Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. 2 będzie wymagał stałego połączenia z siecią

97 postów w tym temacie

Po raz kolejny uczciwy gracz ma pod górkę.
A potem się dziwią, że przy niektórych tytułach dochodzi nawet do takiej paranoi jak crackowanie oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banda debili, nie ma prawie żadnych większych informacji o S2 a gdy już są to takie chu...e Ja bym S2 na pewno kupił jeśli bym go zapragnął a zapragnę go wtedy kiedy mnie naprawdę czymś uraczy, grafiką, klimatem, multiplayerem, strzelaniem a nie tym ze będzie wymagał DRMu, niech się GSC wali, ja tego shitu z DRMem nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma zabezpieczenia ktorego nie da sie obejsc, zamiast kombinowac w taki sposob niech zrobia taka gre ze graczowi szczena opadnie i pobiegnie kupic orginal. a do kupna orginala glownie zmusza dobry multi wiec i tu musza mocno popracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi - masz za delikatne podejscie.

Twoje slowa to:
"zmuszanie graczy do utrzymywania nieustannego połączenia z siecią nie jest właściwym rozwiązaniem kwestii piractwa. Kropka."

A powinny brzmiec:
"zmuszanie graczy do utrzymywania stalego polaczenia z siecia to zbrodnia przeciw godnosci, dobremu smakowi i podejsciu do klienta, a przede wszystkim przeciwko branzy"

Albo w wersji dla osob o mniejszym zasobie slownictwa:
"zmuszanie graczy do utrzymywania stalego polaczenia z siecia to zwykle skurwysynstwo za ktore powinno sie wieszac za zebra nad przepascia i czekac az ofiara spadnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 13:45, Cr0ss2500 napisał:

kupuje na konsole, więc nie robi to większego problemu tutaj.


Zobaczymy jak wpadną na pomysł stałego połączenia konsoli z internetem... jeżeli już nie wpadli...

Powiedzmy tak: w Polsce jeżeli będzie dobre połączenie internetowe, które będzie pozwalało na grę z takimi zabezpieczeniami bez większych ścięć i akcji w stylu "grałem z 5h, internet złapał kapcia i poszło się te 5h rąbać, bo się nie zapisało na serwie..." to spoko. Jednak nie ma zabezpieczeń nie do przejścia... wszystko się da przejść. Może są inne możliwości zachęcenia gracza do kupienia gry żeby nie ściągnął sobie pirata... obniżka cen, content, który byłby warty tej stówki... a nie kupowanie gry dla 8-9h+DLC- 3$ za każdy który się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy pomysł. W takim razie jeśli ktoś przejdzie grę to będzie miał ściągnięte wszystkie te brakujące dane? Coś czuję, że wtedy będzie można je jakoś wyciągnąć z plików gry i piracka wersja zacznie działać, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie zabezpieczenia i tak są piracone, to po jaką cholerę utrudniać życie uczciwym graczom? Trzeba raczej nagradzać tych uczciwych, a nie polować na czarownice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że do premiery zmienią zdanie. Bo jak nie, to mojej forsy nie zobaczą. Tego typu "zabezpieczenie" to już jawna kpina. Aktywacje przeboleje, GfWL (tfu!) jakoś przeboleje, ale ściągania zawartości gry w trakcie rozgrywki? Kogoś ostro pogrzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Derp... Kocham te marudzenie że trzeba być podłączonym do internetu i daja daja da... Prosze was ludzie rozumiem że zdarza się że mieszka się w małych miejscowościach/wsi gdzie dostęp do internetu jest bardzo niski, ale prosze was teksty typu: "Pojade na wakacje z laptopem i nie będe mógł pograć" jest IMO debilnym argumentem nie jade na wakacje po to żeby siedzieć w hotelu/u rodziny/gdziekolwiek by siedzieć przed laptopem i grać 24/7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, bedzie jakis sensowny multi?

Takie "zabezpieczenie" uchodzi na sucho np blizzowi bo jednak ich gry polegaja na rozgrywce multi i przez to ze sa wlaczone w e-sport musza miec kontrole nad kodem zeby nie bylo mowy o oszukiwaniu..

a tu? jaki powod poza piractwem jest zeby korzystac z tego rozwiazania? BTW nie wiedzialem ze na ukrainie juz wszyscy maja bez problemu lacze :)

P.S. a nawet w sc2 mozna grac offline - trzeba tylko raz na 30 dni sie pokazac czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 14:00, atikabubu napisał:

Dnia 08.10.2011 o 14:00, atikabubu napisał:

• Nie będzie beta testów,


EPIC :D

Dnia 08.10.2011 o 14:00, atikabubu napisał:

• Silnik gry stworzony na potrzeby S.T.A.L.K.E.R. 2 będzie rozpowszechniany bezpłatnie,

Chociaz tyle fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować