KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2013 o 12:57, Diverso napisał:

Chyba R* jest niezadowolony ze sprzedaży booster packów z $$$ bo to co zrobili po patchu
1.06 z wyścigami to jest miazga. Nie wiem jak jest w innych trybach, ale wcześniej za
zwycięstwo otrzymywało się około 13600$ i ze 4000RP.

Teraz?

1360$ i 560RP. Znowu każda śmierć jest na wagę złota :/


Nic dziwnego, na patchu 1.05 ludzie na potęgę glitchowali grę, wszystkie samochody dawało się kupować za darmo a 5mln$ wpadało po godzinie sprzedawania samochodów. W dwóch ostatnich dniach przed patchem mało kto tak naprawdę grał normalnie, wszyscy glitchowali hajsy... Przykre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że glitche pozostały, a uczciwe sposoby na zarabianie normalnej kasy zostały okrojone w sposób bestialski wręcz :D Na YT jest już masa filmików jak zarabiać kasę po patchu 1.06, wykorzystując nielegalne metody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 15:39, Diverso napisał:

Problem polega na tym, że glitche pozostały, a uczciwe sposoby na zarabianie normalnej
kasy zostały okrojone w sposób bestialski wręcz :D Na YT jest już masa filmików jak zarabiać
kasę po patchu 1.06, wykorzystując nielegalne metody ;)


przykre to to że nagle każdy stał się miliarderem i po mieście jeżdżą same p*zdy w czołgach -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak teraz jest. Totalnie bez sensu. Mnie to się odechciewa grać :/ Zbierałem sobie na określony wóz za ponad 200k, a biorąc pod uwagę obecne stawki to będę musiał wygrać 100 wyścigów i sprzedać kilkanaście wozów w warsztacie i u Simeona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o kasę chodzi tak źle nie jest, bo są misje, za które dostajemy kilkadziesiąt tys. $ za pierwszym razem, a robi się niedługo. Sporo kasy jest też za przejście survivalu ale to trochę trwa i nie zawsze się przechodzi cały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby racja, ale wyścigi były dla mnie tak super, że mogłem je grać cały czas, a teraz gram w nie dalej, ale motywacja jakby mniejsza. A po patchu 1.06 coś mi się skiepściło z misjami, bo dostaję cały czas oferty, które już przerabiałem. Misje z zakresu 1-50, a jestem na 82 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, cała rozmowa o GTA V w tym wątku przeniosła się tylko i wyłącznie na GTA Online i nie ma jak pogadać o singlu, może czas na osobny wątek żeby nie mieszać zbytnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem z misją Skok na Merryweather podlatuję do celu zrzucam, BATYSKAF nad cel odpalam tą aplikację i szukam tego czegoś i nic :/ na radze nic nie ma po za tą kropką czerwoną, czyli obstawiam że to chyba ja ale czy ktoś mi wytłumaczy jak to przejść,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 11:44, Kubson023 napisał:

Siema, mam problem z misją Skok na Merryweather

Popływaj wokół statku. Być może szukasz w złym miejscu i jesteś poza zasięgiem? Pokręć się przy dnie obok tylnej części wraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. Tak sobie czytam wątek o tym jak wyglądało GTA na trailerach i jak wygląda w grze. Jak można się domyślić w trailerze wyglądało to zdecydowanie lepiej.

Mój ulubiony przykład z diametralną różnicą: http://gtaforums.com/topic/619767-gta-v-then-and-now/page-2#entry1063674938

Pytania są 2.
Czy wykorzystano obróbkę graficzną gotowego wideo (co wydaje się o wiele trudniejsze niż opcja poniżej)?
Czy może jednak materiał nie był nagrywany w wersji konsolowej? Jeżeli materiał jest typowo konsolowy i nagrania trailera są płynne, to czemu zdecydowano się na redukcje szczegółów otoczenia?

Z resztą, tak czy siak grę robili na komputerach. Jeżeli powyższa opcja to prawda (materiał nie jest z konsol) i trailery nagrywane były na PC''cie to znaczy, że na ich konfiguracji gra działała również płynnie.

Tak apropos tego, że może pracują od dawna nad optymalizacją xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer to nie jest gameplay konsolowy... Trailer to trailer. Nie był robiony na grze pecetowej ani konsolowej, był zrobiony komputerowo. Myślałeś że current geny dadzą taką grafikę? Dali niezłą, ale sporo niedopracowań jest. Czekam na GTA 6 tylko na next geny (a może już current?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej zaleca się nie instalowanie drugiego dysku z GTA V na Xboxa 360? Czy wyszedł już jakiś patch, który to niweluje? Bo szczerze mówiąc, wolałbym zainstalować całość na dysku twardym i grać w ciszy, niż słuchać wycia konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 13:13, Hommicide napisał:

wolałbym zainstalować całość na dysku twardym i grać w ciszy, niż słuchać wycia konsoli.

Zainstaluj drugi dysk na pendrive. Na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 13:14, Sandro napisał:

Zainstaluj drugi dysk na pendrive. Na jedno wychodzi.


Czyli z doczytywaniem tekstur poprzez zainstalowanie na pendrive nie będzie problemów, ale przy instalacji na dysk twardy (teoretycznie lepszy i szybszy) już będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się