• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.11.2005 o 15:38, koniczyn napisał:

Fakt, na nas spada odpowiedzialność za załatwienie tej sprawy, skoro jesteście klientami naszymi, nie Microsoftu


Osobiście doceniam przyznanie się do odpowiedzialności przez CDP. Rozumie że CDP nie jest w stanie przekonać Microsoft do działania. Ludzie popełniają błędy, lecz jeżeli podejmują temat w sposób odpowiedni i zwracają uwagę na swoich klientów, co jak widzę CDP czyni, to jestem w stanie wszystko wybaczyć. Widzę że poprawka oddala się w zastraszającym tempie więc z DS2 PL należy sobie jakoś samemu poradzić. Może CDP w ramach troski o klienta dorzuci do mojego zamówienia AoE III PL dodatkową grę! Czego wszystkim posiadaczom oryginalnej DS2 PL życzę! (I dodam na konieć że pierwszy psy wieszałem na CDP ale trzeba wybaczać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam takie zapytanie w sprawie niewyświetlających się filmików z dialogami. Czy może jest to wina z samą grą czy może związana np. z jakimiś codekami. Czy jest jakiś sposób by ten problem naprawić. Bo rozumiem, że problem nie występuje u wszystkich urzytkowników DS 2 PL i skoro ktoś tą gre testował i było dobrze to znaczy, że tylko niektóży mają ten problem i jest to kwestia poszczególnych komputerów.

Z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje i pomoc w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wlasnie ciekawe co na to Microsoft ze brak jest wiekszosci filmow... ze co komputery graczy sa zle ?? ten problem tez dla nich nie istnieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.11.2005 o 17:11, T34 napisał:


> Fakt, na nas spada odpowiedzialność za załatwienie tej sprawy, skoro jesteście klientami naszymi, nie Microsoftu,
nie zmienia
> to jednak faktu, że MY nie możemy ingerować w kod gry, może to zrobić jedynie Microsoft. a Microsoft do
zmiany swej postawy
> potrzebuje innych dowodów niż cytowanie wątku z forum.

To podpalajcie sobie swoje wersje z magazynu
i sami poróbcie raporty, a nie zwalajcie winy na małą aktywność graczy, którym wcisnęliście badziewie. Trzeba było kompetentne
testy przeprowadzic przed wypuszceniem bubla na rynek.
Całe to tłumaczenie to tak jakby kupic np. wadliwe auto w salonie,
a przy reklamacji sprzedawca poradziłby:
"Wie Pan co... to niech pan sam sobie znajdzie awarie i zrobi z tego raport, a
my to potem zgłosimy do producenta, bo nam nie wierzy..."


Zanim coś napiszesz, radze ci byś pomyślał i poczytał tekst kilka razy. Do Microsoftu dotarła PL wersja i owszem stwierdzili niższą wydajność, ale uznali, że dla graczy to niewielki problem. CDP więc nie może robić raportów na kopiach DS2, których nie sprzedał, bo MS zapewne by nie uznało ich. To gracze muszą potwierdzić, że problem im doskwiera. Wydawca w tym przypadku jest tylko pośrednikiem, między producentem, a graczem.

A twoje porównanie do samochodu jest kompletnie bez sensu, zrobienie raportu to 10 min fatygi, tylko niestety, polskim graczom się nie chciało i tyle (nawet wielu ogłosiło, że problem im nie doskwiera i mogą grać na bugowatej PL wersji...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2005 o 00:15, Dowodca_Pawel napisał:

wielu ogłosiło, że problem im nie doskwiera i mogą grać na bugowatej PL wersji...

"Zanim coś napiszesz, radze ci byś pomyślał i poczytał tekst kilka razy." Nie wszyscy mają problem z wydajnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To nie jest wątek o tym, jak bardzo Tobie się sarkazm z chamstwem pomylił. A tak właśnie się zachowujesz...

Proponuję odrobinę kultury i powrót do meritum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kNOT -> Owszem, ale ten kto czyta ten temat może odnieść wrażenie, że tym którym gra dobrze chodzi mają albo potężny sprzęt, albo niezwykłego farta, ale chyba rzeczywiście przesadziłem trochę.

T34 -> Nie zamierzam się tutaj nikmu przypodobać. Zebrałem tylko kilka faktów i ci przestawiłem w formie krótkiego posta, bo jak widać większej ilości nie chciało ci się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2005 o 12:01, T34 napisał:

Znalazł się obrońca uciśnionych.
Żenująca wazelina.


Troszkę więcej ogłady! Na ten temat to chyba wszystko już było powiedziane, były żale, pretensje, wyjaśnienia i teraz czekamy na zadośćuczynienie a to co ty reprezentujesz to nie jest trafna ironia czy sarkazm tylko zwyczajna niegrzeczność. Aby to wszystko ogarnąć i prawidłowo zrozumieć trzeba przeczytać wszystkie posty od początku a potem się wypowiadać na temat całości, a Ty podłączasz się na koniec i z pozycji jedynego sprawiedliwego wymyślasz koledze od wazeliniarzy. A on Ci tylko grzecznie wyjaśnił sprawę raportów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>A on Ci tylko grzecznie wyjaśnił sprawę raportów.

Ale ja wcale nie chciałem być grzeczny w stosunku do CDP i działałem z premedytacją.

Natomiast jeżeli ktoś inny poczuł się również urażony to sorry, ale więcej luzu na przyszłość, wystarczą w Polsce Moherowe Berety na straży moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2005 o 00:47, kNOT napisał:

> Nie wszyscy mają problem z wydajnością...


Zanim będziesz się wypowiadać, zczytaj z pudełka minialne wymagania sprzętowe. Potem pogadamy....
Dlaczego robisz tym kudziom wodę z mózgu, sam DOK przyznał, że jest problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdybyś nie pluł w trakcie pisania, może byś zauważył popełnione przez siebie błędy. Po dłuższym uspokojeniu i włączeniu do procesu myślowego komórek mózgowych łatwo byś doszedł do wniosku, że coś Ci z tym postem nie wyszło, tak technicznie, jak i formalnie. Gdybym chciał zachować się jak Ty po chamsku, napisałbym, że sam Microsoft problemu nie zauważył, więc go nie ma, ale w przeciwieństwie do Ciebie wiem, że świat nie jest binarny. Jednym działa, drugim nie, jeszcze inni mają problem z wydajnością. Tych ostatnich jest na tyle dużo, aby ich problemem się zająć. Mają niestety pecha, bo w Microsofcie pracuje taki sam jak Ty osobnik, któremu wydaje się, że ma monopol na prawdę. I w tym właśnie jest problem. Na szczęście w CDP pracują normalni ludzie, którym zależy na rozwiązaniu sprawy i Twój alter ego w Microsofcie będzie musiał, mam taką nadzieję, pod naporem argumentów przyznać poszkodowanym rację, czego i Tobie życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2005 o 20:59, kNOT napisał:

Gdybyś nie pluł w trakcie pisania, może byś zauważył popełnione przez siebie błędy


Czy to język oświeconego? Błędy popełnia KAŻDY niekoniecznie plując. Gratuluję argumantacji (zwlaszcza, że -co mogło Ci sprawić trudność - post NIE DOTYCZYŁ polskiego dystrybutora.)

Dnia 27.11.2005 o 20:59, kNOT napisał:

Po dłuższym uspokojeniu i włączeniu
do procesu myślowego komórek mózgowych łatwo byś doszedł do wniosku, że coś Ci z tym postem nie wyszło, > tak technicznie,
jak i formalnie.


Jestem i zawsze byłem spokojny. Choć nie byłeś mi łaskaw wskazać mi moich błędów, poza ich wytknięciem godzę się na ich wytknięcie.

Dnia 27.11.2005 o 20:59, kNOT napisał:

Gdybym chciał zachować się jak Ty po chamsku,


Stop! Mój drogi, ani jedno słowo z mojego posta nie jest tak nacechowane. Nigdy (mam to podkreślić?) po chamsku Cię nie atakowałem i nie będę. Jeśli merytorycznie nie wyrabiasz, to nie jest mój problem. Jednym Bóg dał, inni myślą, że im również. Odnosi sę (ostatnie zdanie i do mnie)

Dnia 27.11.2005 o 20:59, kNOT napisał:

napisałbym, że sam Microsoft problemu nie zauważył, więc
go nie ma, ale w przeciwieństwie do Ciebie wiem, że świat nie jest binarny.


Świat, który postrzegasz jest jaki jest. Mój przez minimum godzin 8 binarny jest. Nie będę tego rozwijał, kwestia spojrzenia.

Dnia 27.11.2005 o 20:59, kNOT napisał:

Jednym działa, drugim nie, jeszcze inni mają problem z wydajnością.


Napisałem, że nie działa? Tyś chyba poymylił posty.

Tych ostatnich jest na tyle dużo, aby ich problemem się zająć. Mają niestety pecha, bo w Microsofcie

Dnia 27.11.2005 o 20:59, kNOT napisał:

pracuje taki sam jak Ty osobnik, któremu wydaje się, że ma monopol na prawdę.


Takie argumenty widywałem już w Twoich postach. Nie mam monoplu na PRAWDĘ. Nigdy nie miałem i mieć nie będę. Muszę Cię zmartwić, w Microsofcie musi siedzieć ktoś lepszy, bo taki jak ja trafia się raz na stulecie.

Dnia 27.11.2005 o 20:59, kNOT napisał:

I w tym właśnie jest problem. Na szczęście
w CDP pracują normalni ludzie, którym zależy na rozwiązaniu sprawy i Twój alter ego w Microsofcie będzie musiał, mam taką
nadzieję, pod naporem argumentów przyznać poszkodowanym rację, czego i Tobie życzę...


Cóz, Tobie życzę czytania ze zrozumieniem. Nigdy nie obwiniałem CDP za polonizację i produkt. Twoje drobne złośliwości przyjmuję ze smutkiem, ale je rozumiem. Napisać mam raz jeszcze? Nie o CDP pisałem, a oradach wujka Szwejka.

PS. Nie dam się wciągnąć w wyliczankę pt. "chamskie" argumenty. Jestem zaskoczony, tym co przeczytałem. Trudnoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko. Na forum posiadam daw tematy, w których już dawno się nikt nie wypowiadał gdybym wyraził taką zgodę czy moderatorzy mogą to usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.11.2005 o 14:07, Złooty napisał:

Mam pytanko. Na forum posiadam daw tematy, w których już dawno się nikt nie wypowiadał gdybym wyraził taką zgodę czy moderatorzy
mogą to usunąć.


Ale kolego Złooty, gdzie ty zadajesz takie pytanie! My się tu wojenkami o Dungeon Siege PL zajmujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować