Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar wie, że gracze chcą Red Dead Redemption na PC

65 postów w tym temacie

Czyli kolejne GTA będzie na PC? Przynajmniej tyle dobrego. Żeby chociaż działało jakoś, a nie jak GTA IV i dodatki do niego <<spogląda w myślach groźnym wzrokiem w stronę L.A. Noire - "spróbujcie tylko wywinąć taki numer z L.A. Noire, jak z optymalizacją GTA IV, a więcej gier od was nie kupię...">>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie tak świetnych gier na konsole to bluźnierstwo. Głównie dlatego, że PCty stać na znacznie więcej, już nawet zrównując do samej grafiki, która na konsoli nie ma nawet czegoś tak podstawowego jak AA. Gra absolutnie nie wygląda jak obraz widoczny na screenie przy tym newsie. RDR mam na xklocka, gra się świetnie, ale na PC ta gra dopiero rozwineła by skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli informacja w stylu: "Tak, wiemy, że chcecie, wiemy, że zapłacilibyście nam kasę. Ale wsadźcie sobie tę kasę w buty. I tak nie damy wam tego na o czekacie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno. W sumie teraz to nawet taniej by wyszło kupić RDR na konsolę niż czekać na pecetową wersję, która pewnie by ze 160 zł kosztowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieliby zrobić taką kaszanę jak z GTA IV to ja mówię: I całe szczęście, że RDR nie pojawi się na PC. Również z niepokojem patrzę w stronę L.A. Noir, bo najwyraźniej ekipa R* nie przykłada się do konwersji swoich gier z konsol na PeCety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ta argumentacja. Co jest takiego w RDR, czego nie ma w GTA, MP3 lub L.A. Noire, że pierwszego nie opłaci / nie da się wydać na PC, a kolejne już tak? Barierę technologiczną możemy odrzucić od razu, bo PC-ty na pewno są dość silne, a w dodatku wyżej wymienione gry hulają w oparciu o tę samą/podobną technologie. Co to więc za tajemnicza przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie. I wymaga 8GB RAM wyglądając przy tym raczej nieciekawie. Także ja już podziękowałem. Nie kupuję. Nie potrzebne mi kolejne GTA IV w które dopiero pół roku temu byłem w stanie zagrać na pełnych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 11:14, dariuszp napisał:

Wyjdzie. I wymaga 8GB RAM wyglądając przy tym raczej nieciekawie.

Gdzie napisali, ze wymaga 8gb ram do płynnego działania? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego warto mieć choć jedną z następujących: X360 lub PS3. Ja chcę mieć obydwie, ale na razie i tak kasy na gry nie styka dla PC i PS3. A z RDR czekam na GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe a co mieli wprost napisać że to się nie opłaca ? 2 kupi 2000 ściągnie z Torrenta , bilans jest prosty. Sytuacja obecnie jest taka że głośne tytuły przeważnie najpierw wychodzą na konsole gdzie piractwo jest relatywnie mniejsze a jak tam na siebie zarobią to wychodzą na PC. Coraz częściej ostatnimi czasy pojawiają się artykuły typu "wersja PC opóźniona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zastanawia ta wypowiedź. Normalnie śmierdzi jakąś zmową pomiędzy Rockstarem a producentami konsol. Nie ma przecież ŻADNEGO racjonalnego powodu, żeby nie wydawać RDR na PC, tym bardziej, że to murowany hicior, którego wydanie niosłoby za sobą wiele $ zysku dla Rockstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 11:14, Laid_back napisał:

Bardzo bym chciał pograć na PC w RDR, ale jeśli miałaby być tak spaprana jak konwersja
GTAIV, to może lepiej, że jej nie wypuścili...


Dokładnie tak, po wymaganiach nowego LA Noir widać jak panowie z wielkiego R* przykładają się do optymalizacji swoich gier [no chyba, że te pseudo-zalecane to pod granie w stereoskopowym 3d albo na multi-screenie, rzutniku].
Grałem w RDR na konsoli, mam zamiar dla tej gry ową konsolę kupić, zwłaszcza, że w końcu doczekałem się jej wydania w GOTY ze wszystkimi bajerami. Nie wyobrażam sobie grania w nią na PC z optymalizacją made by rockstar.

P.S.
Ciekaw jestem jak wielki shitstorm spadnie na panów z R* jeśli położą technologicznie nowego Maxa i nadchodzące GTA V. Co prawda jest we mnie jakiś zalążek wiary, że jednak się czegoś na GTA IV nauczyli, wymagania LA to jakiś błąd lub podane są pod granie w 3D a Max i GTA V będą spoko zoptymalizowane i bez irytujących problemów [BSOD, CTD], nie mniej ta część realisty jakim jestem nie daje mi wielkich nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować