KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2011 o 09:31, Ecko09 napisał:

Ten sam news był przedwczoraj na gramie -,-"


Tego nie wiedziałem, w takim razie sorry - mój błąd.

W każdym razie może niektórym się przyda powyższe, tym którzy nie wiedzieli tak jak ja.

edycja: na stronie gram.pl w dalszym ciągu nie widzę tego newsa. Znalazłem tylko news z trailerem. Nic więcej. Możesz podać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoje usprawiedliwienie dodam, że w dniu 1 listopada miałem pierwszy raz dostęp do bety Diablo 3 i świata poza tym nie widziałem ;-).

Kajam się zatem za mojego "świeżutkiego" jak zdechła flądra newsa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zdecydować. Z jednej strony, chcę złożyć, bo wiem, że i tak kupię i tak. Ale nie wiem też czy będzie kasa w momencie gdy przyjdzie mi zapłacić za GTA V.

No i nie wiem jak z ceną będzie, jeszcze nie zdarzyło mi się kupować GTA zaraz po premierze. Przy okazji GTA IV próbowałem, ale nigdzie nie było dostępne. Zresztą, przy EFLC też były problemy, bo chciałem pojechać do MM i kupić, w końcu i tak zamówiłem w gram.pl bo znudziło mi się szukanie.

Właściwie to po za tym nic mi nie przeszkadza w decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 21:46, Draco-PNC napisał:

Kurczę, u mnie ten kalendarz jest strasznie rozpikselizowany, nie mogę włączyć tekstur
na high... Ale faktycznie jest tam zaznaczona data pod koniec miesiąca, tak w okolicach
24... Tylko z tego co jestem w stanie wyczytać z tych kilku pikseli to raczej nie jest
maj tylko luty.


Byłem u kumpla i sprawdziłem na teksturach high. Na kalendarzu są trzy daty wedle kalendarza z roku 2008: początek stycznia, luty chyba i maj, ale również początek więc raczej nie ma żadnych powiązań.

Ale jeszcze chciałem wrócić do numeru na tym chodniku. Zauważcie, że ta klatka jest wybrana na oficjalny screen filmiku na YouTube na kanele R* - do każdego wrzuconego filmiku można wybrać jakąś klatkę z filmu, dlaczego wybrali właśnie tę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar oficjalnie zapowiedział, że akcja będzie się dziać w Los Santos, górach, wioskach i tych okolicach, a więc rozwiewa to chyba plotki o kompletnym San Andreas składającym się z trzech miast. Chyba, że od teraz, to LS i owe okolice będą się nazywać SA... Trochę szkoda choć mapa i tak szykuje się ogromna o ile będzie dostępna w całości i w takim razie ciekawi mnie co się kryje za tymi górami. Nagły spadek i woda? Czy może jednak trochę pustyni za górami i dopiero ocean? Oby jednak tak, a najlepiej jakby SF i LV były takimi mega DLC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 17:00, Kwasu93 napisał:

Rockstar oficjalnie zapowiedział, że akcja będzie się dziać w Los Santos, górach, wioskach
i tych okolicach, a więc rozwiewa to chyba plotki o kompletnym San Andreas składającym
się z trzech miast. Chyba, że od teraz, to LS i owe okolice będą się nazywać SA... Trochę
szkoda choć mapa i tak szykuje się ogromna o ile będzie dostępna w całości i w takim
razie ciekawi mnie co się kryje za tymi górami. Nagły spadek i woda? Czy może jednak
trochę pustyni za górami i dopiero ocean? Oby jednak tak, a najlepiej jakby SF i LV były
takimi mega DLC :D

Zastanawiam się tylko po co w takim razie samoloty, po to żeby latać po jednym mieście, czy może jednak po za Los Santos będzie cokolwiek większego po za wioskami?

Chyba, że się nie znam, i po prostu w Ameryce latają w obrębie jednego miasta prywatnymi samolotami.
Nie narzekam, lepiej żeby były niż żeby ich nie było, ale nie widzę sensu jeżeli jest tylko jedno miasto.

Po za tym jest jeszcze odpowiednik Hydry z GTA SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie się zastanawiam nad tymi samolotami od samego początku, choć zawsze lepiej żeby były niż gdyby miało ich zabraknąć, pewnie będą przy tym ciekawe misje, a kto wie, może za górami jest więcej terenu niż nam się wydaje i gdzieś tam hen daleko jest jeszcze jakieś małe lotnisko niczym to z GTA SA :)

Ja to chciałbym zobaczyć mapę całej gry chyba bardziej nawet niż datę wydania. I jej skale najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - Widzę że będzie podobny patent co w Mafii 2 - każda rejestracja na samochodzie inna. Czyżby zmienianie blach w razie przypału? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, prawie się nabrałem. Swoją droga jak widzę reklamy od microsoftu i te zdałnione amerykańskie rodziny to mi sie nóż w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej udaną częścią według mnie jest GTA Vice City, gdyż klimat oraz fabuła jaka tam panuje jest poprostu najlepsza oraz najbardziej ciekawa .
Osobiście stwierdzam, iż w GTA V przydałby się powrót do korzeni Vice City :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 21:59, Bodzio-gracz napisał:

Najbardziej udaną częścią według mnie jest GTA Vice City, gdyż klimat oraz fabuła jaka
tam panuje jest poprostu najlepsza oraz najbardziej ciekawa .
Osobiście stwierdzam, iż w GTA V przydałby się powrót do korzeni Vice City :) .


Dla mnie też to była najlepsza część. Mam nadzieje że w miarę będzie po równo bo SA też strasznie mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 23:07, Chester001 napisał:

Dacie na tą grę 149 zł ?


Póki co to prawie nic nie wiadomo o niej, więc bez sensu takie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się