Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2015 o 08:48, Rick napisał:

Jeśli gra ma wyglądac gorzej niż W2, no to troszkę lipa. ;)

Nie zapominaj że wiele screenów to wersja PS4 gdzie jest SSAO zamiast HBAO+. Druga sprawa jest taka, że gameplay pokazany to te same ustawienia co na IGN czyli to jest ustawienie semi-ultra to co mogło być ultra bez włączonego HBAO, AA(za pomocą plików xml wiadomo że gra obsługuje fxaa, msaa oraz txaa), light shafts oraz sharpen. Pomijam oczywistą kwestię youtuba bo wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2015 o 10:47, Numenpl napisał:

Nie zapominaj że

Nie zapominam ;) Jakby gra wyglądała tak jak W2 to dla mnie "nossuna problema" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 00:55, lis_23 napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=hv0gJ8DpUd0

PC ultra - wygląda, tak sobie.

Jak dla mnie gra na podlinkowanym filmiku wygląda bardzo fajnie.
Nie wiem jakiej grafiki oczekiwałeś po tym tytule. Natomiast wiem na pewno, że posiadana przez ciebie 980-tka też będzie miała co tu robić. Wątpię aby dała radę utrzymać stabilne 60fps z włączonymi włosami od NV. Gdyby grafika wyglądała tak jak w 2013r. raczej potrzebował byś dwóch takich kart aby grać w stabilne 1080p60fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jak z 2012/2013r. Jak dla mnie żadnej rewelacji. Ok krajobrazy ładne, efekty pogodowe i roślinność też spoko no ale... PS4 nie radzi sobie z czymś co wygląda gorzej niż bloodborne(tam też były spadki) i gta V na konsolach nowej generacji. Wiedźmin 2 wbił mnie w fotel grafiką, a przy tym miał rozsądne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. Kumpel w jednym ze sklepów w Warszawie zamówił wersję na PS4. Dostał info od sklepikarza, że pierwszy rzut będzie już w sobotę i twierdzi, że w sobotę będzie grał. Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 15.05.2015 o 11:34, EylembertTigg napisał:

Nie wiem jakiej grafiki oczekiwałeś po tym tytule.


http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=163839271&postcount=3525

Środkowy obrazek całkowicie by mnie usatysfakcjonował, a tak, gra robi na mnie mniejsze wrażenie, niż W2 te cztery lata temu. Tam duże wrażenie robiły stroje, tekstury, oświetlenie, tutaj tylko krajobrazy są ok ale tylko z daleka, a najgorzej wyglądają miasta, czyli, czterech liter to nie urywa.

Dnia 15.05.2015 o 11:34, EylembertTigg napisał:

Natomiast wiem na pewno, że posiadana
przez ciebie 980-tka też będzie miała co tu robić. Wątpię aby dała radę utrzymać stabilne
60fps z włączonymi włosami od NV.


Nie zależy mi ani na 60 kl/s, ani na kłakach od Nvidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 11:56, EylembertTigg napisał:

i twierdzi, że w sobotę
będzie grał. Czy to możliwe?


A patcha aktywującego od sklepikarza też dostanie w sobotę? ;) Bez tego nie pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 12:10, KannX napisał:

> i twierdzi, że w sobotę
> będzie grał. Czy to możliwe?

A patcha aktywującego od sklepikarza też dostanie w sobotę? ;) Bez tego nie pogra.


A na PS4 też są takie patche potrzebne? Bo słyszałem, że w Arabii Saudyjskiej grają już od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2015 o 12:10, KannX napisał:

A patcha aktywującego od sklepikarza też dostanie w sobotę? ;) Bez tego nie pogra.

A aktywacyjny nie jest tylko na pctową wersję? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 12:13, Rick napisał:

A aktywacyjny nie jest tylko na pctową wersję? :p


Patch pojawi się w dzień premiery na każdą platformę, ale nie wiem jak wygląda kwestia odblokowania. Możliwe, że XBL i PSN automatycznie blokują mozliwość grania przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2015 o 12:15, Kraju napisał:

Patch pojawi się w dzień premiery na każdą platformę, ale nie wiem jak wygląda kwestia
odblokowania. Możliwe, że XBL i PSN automatycznie blokują mozliwość grania przed premierą.

No to kiepsko im to wyszło, bo w ZEA grają od tygodnia właśnie w konsolowe wersje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 gra może być już nawet dzisiaj, zwłaszcza w takich sklepach, gdzie można zakupić używki na konsole - ja, np. w takim sklepie zakupiłem " Batman Arkham City ", " Uncharted 3 " na PS4 oraz " Bloodborne " na PS4, dwa, trzy dni przed premierą.

Według rozpiski Invidii, GTX 980 wystarczy do 1920x1080p i wszystko na uber z kiłakami Invidii, oraz na to samo w rozdzielczości 2560x1440, ale bez kłaków.

http://www.geforce.com/whats-new/articles/the-witcher-3-wild-hunt-is-your-system-ready

Ech, na CDP.PL ciągle mam status " w realizacji " i żadnego maila, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 12:23, lis_23 napisał:

Na PS4 gra może być już nawet dzisiaj, zwłaszcza w takich sklepach, gdzie można zakupić
używki na konsole

No właśnie w tego typu sklepie on to zamówił...

Odnośnie tego linku NV, to do końca w to bym nie wierzył, zobaczymy jednak po premierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna rozpiska, do low, medium, high potrzebna 960 - spory rozrzut, daj sobie już spokój z takimi materiałami, sprawdzisz jak działa za kilka dni i zdasz wszystkim raport ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 12:28, Shinigami napisał:

Świetna rozpiska, do low, medium, high potrzebna 960 - spory rozrzut, daj sobie już spokój
z takimi materiałami, sprawdzisz jak działa za kilka dni i zdasz wszystkim raport ;)


Przecież to nie ja ją zrobiłem, tylko Invidia, więc o co ten sarkazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz takie rzeczy, opierasz się na rozpisce firmy, która będzie promowała zawsze to, co najnowsze. Nie jest to w żadnym stopniu wiarygodne :P
Strasznie przeżywasz tą premierę. Nie ma w tym nic złego, ale trochę przesadzasz. Póki co można tylko gdybać jak gra będzie "chodzić" i na jakim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że takiej rozpiski nie ma dla wszystkich kart Nvidii. Wiedziałbym na co nada mi się GTX 760, chociaż i tak będę grał w rozdzielczości 1680x1050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy się spodziewać wysypu testów, więc nic straconego, takie informacje podawane przez producenta kart zawsze trzeba traktować z przymrużeniem oka, jeszcze trochę i będziesz miał rozpiskę o tym jak działa gra na konkretnych specyfikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 12:42, Shinigami napisał:

Możemy się spodziewać wysypu testów, więc nic straconego, takie informacje podawane przez
producenta kart zawsze trzeba traktować z przymrużeniem oka, jeszcze trochę i będziesz
miał rozpiskę o tym jak działa gra na konkretnych specyfikacjach.


Wtedy to już sam będę kombinować jak ustawić grę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 12:36, Snafu napisał:

Ale piszesz takie rzeczy, opierasz się na rozpisce firmy, która będzie promowała zawsze
to, co najnowsze. Nie jest to w żadnym stopniu wiarygodne :P


Może i tak, ale ja akurat posiadam tę najnowszą ( pomijając Titana x ) kartę od Nvidii i tylko ona mnie interesuje ;) Półtora roku temu śmiano się ze mnie, że sprzedałem GTX 570 1GB VRAM, teraz z tą kartą nie byłoby chyba najlepiej ;)

Dnia 15.05.2015 o 12:36, Snafu napisał:

Strasznie przeżywasz tą premierę. Nie ma w tym nic złego, ale trochę przesadzasz. Póki
co można tylko gdybać jak gra będzie "chodzić" i na jakim sprzęcie.


Wiesz, od poprzedniej części minęły cztery lata, W3 ma być największą premierą roku i najlepszą polską grą, więc oczekiwania, także moje, są ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się