Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Co byś zrobił gdybyś miał 50 miliardów??

304 postów w tym temacie

Ja wybudował bym sobie niewielki domek, złożył jak najsilniejszego kompa, kupował mnóstwo gier, książek, filmów.Otworzył bym firmę która by produkowała gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-AUTOBUSY!!!: Neoplan N 138 na zamówienie (piętrowy przegubowy), Ikarus 280 z numerem taborowym #0503!!! (chyba trząsł najbardziej ze wszystkich którymi jechałem) Ikarus 280.26 z tym silnikiem co taki super dźwięk wydaje, no i żeby trzęsło, Ikarus 280.11, najnowszy model MANA, Mercedes-Benz O 405, no i oczywiście Jelcz 021 (jeden z najstarszych przegubowych autobusów)
-ŻADNYCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH!!! Poruszałbym się po mieście tylko własnymi autobusami.
-Wielki pałac z wysokimi wieżami, częścią mieszkalną ponad 5000 m2 i z niewyobrażalnymi luksusami
-komputer z przeźroczystą obudową, na zamówienie, procesor więcej niż 8GB, pamięc RAM 16GB, karta graficzna GeForce 7950GX2 1GB albo lepszą
-monitor 21''
-wszystkie gry komputerowe które bym chciał...
-jakiś dobry sposób na gorączkę! (na zachorowanie bo czasem naprawdę tego potrzebuję...)
-samolot A-380 na zamówienie ze wszystkimi wygodami, podobnie jak Neoplan N 138
I to wszystko... jak na mój stan obecny niewiele z tych rzeczy realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bym robił? Wilelkie NIC;)
A tak poważnie po kupieniu sobie zamczyska i zapewninia godnego życia rodzinie do 10 pokolenia pewnie zacząłbym podróżować po świecie wzdłuż i wszerz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. dobre pytanie...
1. Duża chata z basenem
2. Chopy dirtowe w ogródku
3. dirtówa i freeride''ówa kony oraz całe wyposażenie
4. Plazma 70 cal, wogóle cała chata zautomatyzowana (A w pokoju [moim] komp Billa Gaitsa, jakaś wypaśna wieża i mnóstwo książek fantasy, gier i filmów na DVD)
5. Aston Martin v8 i Merc McLarren przed domem
6. Zjeżdżalnia wodna ze strychu do basenu
7. A reszta na drobne wydatki...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kupił bym sobie jakąś dzielnicę tylko dla siebie, rodzinki i znajomych, dał bym na biedne dzieci w Afryce, kupił najlepszy komputer na świecie, najlepszy sprzęt w domu (jeśli chodzi o elektronikę), kupiłbym ubisoft, podzieliłby się z rodziną i zostawił trochę dla moich dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nic bym nie robił (poza tym co daje mi największą przyjemność)... ;)
A tak na prawdę to chyba bym był nieszczęśliwym człowiekiem... Bez marzeń - wszystko czego zamarzysz masz.... Nudne to takie i nijakie...
500 tysięcy tak, ale 50 miliardów już chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja bym zrobił:
-Wykupił parę super laptopów (nie wiem po co parę ale zawsze fajnie mieć kikla) może założył bym sobie kawiarenkę
-Wykupił parę Play Station Potrable (to samo co u góry)
-Wykupiłbym super brykę
-Nowy domek oczywiście z basenek
-Drgą bryka wyścigowa do wyścigów
-Tor wyścigowy (Do bryki wyścigowej)
-Zakupił kupę paczek Potrawki meksykańskiej :)
A tak seryjnie to nawet o tym nie marzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupił bym księżyc z Marsem i przyczepiłbym do Ziemi (ten drugi) kupiłbym Phiranie Bytes I dostawał wszystkie Gothici pierwszy i za darmo, kupiłbym komputer z procesorem intel pentim 10 ,20 GHz ,pamięć ram 9192, klawiatura z ekranem plazmowym monitor 150 cali karta graficzna Radeona 30000 9192 mb i wszystko co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał 50 miliardów byłbym najbogatszym człowiekiem świata. Tak, tak-najbogatszym. Bill może ma swoje 65 miliardów ale w papierze firmie itd. A ja miałbym w swoich 40 wagonach :P Na pewno wydałbym z 50 milionów w tydzień a z resztą żyłbym do końca swojego żywota na najwyższym luksusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja???? no to tak
kupil bym sobie zaje***sta wille z basenem oczywiscie z boiskiem do kosza
oczywiscie nowy komputer:p
low ridery i inne zaje-fajne wozy
dalbym troche starszym niech zaszalejaXD
trzabyloby oblac pierwsze 50miliardow
wyposazenie do domu plazma itp :D
WIELKIE BONGO!!!!!
i oczywiscie troche na szczytne cele
a reszte bym zostawil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ;> Gdybym miał 50 miliardów ikspudeł 36660 to bym je spalił xD Ale gdybym miał 50 miliardów puszek Coca-Coli to wlałbym wszystkie do oceanu, ciekawe co by się stało (joke). Gdybym miał 50 miliardów blaszaków i tyle samo kont WoWa to bym zaczął uprawiać multiboxing, ostatnio o tym news był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałbym na dobro świata wszystko prócz miliona. A za ten milion wybudowałbym domek w mieście, złożyłbym kompa i spokojnie żył bez zmian - bo aktualne życie mi pasuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Trochę dałbym na cele charytatywne.
2. Kupiłbym bym sobie wypasioną chate.
3. Jakiegoś Medrcedesa (moja ulubiona marka aut)
4. Troche dał rodzinie (niech sobie kupią lepsze chaty i auta) hehe
5. Kupił lepszego kompa i wszystkie konsole i gry.
6. Jakby coś zostało to zostawiłbym dla moich dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować