• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam

Mam ten sam problem mpb 10. Smoka nie ma ale wyczytalem w poprzednich watkach ze trzeba patch 2,2.... tak tez uczynilem. I właśnie tu pojawia sie koleiny problem : nie moge zainstalować tego patcha ... byc moze zle to robie ale rozpakowalem go i znalazlem tam kilak plikow z czego jeden wykonywalny gpgupdate. Klikam na niego i pisze na ekranie preparing to patch po czym po jakies chwili uruchamia sie juz gra ale patch nie jest zainstalowany , przynajmniej pisze ze nadal jest wersja 2.0 no i oczywiscie smoka nadal brakuje ..... W jaki sposob trzeba zainstalowac tego patcha ....;/ co robie zle ? Pomocy ... Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

powiem wprost :/ kiedy dochodzicie do smoka upewnijcie się że macie jakieś z 30 minut (ja przeszedłem nawet szybciej) i że nie będzieci nagle musieli wyłączyć gry :/ bo jeżeli zaczniecie potyczke ze smokiem i wyłączycie grę bo nie będzie wam się grać to jak zaczniecie od tego momentu to smoka nie będzie :( miejmy nadzieję że ta płytka z pathami poprawi ten "błąd" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a właśnie co z tą płytką z pathami którą będzie można zamówić :/ miała być niby 20 marca. to ona będzie dostępna równo z premierą DSII Czarna Edycja czyli 30 marca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2006 o 12:53, UMC.Hugo napisał:

a właśnie co z tą płytką z pathami którą będzie można zamówić :/ miała być niby 20 marca. to
ona będzie dostępna równo z premierą DSII Czarna Edycja czyli 30 marca ??


1. Premiera Czarnej Edycji przesunięta na 6 kwietnia.
2. Płytkę można zamawiać do zeszłego tygodnia. Mi na przkład dziś wysłali. Link jest w którmś z dwóch tematów o Czarnej edycji lub poszukaj w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam za 2 post pod rząd ale: w poprzednim w pkt.2 zamiast do powinno być "od". Mała pomyłka a zmienia całkowicie treść... Przydałaby się edycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2006 o 12:53, UMC.Hugo napisał:

a właśnie co z tą płytką z pathami którą będzie można zamówić :/ miała być niby 20 marca. to
ona będzie dostępna równo z premierą DSII Czarna Edycja czyli 30 marca ??


Darmowe dodatki z czarnej edyzji Dungeon Siege 2 można zamówić pod adresem: http://sklep.gram.pl/ds2suplement . Warunkiem jest posiadanie elektronicznie zarejestrowanej gry Dungeon Siege 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2006 o 13:25, Venom napisał:

Nie masz zarejestrowanej gry Dungeon Siege 2 ;)

aha :D
no tak, ale myślałam, że można rzucić oczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2006 o 13:32, TYHE napisał:

> Nie masz zarejestrowanej gry Dungeon Siege 2 ;)
aha :D
no tak, ale myślałam, że można rzucić oczkiem ;)


W sumie masz rację, sytuacja mogła być trochę niejasna. Już to poprawiliśmy, zamiast przekierowywać na główną sklepu pojawia się stosowny komunikacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2005 o 23:31, Kmil78 napisał:

Witam.
Czy chodzi tu o problemy z wyświetlaniem tekstów wszelakich w owej grze?
Jak zainstalowałem DS2 to od razu wrzuciłem patcha (dungeon_siege_2_pl_lok_patch) i po chwili
grania musiałęm korzystać ze swoich zdolności językowych (napisów nie dało się czytać - zamiast
literek były same kropeczki).
Mam nadzieję że zdążycie coś z tym zrobić zanim mi neta odłączą i będę czekał na nowe podłączenie
(w tym czasie chciałbym sobie pograć w DS2).


Prawdopodobna przyczyna - sterowniki. U mnie występowało na ATI 9500, po zmianie sterowników (na starsze!) - oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie zamówilem ale dlatego że tu przypadkiem zajrzałem i zobaczyłem że już mozna składać zamówienia.:)
"Samodzielnie" nie udało mi się "namierzyć" suplementu do DS II. A mam zarejestrowne od.. początku - mniejsza z tym - moje gapiostwo wychodzi. ;)
ALe pytanko mam calkie innej kwestii. Parenaście minutek temu zamówiłem Warhamerka w ramach oferty tygodnia. czy nie mozna połączyć tych pozycji razem?:) Moja wina, wiem. .ale może istnieje jeszcze taka szansa?
Czy raczej - anulować te dwa zamówienia i złożyć je ponownie, już jako jedno? Bo dodatkowy dysk DSII widnieje że wysyłka jutro będzie, jak i Warhamer.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2006 o 15:13, Pablo_bel napisał:

ALe pytanko mam calkie innej kwestii. Parenaście minutek temu zamówiłem Warhamerka w ramach
oferty tygodnia. czy nie mozna połączyć tych pozycji razem?:) Moja wina, wiem. .ale może istnieje
jeszcze taka szansa?
Czy raczej - anulować te dwa zamówienia i złożyć je ponownie, już jako jedno? Bo dodatkowy
dysk DSII widnieje że wysyłka jutro będzie, jak i Warhamer.:)


Z przyczyn logistycznych zamówienia zostaną wysłane oddzielnie, czy stanowi to problem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.03.2006 o 15:27, Venom napisał:

Z przyczyn logistycznych zamówienia zostaną wysłane oddzielnie, czy stanowi to problem? :)

Nie, wcale. :)Tylko chciałem "odciążyć" - łącząc w jedną paczkę dział reazlizacji zamówień. :) Tak sobie pomyslałem - głupio. :P Ale to już moja specjalność. :x
Rzeczywiście.. po małym namysle - sięgam własnie pamięcią wstecz i widzę że przy DSII nie bylo opcji powrotu do sklepu - choć i tak to już po fakcie, bo Warhammer zamówiony był jak już pisałem.
Dziękuję za odpowiedź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Otrzymałem zamówiony czarny dodatek, dziękuję to miłe. Tylko co z tymi poprawkami dotyczącymi wydajności, po tych awanturach z błędami zaprzestałem grania po godzinie od daty otrzymania paczki z DS2. Czekam i czekam na tego patcha. Może się zbiorę w sobie i kiedyś zacznę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.03.2006 o 20:03, Black Ajgor napisał:

Otrzymałem zamówiony czarny dodatek, dziękuję to miłe. Tylko co z tymi poprawkami dotyczącymi
wydajności


Nie było patcha na płytce czy też może nie było płytki (sam poradniik)?- piszesz że dostałeś suplement. Napisz jaśniej bo nie bardzo rozumiem Twego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czemu nie ma nic przy "Dostępnośc"?
Cena wynosi 0.00 fajnie, a koszt przesyłki?
"Suplement zawiera:
* obszerny, drukowany poradnik do gry
* płytę z filmem dokumentalnym"
Czyli jak to zamówie suplement to dostane poradnik i film (pewnie o produkcji gry)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.03.2006 o 20:22, Arar napisał:

Czemu nie ma nic przy "Dostępnośc"?
Cena wynosi 0.00 fajnie, a koszt przesyłki?
"Suplement zawiera:
* obszerny, drukowany poradnik do gry
* płytę z filmem dokumentalnym"
Czyli jak to zamówie suplement to dostane poradnik i film (pewnie o produkcji gry)?

Ponieważ już mam ,więc pozwolę sobie powiedzieć co jest. :) Bez chęci pozbawiania Venoma mozliwości odpowiedzenia. ;)
"Dostępność" - o tym nic nie powiem. ;) Bo nie wiem.:)
Koszt w 100% - zero. Przesłyłka też - zero złotych. :) Suplement zawiera:
1. 172 stronicowy Poradnik do gry a w nim:Wiedz, bestiariusz, towarzysze, mapy, zadani i "Tajemne Zadanie". ;)
2.Płyta, a na niej:
a) filmik o tworzeniu gry ;-):P
b) 7 filmów - "brakujących" w grze - w wersji PL. (Ja wreszcie ujrzałem wszystkie). :)
c) poprawka lokalizacyjna (pierwsza) i łata 2.20 - te są akurat dostępne na serwerze. :)
d) poprawka filmowa - "Poprawka filmowa zamienia cześć filmów z gry na ich oryginalne wersje (skierowana dla osób, u których występuje problem z odtwarzaniem niektórych filmów w grze)." To tyle w kwesti tej poprawki filmowej - skopiowane z opisu przy tej łatce. :P
Ale te - 7 filmów - wreszcie można ujrzeć jak komuś występowały brak itego. U mnie tak było. :)
I to jest ten zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś wie czy łaty na tej płytce rozwiązują problem z szypkością działania gry?? Bo wczoraj dostałem przesyłkę i nigdzie nie ma informacji czy ten problem jest rozwiązany, a trochę mi się nie chce znowu instalować gry tylko po to aby się przekonać, że nadal ślimaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować