Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Co byś zrobił gdybyś miał 50 miliardów??

304 postów w tym temacie

Kupiłbym duża wysepke na której było by wybudowane Lotnisko dla Commanche oraz F-22 Raptor .Doki dla dwóch lotniskowców z pełną załogą .Baze szpiegowską Niewykrywalną dla wrogich samolotów i satelit :).Kilkadziesiąt czołgówM1A1 + załoga .Supernowoczesne laboratorium pracujące nad nową bronią ,12 Batalionów supernowozcesnych żołnierzy .Sam bym był najemnikiem sprzedającym uslugi wojskowe innym państwom :).Cała baza była by chroniona "tarczą rakietową" oraz niewidzialnym polem ochronnym :)

A tak serio to kupił bym pożądny komputer, willę z basenem , Hammera H3 x4 . Turboodrzutowiec ,a reszte zaoszczędził bym w wysoko oprocentowanym końcie oszczędnościowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dużo bym zrobił. Willa, nowy komp, jakieś super auta (Aston Martin DB9, Mercedes SLR McLaren) i jakąś firmę, kasa musi się powiększać ;) A później miałbym wiele do myślenia, za 50 miliardów (Tylko czego? Złotych? Euro? Najlepiej funtów...) można wiele zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał część (niewielką) tej sumy niejakiemu Romkowi G.(chyba wiecie kto to ;)), zeby wprowadzał swoje "genialne" reformy gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym sobie zamek kupił jakieś lamborgini i wszystkie gry komputerowe jakie są przed tym wykupił obie najlepszy sprzęt na kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wykupił CDP oraz Cenegę :D
Oczywiście kupiłbym wypaśnego kompa, postawił niesamowity dom, a kiedy zdałbym prawko to Hummer H3 oraz BMW M3 (najnowsze of course) czekały by na mnie w garażu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przede wszystkim nie pracował :) Wynająłbym sobie cały tabun służących i grał, podróżował po świecie i robił wszystko na co tylko mam ochotę :) Ehh... Marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bym zrobił?
Nie mam pojecia,pewnie nie wydałbym nawet 1 miliarda:)

Włożyłbym do banku a przyszłe pokolenia mojej rodziny żyłyby z odsetek:)
A co ze mną? Hmm...
Kupiłbym sobie za to...

Kurde,czego bym ja sobie za to NIE kupił!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 22:42, Darkstar181 napisał:

Włożyłbym do banku a przyszłe pokolenia mojej rodziny żyłyby z odsetek:)

Byś się nie obejrzał a dzięki inflacji byś sobie za parę lat za tą sumę kupił paczkę zapałek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Spłaciłbym długi kraju i załatał dziurę budzetową, następnie żyłbym z tego co zostało szczęśliwie az do końca grając i nie przejmując sie niczym ;]
Inna opcja- zbudował bym sobie za......ą rakietę i odleciał jak najdalej zabierając wszystkich chętnych (to wersja na wypadek koalicji PiS-LPR-PSL-przekupieni posłowie Samoobrony)
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O kurcze właśnie widzę, że już sie tu wypowiadałem xD
I co lepsze miałem podobny pomysł xD
Sorka za spam, chyba pora sie położyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłbym bym CD Action potem kupiłbym CD Projekt a na końcku Cenegę. Willa z basenem, żuciłbym szkołę kompa bym upgradował co miesiąc. Hm...no po prstu kupiłbym sobie wszystko co mogłbym kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Opłacił abonament za WoW na kolejne 10 lat
- Kupiłbym pracowników CDP :P
- Gram.pl bym kupił :D
- Premierowe gry oczywiście...
- Jakas skromna chatke by sie kupilo...
- Przekupilbym szkole, zebym nie musial chodzic do niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować