Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2010 o 23:36, lis_23 napisał:

Czyli,opłacałoby się dokupić gdzieś dodatek " Mines of Moria "?
a co z drugim dodatkiem " Siege of Mirkwood ",on też będzie niedostępny? - wszak w Polsce
nie było pudełkowego wydania tego dodatku ...



MoM można znaleźć w sklepach ale ciężko jest, natomiast Siege of Mirkwood tylko droga elektroniczną, jeśli sie nie myle nie ma wydania pudełkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanie - na necie pisze że aby grać w " Lord of the Rings Online " trzeba mieć kartę kredytową,ja takowej nie posiadam więc czy uda mi się zainstalować i uruchomić grę?
czy jest gdzieś / może na gramie / poradnik jak zainstalować grę bez problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: kiedyś grałem w triala ale nie pamiętam już tych danych - będę mógł normalnie założyć nowe konto ale na mój obecny adres email / tamten trail zapewne był na ten sam adres /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 00:08, lis_23 napisał:

A mam jeszcze pytanie - na necie pisze że aby grać w " Lord of the Rings Online " trzeba
mieć kartę kredytową,ja takowej nie posiadam więc czy uda mi się zainstalować i uruchomić
grę?


Nie musisz posiadać karty do grania. Chyba, że chcesz, by abonament był automatycznie ściągany z Twojego konta.

Dnia 11.09.2010 o 00:08, lis_23 napisał:

czy jest gdzieś / może na gramie / poradnik jak zainstalować grę bez problemów?


Eee... bez JAKICH problemów? Poradnik instalacyjny mogę Ci napisać od ręki i to w dwóch wersjach: dla instalacji z płyty i dla wersji elektronicznej.

INSTALACJA Z PŁYTY
1) Włóż płytę do napędu
2) Zainstaluj grę
3) Poczekaj, aż autoupdater zaktualizuje grę
4) Graj.

INSTALACJA ELEKTRONICZNA

1) Odpal plik instalacyjny
2) Zainstaluj grę
3) Poczekaj, aż autoupdater zaktualizuje grę
4) Graj.

Ot, i cały poradnik. LotRO instalowałem dwukrotnie, ani razu nie miałem problemów.

Dnia 11.09.2010 o 00:08, lis_23 napisał:

I jeszcze jedno: kiedyś grałem w triala ale nie pamiętam już tych danych


Trial, z tego co pamiętam, rozgrywany jest na serwerach amerykańskich, nie europejskich. To znaczy, że spokojnie możesz utworzyć nowe konto.

Co więcej, jeśli pamiętasz adres mailowy, to wystarczy poprosić o wysłanie nowego hasła i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pyta dotyczących tej gry:
1)Czy jeśli jestem fanem trylogii Tolkiena to spodoba mi się ta gra ?
2)Jakie są sposoby kupowania przedmiotów przez mini transakcję w grze?
3)Czy opłaca się kupić shadow of angmar, mines of moria i siege of mirkwood (gdzie to ostatnie dokupić) jeśli tak to co one dodadzą?
4)Jak zdobyć konto premium a jak konto VIP?

Proszę o bardziej wyczerpujące odpowiedzi niż tak lub nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 17:42, rosmer napisał:

Witam mam kilka pyta dotyczących tej gry:
1)Czy jeśli jestem fanem trylogii Tolkiena to spodoba mi się ta gra ?

Tak, jeśli jesteś fanem oryginalnej Trylogii.

Dnia 14.09.2010 o 17:42, rosmer napisał:

2)Jakie są sposoby kupowania przedmiotów przez mini transakcję w grze?

Teraz już tak.

Dnia 14.09.2010 o 17:42, rosmer napisał:

3)Czy opłaca się kupić shadow of angmar, mines of moria i siege of mirkwood (gdzie
to ostatnie dokupić) jeśli tak to co one dodadzą?

Nowe misje, dwie klasy postaci i kolejny ciąg historii.

Dnia 14.09.2010 o 17:42, rosmer napisał:

4)Jak zdobyć konto premium a jak konto VIP?

Najlepiej kupić.

Dnia 14.09.2010 o 17:42, rosmer napisał:


Proszę o bardziej wyczerpujące odpowiedzi niż tak lub nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 17:51, Daronn_Darker napisał:

> 1)Czy jeśli jestem fanem trylogii Tolkiena to spodoba mi się ta gra ?
Tak, jeśli jesteś fanem oryginalnej Trylogii.


Władca Pierścieni nie był, nie jest i nigdy nie będzie trylogią. Ile razy można tłumaczyć jedno i to samo?! Trylogia to cykl trzech utworów, z których każdy stanowi ODRĘBNĄ CAŁOŚĆ. Trylogią jest "Ogniem i Mieczem", "Potop" i "Pan Wołodyjowski", a nie "Drużyna Pierścienia", "Dwie Wieże" i "Powrót Króla". One stanowią JEDNĄ KSIĄŻKĘ!

Dnia 14.09.2010 o 17:51, Daronn_Darker napisał:

> 2)Jakie są sposoby kupowania przedmiotów przez mini transakcję w grze?
Teraz już tak.


Świetna odpowiedź... Pytanie brzmi "JAKIE", odpowiedź - "teraz już tak".

Niestety, jeszcze nie są znane szczegóły mikrotransakcji, będą znane dopiero po premierze darmowego LotRO.

Dnia 14.09.2010 o 17:51, Daronn_Darker napisał:

> 3)Czy opłaca się kupić shadow of angmar, mines of moria i siege of mirkwood (gdzie
> to ostatnie dokupić) jeśli tak to co one dodadzą?
Nowe misje, dwie klasy postaci i kolejny ciąg historii.


Dopowiem jeszcze, że Shadow of Mirkwood dostępne jest tylko w dystrybucji cyfrowej. W pudełkach wyszła tylko podstawka oraz Mines of Moria.

Dnia 14.09.2010 o 17:51, Daronn_Darker napisał:

> 4)Jak zdobyć konto premium a jak konto VIP?
Najlepiej kupić.


Kolejna błyskotliwa odpowiedź... Pytanie jest o to, jak zdobyć każde z tych kont, odpowiedź dotyczy tylko jednego...

Konto VIP to konto osoby opłacającej abonament. Konto Premium, to albo konto osoby posiadającej kupioną podstawkę, ale nie płacącej abonamentu, ALBO osoby, która posiada konto Free, ale dokupiła Turbine Points.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2)Nie bardzo rozumiem. Możesz płacić kartą kredytową lub kupić Turbine Points ( coś jak Bioware Points) w sklepie. Ale ja ich nigdzie nie widziałem. Poza tym w czasie gry będziesz otrzymywał za różne zadania punkty do wydania w sklepie, ale są to takie ilości, że będziesz musiał się nieźle wysilić aby coś sensownego kupic ; P.

3) Jeżeli kupisz SoA i MoM to będziesz miał konto ViP (Na miesiąc) i wszystkie questy z dodatku ( na zawsze).Teraz taki komplecik za 3-4 dychy mozna kupic, wiec sie oplaca.

4) Wystarczy, że kupisz dowolną rzecz ze sklepiku i będziesz miał konto Premium ( na zawsze ), a aby mieć ViP to musisz je co miesiąc opłacać ( o ile dobrze pamietam to kosztuje to 14 dolców za miech, nie wiem ile ojro będzie kosztować)

Najlepiej załóż sobie konto na Amerykańskim serwie i sobie posprawdzaj wszystko ( ja tak zrobilem ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 18:52, necron1501 napisał:

A z podstawki? Będę miał wszystkie lokacje itp,?

Będziesz miał 3 pierwsze lokacje z podstawki.

A jeżeli masz już założone konto, to możesz grać już teraz, bo opóźnienie f2p zrekompensowano wprowadzeniem welcome back week, więc można się logować nie płacąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich graczy Lord Of The Rings Online na serwerze Snowbourn zapraszam do polskiego kinshipu - IX Kohorta :)

Dolny próg wiekowy graczy to 20 lat więc mamy pewność, że gramy z dojrzałymi i odpowiedzialnymi ludźmi.
Oferujemy Kinhouse, Ventrillo (komunikator głosowy), forum oraz mnóstwo grupowych wypadów :)
Doświadczeni gracze są zawsze gotowi do pomocy nowym. Przede wszystkim gramy for fun więc panuje miła i wesoła atmosfera :)

W celu złożenia podania zapraszam na stronę naszego forum http://www.9kohorta.com/forum/index.php


Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę zaindtaluję dopiero w październiku po wymianie procka,płyty i pamięci ( podstawka i dodatek ) - czy będę miał dostępne lokacje z obu gier i darmowe dni,czy jak gra przeszła na model bezpłatny,to już tego nie będzie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować