niemki raczej świadczy o tym, że jest facetem, niż że jest niedojrzały. To zupełnie naturalna reakcja. Zresztą Lara nie jest "gorącą dupką", jest raczej przerysowanym monstrum;p

PS Moja ulubiona Shepard, której jednak nie będzie w ME3 to ta: http://social.bioware.com/project/3035/#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle czemu nie ma wyboru okładki w przypadku obu wersji ME3? Jeśli kobieta hetero chce kupić kolekcjonerkę, wolałaby faceta na okładce, a facet hetero kupujący zwykłą edycję kobietę. Chyba że źle zrozumiałem newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować