Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Dead Island - recenzja

116 postów w tym temacie

Mam pytanie.Zamówiłem ek dead island i przyszedł do mnie email,że macie problem i wyślecie to jutro.Dostałbym ją jutro tak po południu w salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez szans, jeśli jutro kurierem poleci, dostaniesz ją dopiero w poniedziałek, co masz dokładnie w wiadomości opisane.
U mnie pkt odbioru pracuje w soboty a i tak dopiero w poniedziałek mi dostarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 17:10, Siberian_Husky napisał:

Ok, czyli jest to czego się obawialem, Techland zrobiło kolejne Chrome :/


Czyli dobrze, bo Chrome to świetna gra a Dead Island jest grą jeszcze lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 16:57, Pietro87 napisał:

Bez szans, jeśli jutro kurierem poleci, dostaniesz ją dopiero w poniedziałek, co masz
dokładnie w wiadomości opisane.
U mnie pkt odbioru pracuje w soboty a i tak dopiero w poniedziałek mi dostarczą.


Ja tak z Deusem miałem że 25 poleciało kurierem i tego samego dnia dostałem gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 16:37, CthulhuPL napisał:

"Witam,

Kontaktuję się z Państwem w związku ze złożonym w naszym sklepie zamówieniem na edycję
kolekcjonerską gry Dead Island.

Z powodu problemów logistycznych naszego dostawcy wspomniana gra nie zostanie dostarczona
do naszego magazynu w dniu dzisiejszym. W tej sytuacji nie będziemy w stanie zrealizować
Państwa zamówienia z pierwotnie podaną datą wysyłki. Gra zostanie dostarczona do naszego
magazynu w dniu jutrzejszym (piątek, 9 wrzesień) i tego samego dnia Państwa zamówienie
zostanie wysłane. Gra zostanie dostarczona w poniedziałek (tego dnia będzie również gotowa
do odbioru osobistego). Bardzo przepraszamy za zaistniałe opóźnienie.

Pozdrawiamy,

sklep gram.pl"

Ot, takiego maila dziś dostałem :( ALE KWAS!!!!!!!!!!!!
A czy można liczyć na jakąś formę rekompensaty? Tym bardziej że jeszcze gry nie macie
i jej nie wysyłacie.
Jakaś obniżka ceny gry? Jakiś dodatkowy gadżet? Cokolwiek? Please?

Zawiedziony, choć nadal stały klient Waszego sklepu. :)

Cth



Właśnie,moglibyście coś dorzucić ? : P
Czekam na tę grę już bardzo długo,jak zobaczyłem ją na E3 06 od razu mi się spodobała...
EDIT:Albo zniżka na książkę DI,która podobno ma jutro wyjść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może w przypadku przesyłki kurierskiej do domu, ale przy odbiorze osobistym z pkt odbioru to raczej bez szans na jutro jak jutro będzie słana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czyli okazuje się, że jednak CoJ:TC nie był jedynie wypadkiem przy pracy... Szkoda, bo po naprawdę porządnym CoJ 1 i 2 spodziewałem się po Techlandzie więcej. Inna sprawa, że nie wiadomo, czy to Techland zawalił, czy Ubi pospieszało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 17:23, Pietro87 napisał:

Hmm to może w przypadku przesyłki kurierskiej do domu, ale przy odbiorze osobistym z
pkt odbioru to raczej bez szans na jutro jak jutro będzie słana.


No tak ja miałem z przesyłką do domu. Formalnie nie daleko mam do media lub empiku ale liczyłem że jak zamówię pre-ordera to dostanę dzień wcześniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 17:38, Tenebrael napisał:

Cóż, czyli okazuje się, że jednak CoJ:TC nie był jedynie wypadkiem przy pracy... Szkoda,
bo po naprawdę porządnym CoJ 1 i 2 spodziewałem się po Techlandzie więcej.

W dwojke nie grałem, ale jedynka porzadna? Eee? To tez mialo swoje wady :<

Dnia 08.09.2011 o 17:38, Tenebrael napisał:

Inna sprawa, że nie wiadomo, czy to Techland zawalił, czy Ubi pospieszało :/

UBI jes tylko wydawca, ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2011 o 18:07, Zgreed66 napisał:

UBI jes tylko wydawca, ja?



Tak jak Lucas był wydawcą KOTORa 2 a producentem był Obsidian, który po premierze nie raz przyznawał, że gdyby nie idiotyczne zmniejszanie deadlineu i naciskanie na wcześniejsze ukończenie prac, K2 mogło być znacznie bardziej rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 18:29, CthulhuPL napisał:

Co ma do cholery Ubisoft związanego z tą grą???
Przecież wydawcą jest Deep Silver?


Też chciałbym wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sobie założył, że jak COJ wydawało ubi [bo jeśli dobrze pamiętam nowego COJ ubi wydawało] to wydaje też DI.
Ja natomiast podałem przykład, że wbrew pozorom wydawca może mieć znaczny wpływ na to co dostajemy jako finalny produkt [nie żebym z góry zakładał, że tu jakieś naciski były]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, moje przeoczenie, rzeczywiście DS jest wydawcą. Ale, jak napisał Pietro87 - wydawca może mieć naprawdę duży wpływ na ostateczny kształt gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche zdziwiony, w prOgramie 54 myszasty opowiadal o Dead Island z ta sama nutka ekscytacji co przy F:NewVegas. Ale tu widzimy, autor jedzie po grze pługiem. Czy polskie gry zawsze musza zachwycac na poczatku i nastepnie rzucac nam klody pod nogi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zauważyć, że jest to tylko recenzja wersji konsolowej. Możliwe, że wersja PC nie będzie miała wielu wymienionych wad (1 sejw, słabe tekstury). Sprawdziłem też recenzje zagraniczne tej gry i w większości oceny są znacząco wyższe, więc może Myszasty przesadził z krytyką gry. Słuchając jego podekscytowanych wypowiedzi z pr0gramu spodziewałem się wyższej oceny, szczególnie że widziałem w dobrych grach gorsze bugi niż ten z sejwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, ja tez zamówiłem pre-order i też czekam niejako na recenzję wersji PC bo mogą się te gry jednak różnić dosyć znacznie w kilku kwestiach.
Aczkolwiek nie feruję żadnych wyroków póki nie zagram, dlatego ani się zgodzić ani nie zgodzić z recką Myszastego nie mogę.
Czy przesadził z krytyką gry - nie mam do poniedziałku bladego pojęcia [a i zdanie o tytule wyrobię sobie najmniej pewnie do środy-czwartku jeśli w tygodni dam rade wygospodarować parę wieczorów], czy wersje konsola-pc mogą się różnić, ano mogą.
Bo załóżmy, że w wersji PC nie ma kiepskiego systemu 1 save i to z automatu tylko jest normalny system zapisów na XXX liczbie dostępnych "slotów" i już ci jeden znaczny minus z ogólnego zarysu produkcji odpada [podobnie redukcja błędów, wersja PC może być mniej obciążona jakimiś glitchami - ale oczywiście nie musi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować