KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2013 o 00:09, szerwony napisał:

to na zabawę z kontami.

W zabawie z kontami chodzi oto, ze musisz stworzyc nowe konto na konsoli by moc pobrac gre. Ale, nikt, przenigdy nie zagwarantuje Ci, ze za miesiac/dwa to konto bedzie caly czas aktywne. Poczekaj wlasnie ten miesiac/dwa i kup sobie spokojnie gre (nawet uzywana) za te +/-170pln i bedzie gitara :). Przynajmniej bedziesz mial pewnosc, ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 23:26, Siriondel napisał:

Gość poda Ci dane, Ty ściągasz grę, wszystko cacy, wystawiasz pozytyw,
a on zmienia dane do konta i po zawodach.


Chyba, że ty zmienisz hasło i emaila do konta zanim on to zrobi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem deaktywujesz aktywne systemy PS3 na tym koncie i masz 2 wolne sloty na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 12:20, infinity23 napisał:

Łatka do GTA V online 1.05 od wczoraj ...i już mam obiecane 500k$ na rachunku.. :)


A nie mieli wysyłać w tym tygodniu $250k a drugą część w kolejnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko koledzy! Pożyczyłem od kolegi GTA V i zacząłem od przedwczoraj grać. Niestety na początku jest taki natłok informacji, że parę rzeczy mi uciekło :) Także, mam pytanie: Jak zwiększyć swoją siłę? Czy w grze występują siłownie jak w SA? Pytanie banalne, wiem.
Poza tym, miewam spadki klatek przy szybkiej jeździe samochodem w zatłoczonych ulicach. Wiem, że pewnie powiecie, że w przypadku takiej gry na już straszą konsolę, to jest cud że jedynie to, ale dla pewności spytam. Też macie? Czy mam się zainteresować stanem technicznym mojej konsoli? ;) Dodam, że jestem posiadaczem PS3 od niedawna, więc brak mi doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 14:44, Orion napisał:

Jak zwiększyć swoją siłę? Czy w grze występują siłownie jak w SA?

Nie ma już siłowni, ale aby zwiększyć siłę wystarczy uprawiać sport (szczególnie polecam tenis) i walcząc z ludźmi na gołe pięści.

Dnia 08.11.2013 o 14:44, Orion napisał:

Poza tym, miewam spadki klatek przy szybkiej jeździe samochodem w zatłoczonych ulicach.

Ja na X360 doświadczyłem czegoś takiego może kilka razy w ciągu całej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 14:48, Sandro napisał:

Nie ma już siłowni, ale aby zwiększyć siłę wystarczy uprawiać sport (szczególnie polecam
tenis) i walcząc z ludźmi na gołe pięści.


Ok, dzięki wielkie.

Dnia 08.11.2013 o 14:48, Sandro napisał:


Ja na X360 doświadczyłem czegoś takiego może kilka razy w ciągu całej gry.


Właśnie bardziej interesuję mnie PS3 :)

Edit: Aha i chodzi mi o nieduże spadki. Widoczne, ale nieprzeszkadzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie siły, poproś kolegę by stał samochodem w miejcu kiedy ty będziesz weń kopał - maksymalna siła wbita w 10minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 16:42, Alehor napisał:

Odnośnie siły, poproś kolegę by stał samochodem w miejcu kiedy ty będziesz weń kopał
- maksymalna siła wbita w 10minut :D


Serio, czy jaja sobie robisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2013 o 16:45, Orion napisał:

Serio, czy jaja sobie robisz? ;)


W GTA Online to przechodzi, myślę że w singlu w misjach gdzie trzeba gdzieś kogoś wozić terz przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem po misji Lestera gdzie autobusem musieliśmy zabić ziomka. Po tej misji nie mam dostępnych żadnych innych. 58%. W necie huczy od tego problemu, lecz nikt nie ma na to żadnej recepty. Ktoś z Was miał coś podobnego? Podobno związane jest to z wprowadzeniem multi. Kurde, akurat chciałem przejść na szybko gta coby jeszcze zdążyć sprzedać z konsolą żeby mieć hajs na ps4, a tu taki klops ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misje od Lestera dla Franklina nie ruszają wątku głównego. Ja zrobiłem je dopiero po skończeniu fabuły, gdy już obłowiłem się kasą. Nie jesteś przypadkiem na etapie, w którym musisz zaatakować konwój wojskowy trevorem przewożący wyposażenie? Ono się pojawia raz na czas, ale nie trzeba długo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie dostałem jeszcze obiecanych przez R* 500 tyś.?

Drugie pytanie - po aktualizacji 1.5 pojawił się u mnie problem, kiedy próbuję dołączyć do sesji z członkami mojej ekipy lub znajomymi pojawia się komunikat, że nie znaleziono gier kompatybilnych z moją wersją... hę? Jestem w ekipie liczącej ponad 250 członków, niemożliwe żeby nigdy nie było online kogoś kto ma najnowszego patcha. Poza tym, po zaproszeniu do lobby akcji członkowie mojej ekipy normalnie dołączają.

Trzecie pytanko, jak to jest u was - czy też macie problemy ze znajdywaniem gier w których uczestniczy duża grupa osób? 90% akcji do których dołączam nie "rozrasta" się do więcej niż 2-3 graczy. Kiedy uda się zebrać więcej niż 4 to prawdziwie święto i przednia zabawa. A przecież większość rozgrywek jest zaplanowana nawet do 16 graczy, o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ogóle nie mogę dołączyć do żadnej sesji, w której byłby ktoś poza mną. Też tak macie? Jeszcze wczoraj normalnie prawie za każdym razem dołączałem do pełnej sesji, a dziś musiałem grać sam. Próbowałem zmieniać sesję, dołączać do sesji mojej ekipy ale to nic nie dało. Próbowałem też restartować tryb online ale również nic to nie zmieniło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 01:16, Ecko09 napisał:

Jak wygląda customizacja postaci względem San Andreas? Kolczyki, ciuchy, tatuaże? Wszystko
jest? Bogato czy biednie?


Jest, biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba R* jest niezadowolony ze sprzedaży booster packów z $$$ bo to co zrobili po patchu 1.06 z wyścigami to jest miazga. Nie wiem jak jest w innych trybach, ale wcześniej za zwycięstwo otrzymywało się około 13600$ i ze 4000RP.

Teraz?

1360$ i 560RP. Znowu każda śmierć jest na wagę złota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się