Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Battlefield 3 to bez wątpienia jeden z najlepszych klipów ostatnich lat!

165 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2011 o 17:26, masterbitboss napisał:

O jeju, miałem nie zamawiać,ale ten trailer mnie przymusił, oby mniej takich trailerów
!!!!!!

Kino 4D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, a trailery jednych i drugich mi się nie podobają :) Wyraziłem swoje zdanie, nie przedstawiałem zdania publiki. Nie jestem ignorantem, wiem na co tłumy obecnie lecą i mimo, że mi się to nie podoba to jednak nie zatrzymam tego.
Poza tym trailery do CoDów też są ok, ale na kolana nie powalają. Robota rzemieślników, ale nie artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - sam motyw strony... Poprzednie newsy... A teraz ten "zachwyt"... Wy to na prawdę staracie się jak najlepiej dla EA xD No ale - jak preorderować, to tylko u was :P

Już wiem, że u was recenzji czytać nie będę - jakiejś bezstronności od was nie oczekuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm lepsze klipy od tego z ostatnich lat: medal of honor, AC brotherhood, AC II,oraz nadchodzący AC Revelations, także world of warcraft... a nie chce mi się wymieniać więcej tytułów. bo znalazłbym masę więcej clipów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 17:26, blackbeaver napisał:

pewnie mi się zdaję, ale tak w okolicach 35 sekundy brzmi jakbym słyszał coś o Poland
Security XD ale pewnie muszę uszy umyć


Musisz, bo to Homeland Security ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać kampania zapowiada się naprawdę interesująco zwłaszcza, że kocham takie tematy. W tym roku widać będą dwa ciekawe scenariusze :). Trailer świetny, ja już chcę premierę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle w tym newsie różowego hajpu na grę, zupełnie nieadekwatnego do zawartości trailera, że chyba powinna się tym zainteresować jakaś Rada Etyki Mediów czy coś. Oczywiście przesadzam, ale razi mnie takie podejście newsmanów. Od swoich opinii mają specjalną ramkę, a nie całą wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hype taki, że aż oczy bolą.

Chwila, chwila, ten trailer to śmierdzi mi tym złym, złym, złym CoDem. Czyżby twórcy, O BOŻE, projektując single player spoglądali kątem oka na tą serie odgrzewanych kotletów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 17:56, Mercuror napisał:

Tyle w tym newsie różowego hajpu na grę, zupełnie nieadekwatnego do zawartości trailera,
że chyba powinna się tym zainteresować jakaś Rada Etyki Mediów czy coś. Oczywiście przesadzam,
ale razi mnie takie podejście newsmanów. Od swoich opinii mają specjalną ramkę, a nie
całą wiadomość.

Smutne jest raczej to, że taka postawa przerzuca się na graczy, którzy obecnie myślą, że Bf3 będzie Mesjaszem gier komputerowych z niesamowitą fabułą i "rewolucyjnym" multi (OMG ODRZUTOWCE WUT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że będzie dało się jakoś obejść polski dubbing, bo jak kocham polskie głosy w RPGach, tak zupełnie nie rozumiem dubbingowania np. amerykańskich marines.

BF3 dub, a ME3 bez? - zupełny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować