Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rage - ujawniono minimalne i zalecane wymagania sprzętowe

39 postów w tym temacie

Heh, faktycznie minimalne nie są wcale jakieś wygórowane.
Moje obawy, że nie odpalę Rage mogę więc spokojnie oddalić bo mimo, że komp wiekowy bo jeszcze z Athlonem 64 X2 i grafą na AGP to sobie poradzi :)

Obawiam się tylko, czy Id i Beth nie wprowadzą region-blocka tak jak chciało to zrobić Square z DX:HR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 09:07, Phobos_s napisał:

Obawiam się tylko, czy Id i Beth nie wprowadzą region-blocka tak jak chciało to zrobić
Square z DX:HR.

Skoro RAGE''a na Steamie u nas nie można kupić, to obstawiam, że block będzie. Znowu jakieś umowy Bethesdy z 1C/Cenegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 09:24, Guuruu napisał:

BETA DIABLO III RUSZYŁA!


A skąd takie info. Jakieś źródło? ;D (W pracy siedzę nie mam czasu na grzebanie po niecie)

Co do wymagań Rage, spoko pójdzie mi na średnich więc jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 09:42, RobsonAmbro napisał:

A skąd takie info. Jakieś źródło? ;D (W pracy siedzę nie mam czasu na grzebanie po niecie)

Wystartowała zamknięta beta dla rodziny i przyjaciół. Zamknięta beta dla wylosowanych testerów zacznie się soon(tm).
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/blizzard-confirms-ff-beta-underway-closed-public-beta-soon

Linki so streamów tutaj:
http://diablo.incgamers.com/diablo-3-beta-live-streams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki o ma związek z tym tematem? Nie minął nawet tydzień odkąd dostałeś ostrzeżenie że za jeszcze jeden post nie na temat dostaniesz bana a już ponownie spamujesz?
Zgodnie z obietnicą ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika, procesor, pamięć, to brzmi znajomo. Jednakże, wymagane 25 gigabajtów na dysku twardym brzmi groźnie :o Czy to może być spowodowane megateksturami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niskie wymagania zalecane - szczególnie karta graficzna. Martwi mnie tylko ta aktywacja przez Steam. No trudno, jakoś będę się musiał przemóc, bo to dla mnie ''must have'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 11:38, SOS_PL napisał:

Czy to może być spowodowane megateksturami ?


Nie moze, a jest ;)
Ciekawe jakie były wymagania przed skompresowaniem tego wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 12:00, Zgreed66 napisał:

> Czy to może być spowodowane megateksturami ?

Nie moze, a jest ;)
Ciekawe jakie były wymagania przed skompresowaniem tego wszystkiego :D

no bez 1 TB HDD by się nie obeszło XD bo Carnack o tym wspominał w jednym wywiadzie kiedyś ile te tekstu by zajęły XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania wymaganiami, ale cenegowską wersję nawet dla ludzi kupujących za euro na Steamie (o ile w ogóle będzie można) niech sobie wsadzą. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować