Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2015 o 20:13, Kalafior12 napisał:

Musze od mamy wziąć pożyczę a potem kasę zwrócę w ratach ;]

Nie spamuj, masz przycisk "Edytuj". Forum to nie czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zreszta same konsole

Dnia 15.05.2015 o 19:37, Sarinew napisał:

to dobry przyklad, ktos oczekiwal sprzetu dla hardcore (?)gracza, a dostal sprzet do
pykania w gry.


Toś dojechał :D A jakie inne opcje powinna mieć konsola do grania? Opcje grilla? Obliczenia w Excelu czy pisanie esejów w Wordzie? Hardkorowa to może być gra, nie sprzęt do grania :P W ogóle określanie czegoś "hardkorowym" nie ma większego sensu... Hardkorowe, ale co? Że trudne? Proszę Cie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy non stop o grafice. A ja mam nadzieję, że pogram na moim radku 7870 :P

Nie zmienię karty na pewno, i kurcze byłoby szkoda gdyby mnie Dziki Gon ominął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadanie konsole dają rade tylko nie wiem czemu xbox one tak ludzie go krytykują xbox one i ps4 różnią się trochę układem graficznym oraz procesorem i to wszystko. Jak patrzyłem w testach np fifa 15 na obu konsolach czy gta 5 i ja uważam że żadna konsola nie wygrywa w starciu z grafiką. Każdy posiadacz ps4 mówi xbox one to g...... i odwrotnie. Grałem naprawdę na obydwóch konsolach i gra na nich się świetnie. I jeszcze jedno więc inwestować na mojego lapka z kartą graficzną amd radenon hd 88500m czy w xbox one i przepraszam administratora za spaun ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 20:41, Kalafior12 napisał:

Gadanie konsole dają rade tylko nie wiem czemu xbox one tak ludzie go krytykują xbox
one i ps4 różnią się trochę układem graficznym oraz procesorem i to wszystko. Jak patrzyłem
w testach np fifa 15 na obu konsolach czy gta 5 i ja uważam że żadna konsola nie wygrywa
w starciu z grafiką. Każdy posiadacz ps4 mówi xbox one to g...... i odwrotnie. Grałem
naprawdę na obydwóch konsolach i gra na nich się świetnie. I jeszcze jedno więc inwestować
na mojego lapka z kartą graficzną amd radenon hd 88500m czy w xbox one i przepraszam
administratora za spaun ;]

To nie ten temat... Ale zainwestuj w XONE, laptopa odpuść. Tak to bez problemów będziesz grał w nowości a i aktualnie cena XONE jest dość kusząca. Na lepsze ekskluzywne tytuły będziesz musiał zaczekać, ale warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to od 5 stron jest 3/4 spamu, ciągle jest o tym samym, każdy żali się na grafikę. Przestańcie to robić, można nawet napisać "Koniec off-topu" bo to nic innego nie przypomina.
>a tu porównanie PC z PS4
> http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-P...PS4-1159047/
miło, że nie ma żadnej różnicy :)
Jak wam się podobał CG wczorajszy ? Zakochałem się w nim :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre i to, szkoda, że nie zrobili zestawienia wszystkich ustawień na PC, nie mówiąc już o porównaniach w ruchu zestawionych obok siebie.

Mimo wszystko, ten mur na low straszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet na minimalnych wygląda nienajgorzej, oczywiście jeżeli ktoś nie ma wygórowanych wymagań. Zaczynam być dobrej myśli, oby tylko optymalizacja była na tyle dobra, żeby udało się grę odpalić na podobnych ustawieniach co ma PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 21:30, Kraju napisał:

Nawet na minimalnych wygląda nienajgorzej, oczywiście jeżeli ktoś nie ma wygórowanych
wymagań. Zaczynam być dobrej myśli, oby tylko optymalizacja była na tyle dobra, żeby
udało się grę odpalić na podobnych ustawieniach co ma PS4.


Mam nadzieję, że te ustawienia z ps4 to medium z niektórymi opcjami na high i, że do uber to jeszcze hen daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie zastanawia jedno na jakich on ustawieniach na PC szedł?
Bo na pewno nie na maksymalnych tutaj filmik po także niemiecku, ale facet przynajmniej upewnił się że wszystko jest full/on https://www.youtube.com/watch?v=n43uCNYs7Tk i mimo kompresji youtube''a lepiej to wygląda. Dobra downgrade był ale przynajmniej obecna grafika trzyma poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2015 o 21:46, Dan900Sticker napisał:

Mam nadzieję, że te ustawienia z ps4 to medium z niektórymi opcjami na high i, że do
uber to jeszcze hen daleko ;)

Niestety nie, były gdzieś screeny z pc na maxa i jest tylko trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 22:18, Budo napisał:


Jest już pełen soundtrack i urywa dupsko, także mocno się trzymać :)
https://www.youtube.com/watch?v=oLSdl-CdOBo



Ten weekend będzie niesamowicie długi... Soundtrack jest genialny. Dobrze, że wynieśli wnioski po katastrofalnej dwójce. Choć miała dobre kawałki to ta pompa z głównego motywu była cienka jak dupa węża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 18:07, Karanthir666 napisał:

A powiedz mi jedno. Gdzie niby ten medalion masz zamiar nosić? Na ulicy wśród ludzi?

A czemuż miałbym tego nie robić ? To, że jestem fanem Wiedźmina chyba nikomu nie szkodzi ? Skoro mam z tego radochę.. Dla mnie fajnie wygląda i mam zamiar go nosić. Zwłaszcza, że za niego zapłaciłem jak widać grubą forsę. Jak to woli.

@Shinigami - Jest to jakiś pomysł, ale jednak kupiłem EK właściwie dla medalionu. A z kolei specjalny pre-order dla koszulki. Wydaje mi się, że powinni trochę patrzeć co sprzedają, zwłaszcza, że ludzie oddają 350 zł za nic tak po prawdzie a jeszcze wystawiają część EK na sprzedaż. Gdzie tu logika kupowania EK ? Poczułem się nie smacznie :( Wiesz marketing robi swoje i pewnie doczekamy się jeszcze parasoli i szczoteczki do zębów. Mamy w końcu puzzle, papier i kalendarz z gołą Triss. Ekstra.

@Kraju - Hm.. dla mnie w EK nie ma za dużo ciekawych rzeczy. Artbook ? Nie interesują mnie obrazki. Można je znaleźć w necie i pewnie on tam wyląduje na goglach. Do przejrzenia tylko raz i do pudełka. Figurka - no tak, tutaj mamy coś większego i namacalnego w końcu, ale to też kawał skały, który poleci na półkę i będzie łapał kurz z komputera :D Reszta mapa, naklejek niewiele mi daje. Także - 350 zł za śmieci. Grę nie wliczam bo koszt to 119 zł. Co do medalionu to rzeczywiście 100 zł to porażka, ale niesmak wyprzedaży przedmiotów z EK to porażka.

@pawbuk - Dla mnie liczył się tylko medalion i po części figurka, więc no żałuję. Reszta to dla śmieci. Główny zamysł to wsparcie Redów tym kupnem w ostatniej odsłonie tej serii. Czy zrobiłem dobrze ? Pewnie wielu powie, że nie.

@Damianuss1 - komo ? :o

@Sipso - Był taki jeden fajny kawałek "The Wild Hunt" bodajże i robił swoje podczas ataku na obóz Kaedwen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się