Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2009 o 12:47, Szzkot napisał:

Hmm, z tego co się orientuję SoM będzie tylko w wersji do ściągnięcia, ale muszę to jeszcze
raz sprawdzić. A jeżeli chodzi o następny dodatek to masz na myśli Rohan? Nie wiedziałem,
że jest już zapowiedziany.

Jest już zapowiedziany Post Up^. Natomiast SoM będzie w wersji pudełkowej, już dokładnie nie pamiętam, ale w wersji gold (wszystkie części) i jeszcze w jakichś 2 innych wersjach. Nie będę o nich pisał bo już nie pamiętam i nie chce w błąd was wprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.
Zastanawiam sie nad zakupem tej gry.
Moglby ktos mnie zachecic co w tej grze jest takiego fajnego?
I jak wyglada zaludnienie na serverach? Gra sporo ludzi czy to raczej rzadkość kogos spotkac?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 10:10, Chlorofil napisał:

Mam pytanie. Czy płaci się abonament ?


Na polskim rynku bez problemu kupisz karty prepaidowe. Najtańsze, jakie znalazłem, kosztowały ok. 80 PLN (za 60 dni), standardowo kosztują w okolicach 110 (np. Empik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 21:08, Sareth14 napisał:

Jak zalozyc konto trial LOTRO siege of mirkwood? (niewiem czy LOTRO i LOTRO SOM to to
samo konto)


Zakładanie konta: https://cogaccounts.codemasters.com/?territory=EnglishUK&skin=lotro&trial=lotrotrial&utm_source=lotro_marketing&utm_medium=banner&utm_campaign=lotro_trial_flash_promo

Strona triala: http://lotro-europe.com/free-trial.php

Nie założysz osobnego konta na trial SOM. Trial dotyczy całej gry, nie masz ograniczeń poziomowych ani obszarowych, masz też dostęp do całej zawartości, natomiast nie możesz wysyłać wiadomości do innych graczy ani z nimi handlować (co skutecznie uniemożliwia tworzenie drużyn).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Po pierwsze, II przykazanie, po drugie "Jezu" jak coś pisze się z Dużej litery ignorancie. Nie umiesz nie pisz, bo obrażasz moja religie. Nie musisz grac w ta grę, wiem ze masz kłopoty z ang. bo inaczej byś nie narzekał, fabuła jest znakomita, wystarczy znać język. Mechanika przy klimacie jest drugorzędna. Ja się tam ciesze, ze ci się gra nie spodobała, mniej irytujących dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 21:43, Daronn_Darker napisał:

/.../
Po pierwsze, II przykazanie, po drugie "Jezu" jak coś pisze się z Dużej litery ignorancie.
Nie umiesz nie pisz, bo obrażasz moja religie. Nie musisz grac w ta grę, wiem ze masz
kłopoty z ang. bo inaczej byś nie narzekał, fabuła jest znakomita, wystarczy znać język.
Mechanika przy klimacie jest drugorzędna. Ja się tam ciesze, ze ci się gra nie spodobała,
mniej irytujących dzieci.

Teraz to mnie rozbawiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 21:35, Sareth14 napisał:

Wlasnie zagralem i ta gra to porazka xd jezu. Niech zrobia pozadna gre Lotra


Gra jest świetna. Spójny, różnorodny świat; interesująca fabuła; umiejętności, pozwalające każdemu znaleźć postać i styl gry dla siebie; magia świata Tolkiena... mógłbym naprawdę długo wymieniać. Ale nie widzę sensu, skoro nawet nie potrafisz uzasadnić swojej opinii. "Jest kiepska, bo ja tak powiedziałem"... No cóż, o gustach się nie rozmawia. Największym pożytkiem będzie odinstalowanie tego tytułu, zyskasz parę giga wolnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój temat na pewno ożyje :)

Ściągam właśnie triala żeby sobie powspominać starego dobrego LOTRO. Już nie mogę się doczekać darmowej wersji! Chociaż boję się trochę zbyt wielu opłat związanych z rozgrywką. Abonament to jednak abonament, przy "sklepiku" mogą rozmieniać się na drobne i sprzedawać rasy/klasy postaci/lokacje za prawdziwą walutę, a tego bym nie chciał. Może ktoś kto grał w DDO napisze jak bardzo Turbineowy Item Mall jest uciążliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. gra na jesień będzie darmowa i pewnie jak wiele innych graczy, planują w nią grać. Jednakże jak myślicie, jakiej wielkości będzie instalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 19:29, Dark_ziom napisał:

Właśnie. gra na jesień będzie darmowa i pewnie jak wiele innych graczy, planują w nią
grać. Jednakże jak myślicie, jakiej wielkości będzie instalka?


Trial ma ~10gb. Do jesieni gra raczej nie zmniejszy swoich rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też czekam na gierkę tylko nie wiem czy gra będzie w pełni darmowa czy będzie trzeba iść do sklepu kupić i można będzie grać bez abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała gra zapewne przejdzie w stan mikrotransakcji, teraz sprawdzi Codemasters czy się to opłaca bardziej niż abonament, sam się zagrywałem w LOTRO przez długi czas - niestety bolączką tej gry była zbyt mała ilość graczy czasami było po prostu pusto, teraz napewno się to zmieni, jeden padł, teraz trzeba czekać na to aż Warhammer też przejdzie na F2P - w końcu nastąpiło przesycenie rynku grami MMO a to jak było wiadome musiało zaowocować albo śmiercią jakiś tytułów albo też przejściem w stam F2P z mikro transakcjami

Oto przykład tego co będzie

http://www.lotro.com/betasignup/

Więc tak zadarmo to znów nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować