Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Hej,

Ogólnie to da się zastosować swój własny filtr do każdej gry na dx9? Jestem bardzo ciekawy tego rozwiązania. Na przykład taki sweetfx ale żeby działał w każdej grze bez presetów do każdej.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, na forum Wieśka bronią CPD RED, że niewielu graczy ma PX zdolny uciągnąć W1 w jakości z 2013, a nawet sprzed roku i że gra sprzedaje się przede wszystkim na konsolach, więc gdyby na PC była ładniejsza, to odbiłoby się to na zyskach, więc najlepszym wyjściem było równanie do najsłabszego sprzętu, aby konsolowcy byli zadowoleni i wydali swój hajs na grę, a garstką graczy, która ma PC za 7 tys. CDP się nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 18:45, Dan900Sticker napisał:

Hej,

Ogólnie to da się zastosować swój własny filtr do każdej gry na dx9? Jestem bardzo ciekawy
tego rozwiązania. Na przykład taki sweetfx ale żeby działał w każdej grze bez presetów
do każdej.

zawsze możesz sobie zajrzeć do bazy danych z presetami

https://sfx.thelazy.net/games/

na bank po premierze będą jakieś do W3 dodane i pewnie z innymi bajerami jak np dishonored.
https://sfx.thelazy.net/games/screenshot/23445/

a w XCOM EU używam preseta z B:AA
https://sfx.thelazy.net/games/preset/195/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A którego SweetFX trzeba używać? Tam do pobrania jest kilka wersji, ja pobrałem ten z samej góry: ReShade 0.18.3 Public Beta - czy będzie on działał z presetami do W3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 19:18, lis_23 napisał:

>
A którego SweetFX trzeba używać? Tam do pobrania jest kilka wersji, ja pobrałem ten z
samej góry: ReShade 0.18.3 Public Beta - czy będzie on działał z presetami do W3?

najlepiej najnowszy tylko po rozpakowaniu przeczytaj plik readme z reshade tam jest napisane co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie wiem jak wam, ale mi ten cinematic urwał d*pę.



Ciekawe czy będzie taka możliwość jak np. w GTA5, mianowicie zatrzymywanie wszelkich scenek przyciskiem options, w Dragon Age gra się nie zatrzymuje nawet po wyjściu do dashboardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 20:14, zerohunter napisał:

Spoiler

Nie wiem jak wam, ale mi ten cinematic urwał d*pę.



Rzeczywiście, fantastyczny ;) Ciekawe kto za niego odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 20:14, zerohunter napisał:

Spoiler

Nie wiem jak wam, ale mi ten cinematic urwał d*pę.



Naprawdę prześliczna animacja, z której czuć klimat pierwszej gry. Nie wiem jak wam, ale mi w Dwójce strasznie brakowało openingu w dniu premiery, a ten który potem dodali z Leto jakoś mi nie pasował. Był świetnie zrobiony, ale jakoś brakowało mi tego wiedźmińskiego klimatu... No, a to jest po prostu cudo! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RED-zi udostępnili listę zmian w one-day patchu:

Większe zmiany: Wsparcie dla DLC, Naprawiono kilka problemów ze stabilnością, Wprowadzono ogólne poprawki do wydajności.

Questy: Szereg ulepszeń kosmetycznych, Poprawki w dzienniku zadań, Poprawki w mapowaniu zadań, Poprawki dialogów, Zwiększony balans questów, Ulepszenia w wywoływaniu scen przerywnikowych.

Mechanika: Ulepszone zachowanie łodzi, Ulepszona sztuczna inteligencja, Ulepszona metoda spawnowania postaci niezależnych, Poprawki w balansie walki, Optymalizacja interfejsu użytkownika.

Ogólniki, ale cieszy, że już na premierę dostaniemy produkt bardziej dopracowany niz wersje recenzenckie. Ciekawe tylko ile będzie on zajmował. Co prawda będzie można ściągnąć ten patch zarówno ze strony jak i GOG Galaxy (problem mają tylko konsolowcy, którzy wyboru nie mają), ale boję się, że serwery i tak przez cały dzień premiery będą przeciążone i niektórzy mogą mieć problemy z zagraniem juz we wtorek. Od razu przypomina się GTA V, chociaż tam do pobrania było kilka GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka giga? Chyba mówisz o patchach bo gra ważyła 65GB z hakiem o ile dobrze pamiętam :P
Patch na PS4(mówię teraz o Wiedźminie 3) waży niecałe 500MB, więc tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 20:28, pawbuk napisał:

Rzeczywiście, fantastyczny ;) Ciekawe kto za niego odpowiada ;)


Digic Pictures

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 21:51, Snafu napisał:

Kilka giga? Chyba mówisz o patchach bo gra ważyła 65GB z hakiem o ile dobrze pamiętam
:P


Nie pamiętam ile trzeba było ściągnąć, ale kilka GB + 300 mb patcha. Nie wiem czy to wszystko były patche czt nie, ale nie dałoby się grać bez nich.

Dnia 14.05.2015 o 21:51, Snafu napisał:

Patch na PS4(mówię teraz o Wiedźminie 3) waży niecałe 500MB, więc tragedii nie ma.


To sprawdzona informacja? Jeżeli tak to może nie będzie tak źle. Przy Wiedźminie 2 pobierało się 50 mb, teraz ma być 500. Przypadek? Nie sądzę! Ktoś kto ma domenę 500mb.pl może zgarnąć niezłą sumkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2015 o 21:56, sylwasss napisał:

Digic Pictures

Dzięki :) Prawdziwi mistrzowie trailerów, uwielbiam choćby ten do AC Revelations :) Z tym też poszaleli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się