KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2011 o 19:01, Nikodem95 napisał:

>
Określenie "bambus" jest nie zbyt uprzejme.


Może i racja ale niestety możliwość edycji wygasła bo chciałem zmienić na murzyna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w zadnen sposob nie przeszkadzalo, ze bohater III byl czarnoskory. Nie mam problemu ze wcielaniem sie w role czy to afro-amerykanina kradnacego samochodziki, czy to rosjanina z typowym akcentem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:26, BulletTime napisał:

Mnie w zadnen sposob nie przeszkadzalo, ze bohater III byl czarnoskory. Nie mam problemu
ze wcielaniem sie w role czy to afro-amerykanina kradnacego samochodziki, czy to rosjanina
z typowym akcentem. :)


III? Chyba san Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż jeszcze raz na szybko i na temat. Klimat lekko mieszany VC i SA bohater wydaje się dość ciekawy. Grafika robi wrażenie, ogólnie ten filmik oceniłbym dość wysoko, lecz wydaje mi się że dobry humor zepsuje się wszystkim jak zobaczą wymagania. Chociaż z drugie strony wydaje mi się że nie będą się one aż tak strasznie różnić względem IV.
Ps. Z ciekawości obejrzałem trailery z IV i porównałem z V. I powiem to tak przy V czwarta część GTA wygląda jakby była z lat 90. No chyba że to tylko moje odczucia ;P
Mi jeszcze zależy na premierze tej gry, ażeby odbyła się ona w miarę szybko
No ale wcześniej chyba jeszcze raz odświeżę znajomość z IV.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 20:19, The_Deker_10 napisał:

ciacho



No nie wiem, może to tylko ja mam inne zdanie...

Klimat fajny(Ciekawe, czy będzie można latać sterowcem), ale jakością grafiki jestem totalnie rozczarowany. Nie tego się spodziewałem. Nie licząc kilku ujęć nie ma na tym trailerze żadnego postępu względem GTA IV. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią, bo inaczej to wątpie by GTA V zachwycało grafiką w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 20:38, Vernio napisał:

No nie wiem, może to tylko ja mam inne zdanie...

Klimat fajny(Ciekawe, czy będzie można latać sterowcem), ale jakością grafiki jestem
totalnie rozczarowany. Nie tego się spodziewałem. Nie licząc kilku ujęć nie ma na tym
trailerze żadnego postępu względem GTA IV. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią, bo inaczej
to wątpie by GTA V zachwycało grafiką w dniu premiery.


No wiesz nowe GTA nowe pomysły i też mi się wydaje że cudów nie będzie pod względem graficznym ( a jak już to troszkę będą się różniły od IV, ale nieznacznie podejrzewam )
No ale cóż teraz czekamy na trailer nr.2 Bowiem to co najważniejsze na temat tego pierwszego to chyba wszystko zostało już i napisane i powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tą grafiką? <...> ale nieważne.

Chciałem zwrócić uwagę na mały szczegół w trailerze. Nie ma podanej daty wydania. Wszystkie części GTA 3D były zapowiadane na październik. IV jedynie miała opóźnienie na kwiecień, ale do rzeczy. Na filmiku dokładnie w 54 sekundzie na krawężniku mamy zapis 2405 >> http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs
Niby nic, nieistotny szczegół, ALE: utwór, który leci w tle jest z albumu "Ogdens'' Nut Gone Flake" zespołu The Small Faces z roku 1968 wydany (uwaga!) 24 maja :) >> http://en.wikipedia.org/wiki/Small_Faces

Nie jestem pewien, ale nie wiem czy ta właśnie data nie była zaznaczona również na kalendarzu w domu Luisa z epizodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra powstaje na obecną generację konsol, więc nie wiem jakim cudem chciałbyś zobaczyć ładniejszą grafikę...

I na serio nie wiem gdzie Wy wszyscy widzicie ten "klimat z VC"...
Bo są palmy i babki w bikini?

"Klimat z VC" byłby wtedy, gdyby chociażby gra miała miejsce w latach 80tych XX wieku, tak gwoli ścisłości.
Gra nawet nie musiałby się toczyć w samym Vice City.

Ja tam jestem zadowolony.
Tak samo jak jestem zadowolony z GTA IV.
Jeśli jeszcze potwierdzą się plotki, że niby oddany został nam cały stan San Andreas, a nie same Los Santos, to już w ogóle wypasik. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że troszkę się zawiodłem... Ale nie wiem czym :)
Myślałem, że będzie tak jak z oczekiwaniem na pierwszy trailer IV (jakoś w nocy), emocje itp, potem wielokrotne powtarzanie, analizowanie i ogólny zachwyt.
W przypadku V siadłem, obejrzałem, "aha czyli wiadomo gdzie", "mam nadzieje że będzie chodzić lepiej niż IV" i w zasadzie tyle...
Nawet jakiś specjalny klimat (w moim przekonaniu) nie bije z tego trailera... Może potrzeba więcej czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłem jeden post na jakiejś angielskiej fanowskiej stronce odnośnie trailera GTA V i tam właśnie ktoś wspomniał coś o tym momencie i o utworze. Olałem to początkowo, myślałem, że kłamał czy tam jakiś fake, ale sam sprawdziłem i rzeczywiście tak jest. Może zbieg okoliczności tych liczb, nie wiem :)

Ale jak Boga kocham, pamiętam, że kiedyś oglądałem jakiś filmik na YouTube, w którym w domu Luisa z epizodów na tym kalendarzu na ścianie w kuchni jest zaznaczona właśnie ta data albo już mi się to wszystko gmatwa :D Kurde, jak ktoś ma możliwość mógłby odpalić epizody i sprawdzić :P

Jak tam jest zaznaczony 24 maj to mamy datę wydania gry na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 20:50, Kwasu93 napisał:

Nie jestem pewien, ale nie wiem czy ta właśnie data nie była zaznaczona również na kalendarzu
w domu Luisa z epizodów :D


Niezłe masz oko. Chyba cały trailer dokładnie obejrzałeś. Podobają mi się właśnie takie smaczki w trailerach, grach. Dodaje to klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, u mnie ten kalendarz jest strasznie rozpikselizowany, nie mogę włączyć tekstur na high... Ale faktycznie jest tam zaznaczona data pod koniec miesiąca, tak w okolicach 24... Tylko z tego co jestem w stanie wyczytać z tych kilku pikseli to raczej nie jest maj tylko luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeża porcja przecieków dotycząca GTA V:

UWAGA SPOILERY
Informacje niepotwierdzone ale prawdopodobne.

Spoiler

* akcja gry toczyć się będzie w 2012 roku, w związku z czym pojawi się wiele odniesień do końca świata w kalendarzu Majów. Historia toczyć się będzie po wydarzeniach z GTA IV, pojawić się ma tez wiele odniesień do niej i Niko;
* powróci znany z „czwórki” multiplayer. Pojawić ma się tym razem fabularny tryb kooperacji i nowe warianty rozgrywki, w których na konsolach będzie mogło wziąć udział maksymalnie 32 graczy, a na PC 64. Wersja komputerowa ma ponoć doczekać się także serwerów dedykowanych i zostanie wydana w dniu premiery edycji na X360 i PS3. Odpowiada za nią Rockstar Leeds;
* powróci możliwość modyfikacji pojazdów i wojsko wzywane na najwyższym poziomie poszukiwania przez władze;
* pojawi się dziewięć stacji radiowych, niektóre puszczać będą nowe piosenki, a inne stare;
* system osłon zostanie poprawiony, a postać będzie się miedzy nimi poruszać płynniej;
* pojawią się paralotnie i powrócą zabawne kody. Będzie tez więcej dziewczyn do towarzystwa;
* głównym bohaterem ma być ponoć Hiszpan Adrian;
* akcja gry osadzona ma być w San Andreas, ale zaczniemy zabawę w Los Santos (stąd pokazano je na trailerze), gdzie trafimy na teren wrogiego gangu, po tym jak Adrian zostanie okradziony i pobity przez Varrios Los Aztecas;
* dostępne mają być wszystkie miejscówki z San Andreas, będą tylko znacznie większe i bardziej szczegółowe;
* ponownie przyjdzie nam podejmować moralne decyzje, które będą miały znacznie większy wpływ na fabułę – w zależności od podjętych wyborów otrzymamy jedno z czterech zakończeń (dwa dobre i dwa złe);
* powrócą wojny gangów. Tym razem jednak będą w nich uczestniczyły nie tylko główne grupy, ale i podlegające im gangi., takie jak 57th Ballas i Eastside Azteca. Będą miały własne loga z graffiti;
* fabuła kręcić się ma wokół pieniędzy (stąd banknot w logu), które związane będą z wielkim przemytem narkotyków do San Andreas. Kasa będzie motywem przewodnim i powiązana będzie z rodziną bohatera;
* Adrian zginie na końcu fabuły, a następnie będzie można kierować jego bratem, który odziedziczył pieniądze po głównym bohaterze.




źródło:
http://www.cdaction.pl/news-23198/grand-theft-auto-v-pierwsze-niepotwierdzone-informacje.html

Mnie najbardziej ucieszyła informacja, że GTA V zostanie wydanie w tym samym czasie również na PC a nie tylko na konsole jak to było dotychczas. Jeżeli to się potwierdzi to upgrade kompa obowiązkowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się