Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

To zamówi lepiej zanim wszystkie wyjdą. Płaci się za nią dopiero w lutym. ;)

Mi się EK bardzo podoba. Bez zbędnych pierdół którymi EK drugiej części była napakowana. Figurka prezentuje się bardzo dobrze. Mam nadzieję że się nie połamie w transporcie jak to bywało z popiersiem. Jeszcze 8 miesięcy. >.< Ale się będzie dłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak wszyscy śmiali się z wypowiedzi prezydenta Obamy na temat Wiedźmina 2.
A dziwnym trafem stało się to niedługo przed możliwością zamawiania 3. Dziś czytałem artykuł że w samych stanach ta wypowiedź mogła dotrzeć do 200 milionów ludzi. W Polsce powtarzał ją każdy serwis. Zapewne na całym świecie mogły się pojawić wzmianki na ten temat.
No chyba lepszej reklamy nie mogli sobie wymarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 09:22, Thalanthas napisał:

To zamówi lepiej zanim wszystkie wyjdą. Płaci się za nią dopiero w lutym. ;)

Mi się EK bardzo podoba. Bez zbędnych pierdół którymi EK drugiej części była napakowana.
Figurka prezentuje się bardzo dobrze. Mam nadzieję że się nie połamie w transporcie jak
to bywało z popiersiem. Jeszcze 8 miesięcy. >.< Ale się będzie dłużyć.


Ależ ja zamówiłem zaraz po ogłoszeniu przez GoGa możliwości składania zamówień :) Więc mam nadzieję, że się załapie :) Zobacz ile już sztuk zamówionych. ;p Na bank wszyscy nie dostaną a mogli by zrobić taki gest, żeby nikt nie był zawiedziony. Toż to ostatnia część. Liczyłem na koszulkę, ale jest medalion, który obstawiałem, więc nie narzekam na maksa :P To dobrze, że jeszcze tyle czasu do premiery. Masz czas na kupienie nowego kompa i zarobienia na EK, która mało nie kosztuję :P Założę się, że 50 % ceny to właśnie figurka. Bo medalion może zrobić przeciętny kowal za 50 orenów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 14:04, Isildur napisał:

Skoro można jeszcze zamawiać kolekcjonerkę to się załapałeś więc spokojnie :)


Mam nadzieję, bo licznik już żółty się zrobił :P (6,414 sztuk zamówionych) O ile wszyscy kupią to daje zarobek na poziomie 2,244, 900 zł ;p I to tylko z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 14:19, vegost napisał:

Mam nadzieję, bo licznik już żółty się zrobił :P (6,414 sztuk zamówionych) O ile wszyscy
kupią to daje zarobek na poziomie 2,244, 900 zł ;p I to tylko z Polski.


Ktoś twierdził że licznik zatrzyma się na 7880 sztuk, więc jeśli tylko tyle będzie kolekcjonerek to chyba mniej niż w 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 14:01, vegost napisał:

Na bank wszyscy nie dostaną a mogli by zrobić taki gest, żeby nikt nie był zawiedziony


A czemu nie ? Gdyby mieli jakiś limit w planach to by pewnie go ustawili. A może jest tylko nie został jeszcze osiągnięty ?
Założę się że na EK zarabiają więcej niż na zwykłej edycji, więc im więcej sprzedadzą tym lepiej.
Do premiery zostało sporo czasu. Dadzą radę wykuć kilka lub kilkanaście tysięcy medalionów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem pre order kolekcjonerki. Uf :> Wystarczy, że gra jest w "Moje Zakupy" i zostało mi czekać do stycznia na potwierdzenie? (pytam dla pewności :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 14:21, Accid napisał:

Wystarczy, że gra jest w "Moje Zakupy" i zostało mi czekać do stycznia na potwierdzenie?


Tak zostało oczekiwanie na maila z informacją co do płatności i wysyłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 14:23, Isildur napisał:

Tak zostało oczekiwanie na maila z informacją co do płatności i wysyłki ;)

Ale serwery zapchane. Czas zdać sobie sprawę (do niedowiarków), że Wiedźmin to najlepszy nasz produkt eksportowy po węglu i zbożu (jeśli się nie mylę :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 14:43, Accid napisał:

Jest gdzieś podana liczba egzemplarzy? I Kolekcjonerka zawiera to co tam pisze +to co
w wersji podstawowej?


Ktoś coś mówił, że limit kolekcjonerek w Polsce to 7880 sztuk nie wiem cy to prawda. Tak kolekcjonerka zawiera to co podstawka plus to co podane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, złożyłem zamówienie, ale może mi ktoś napisać o wymaganiach tej gry? Takie dane powinny być już znane, szczególnie, że ruszył oficjalny preorder.
Może się okazać że do sumy 350 zł, będę musiał doliczyć jeszcze 3500zł za nową kartę w momencie premiery gry czyli jakiegoś nowego GF 880 ( ti ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 14:32, Accid napisał:

> /.../ Wiedźmin to najlepszy
nasz produkt eksportowy po węglu i zbożu (jeśli się nie mylę :P)

Pewnie nie uwierzysz, ale węgiel też i importujemy z Ukrainy i RPA. Eksportujemy wieprzowinę - hiszpańskie czy włoskie szynki są robione z naszych świń. Kooperacja międzynarodowa jest faktem, sam miałem Opla Corsę, gdzie:
- Opel to firma niemiecka,
- Opel - własność amerykańska (General Motors).
- silnik japoński (Isuzu),
- montowany w Hiszpanii,
- kupiony we Francji.
Wracając do Wiedźmina, to dzisiaj dostałem maila z propozycją zamówienia JUŻ DZISIAJ. Może bym i zamówił, gdyby nie to, ze zamówiłem go dokładnie 1 października ubiegłego roku :-D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie dla ostroznosci( z przezornosci?) upewnil, ze lista zamowien preorderowych zbierana na gramie(tak?) kiedyś tam jest nadal aktualna.

Sadzilem, ze zwykle wydanie bedzie za 100 bo taka cene mialo pare sklepow przez "chwile", ale jest drozej buu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się