Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim da się ukończyć w dwie godziny

26 postów w tym temacie

Paweł Kozierkiewicz

Współczesne gry są coraz krótsze - z tym twierdzeniem trudno się nie zgodzić. Ale dwie godziny na ukończenie gry rpg? Jak się okazało, na najnowszą produkcję Bethesdy tylko tyle czasu potrzeba.

Przeczytaj cały tekst "The Elder Scrolls V: Skyrim da się ukończyć w dwie godziny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Skyrima, jak i każdej innej gry opartej na dowolnym silniku Bethesdy, w dniu premiery kupować zamiaru nie mam. Znowu pewnie będą potrzebne co najmniej dwa patche aby załatać kilka setek bugów, które jakimś cudem umknęły testerom i twórcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 15:27, Corporal napisał:

Przy serii TES mogę zasnąć, mam tylko morrowinda i to uważam za chybiony zakup, ale to
pewnie kwestia gustu.


Oczywiście, że kwestia gustu, bo ja Morka uważam za jedną z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem :D myślę, że na pewno spędziłem z nim grubo ponad 2000 tysiące godzin, a nawet teraz, po 8 latach od zakupu potrafię go sobie włączyć i chwilę pograć, dla zwykłej przyjemności :) ale szanuję Twoje zdanie, rozumiem, że nie wszyscy muszą lubić AŻ TAKĄ otwartość świata i nieliniowość. A co do czasu przejścia gry, kiedyś widziałem filmik na którym koleś przeszedł Morrowinda w 10 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 15:38, Jeggred napisał:

Ja tam Skyrima, jak i każdej innej gry opartej na dowolnym silniku Bethesdy, w dniu premiery
kupować zamiaru nie mam. Znowu pewnie będą potrzebne co najmniej dwa patche aby załatać
kilka setek bugów, które jakimś cudem umknęły testerom i twórcom.


Myślę, że taka ilość błędów wynika po prostu z ogromnych możliwości pozostawionych graczom. Przecież nawet całe stado testerów nie jest w stanie przewidzieć na co wpadną fani serii :D ale rzeczywiście nie opłaca się kupować zaraz po premierze, bo z doświadczenia wiem, że TES-y szybko tanieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A co do czasu przejścia gry, kiedyś widziałem filmik

Dnia 14.10.2011 o 15:41, pawbuk napisał:

na którym koleś przeszedł Morrowinda w 10 minut :D


Zapewne chodzi ci o http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=m1IRxTN-_kU
Tak to ja też potrafię... od razu iść do ostatniej lokacji, bez robienia questów i zdobywając fabularne przedmioty cheatując oraz poruszać się z niezwykłą szybkością już na początku :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa gry RPG, w ktorych glownym elementem jest glowny watek fabularny z pobocznymi questami, a sa gry ktore maja ot taki soie glowny watek a za to cala mase pobocznych questow i wolnosc poruszania sie.

Przykladem pierwszego rodzaju jest np Planescape Torment, wiesiek 2, drugiego rodzaju F3, FNV Oblivion itd.

Ja osobiscie wole bogaty dlugi glowny watek z wieloma pobocznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 15:24, LESZ3u napisał:

Skyrim jest nudny. Wpisujcie miasta:

1. Kościan

2. Kraków
:P

Już miałem się pastwić nad skyrimem ale przeczytałem że to chodzi o speedrun.
Nie ma co tytuł newsa niczym z faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porusza się z dużą szybkością bo ma takie współczynniki, następnie używa zwojów na szybkość oraz lewitację. Jeśli potrafisz pobić 7:30, spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy , że sie da ukończyć w dwie godziny ale trzeba znać gre na wylot albo cheatować , założę sie z każdym o cokolwiek by chciał , że osoba która grałaby w Skyrima pierwszy raz skupiając sie tylko i wyłącznie na wątku głównym nie przeszła by tej gry w dwie godziny nigdy w życiu nie ma najmniejszych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 16:28, krl_krl napisał:

Porusza się z dużą szybkością bo ma takie współczynniki, następnie używa zwojów na szybkość
oraz lewitację. Jeśli potrafisz pobić 7:30, spróbuj.


Nie dziękuję, takie granie bez misji fabularnych nie jest dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 15:41, pawbuk napisał:

> Przy serii TES mogę zasnąć, mam tylko morrowinda i to uważam za chybiony zakup,
ale to
> pewnie kwestia gustu.

Dnia 14.10.2011 o 15:41, pawbuk napisał:

przyjemności :) ale szanuję Twoje zdanie, rozumiem, że nie wszyscy muszą lubić AŻ TAKĄ
otwartość świata i nieliniowość. A co do czasu przejścia gry, kiedyś widziałem filmik

W którym miejscu napisał że to ta otwartość jest problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 17:01, Vojtas napisał:

Speedrun w Wiedźmina 2 to bodajże 2 h i 40 minut na mrocznym poziomie trudności.


Jakiś niemiec przeszedł grę w 3h i broadcastował to na żywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować