Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III z niedzielnego gracza zrobi zagorzałego fana?

28 postów w tym temacie

"Diablo III jest super przystępną grą" lubię takie teksty :) Szkoda tylko, że nie ma takiej super przystępnej ceny jak np: 99 zł a nie 200 zł a EK to 500 zł :) Ciekawe co by amerykanie powiedzieli jak by mieli zapłacić 500 $ za EK Wiedżmina 3. Zapomnijcie o kupnie :) U nas ceny to tragedia. Tak więc cena= jakość u nas nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę jednak martwi, ta super przystępna gra. Bo np takie pomysły jak auto-rozdawanie skilli i cech bohaterów jest jednak trochę ograniczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukasz po sieci to wychodzi, że gra już jest gotowa i nie będzie różnić się wiele od bety. Na tą chwilę premiera została przesunięta ze względu na problemy z systemem płatności na AH. Gra ma wyjść na początku roku tak wynika z tego co wyciekło przed blizzconem.

Tez z punktu widzenia Blizzarda opóźnianie premiery jest niekorzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli swego rodzaju hybryda, tak aby niedzielny gracz mógł sobie pograć, a zagorzali fani i tak kupią grę i trochę ponarzekają na tragicznie uproszczoną rozgrywkę... Zastanawiałem się nad zbieraniem pieniążków na preorder... Zdecydowanie zrezygnuje z tego pomysłu, wolę poczekać niż się po prostu rozczarować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury...
Można dorobić w grze poziom very easy i w singlu nawet najgorsza fujara sobie wtedy poradzi - tu wchodzi ten niedzielny gracz w definicje "przystępności".
A dla zagorzałych fanów wyższe poziomy trudności, gdzie trzeba przemyśleć build i uważać na permadeath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje się że ta przystępność będzie polegała na tym samym co przystępność naszego ukochanego dodatku do WoW - Cataclysm, czyli ogólne uproszczenie i mimo wszystko, ograniczenie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie teksty typu bardzo przystępna gra, nie da się podjąć blędnej decyzji. Bosko, po prostu bosko, a Pan Grozy sam się w łeb walnie maczugą, abym przypadkiem nie musiał się troche wytężyć podczas zabijania go? Level sam się wyklika abym przypadkiem nie popełnił będu i nie musiał broń boże tworzyć nowej postaci, którą się leveluje niespełna tydzień? Ba, może przez swoją głupotę kilkne złe okienko dialogowe (bo na przykład nie jestem zainteresowany fabułą), ale nagrode za questa i tak dostane? Bardzo lubie system nieważne co zrobie/jak bardzo kiepski będę/jak bardzo bezsensowne moje czyny będą i tak zostane nagrodzony ....

Dobra koniec marudzenia, mam nadzieje że przynajmniej end game content będzie ode mnie wymagał przynajmniej 5 minut myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 17:05, Pietro87 napisał:

Ale bzdury...
Można dorobić w grze poziom very easy i w singlu nawet najgorsza fujara sobie wtedy poradzi
- tu wchodzi ten niedzielny gracz w definicje "przystępności".
A dla zagorzałych fanów wyższe poziomy trudności, gdzie trzeba przemyśleć build i uważać
na permadeath.


Ale w diablo na starcie nie wyboru poziomów trudności jest normalny (w którym gra jest łatwa w D2 szczególnie pierwszy akt gdzie ostatni boss jest banalny w późniejszy aktach są trudniejsi) jak przejdziesz normalny odblokowuje się koszmar w którym twoja postać kontynuuje rozgrywkę z swoim ekwipunkiem i lvl z normalnego poziomu trudność ale tu jus jest znacznie trudniej dropią lepsze przedmioty i da się wybić wyższy lvl . Piekle ta samo trudniej , lepsze przedmioty , maksymalny LvL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 17:19, Elkhwind napisał:

Może to by wyjaśniało śmiesznie niski poziom trudności bety.


A pierwszy akt Diablo 2 był niby trudny? bo z tego co pamięta pierwszego bosa krwawą orlice dało się zabić na drugim lvl bez zbroi i innych części EQ z samym mieczem i tarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to gdzieś jest jakiś odgórny spis wytycznych jak Blizz MUSI zrobić D3 ?
To już odgórnie narzucono, że nie można dorobić dla tego niedzielnego gracza poziomu easy ?
To co było w D1 i D2 wcale nie musi się w 100% pokryć z tym co będzie w D3.

Do tego nie wiem czy rozumiesz na jaki post odpowiadasz, przeczytaj jeszcze do czego napisałem odpowiedź i jaki był jej sens bo żeś chyba nie złapał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 17:32, Pietro87 napisał:

A to gdzieś jest jakiś odgórny spis wytycznych jak Blizz MUSI zrobić D3 ?
To już odgórnie narzucono, że nie można dorobić dla tego niedzielnego gracza poziomu
easy ?
To co było w D1 i D2 wcale nie musi się w 100% pokryć z tym co będzie w D3.

Do tego nie wiem czy rozumiesz na jaki post odpowiadasz, przeczytaj jeszcze do czego
napisałem odpowiedź i jaki był jej sens bo żeś chyba nie złapał :)


Tylko że blizzard oficjalnie potwierdził że będzie ten sam system poziomów trudności co w poprzedniej części .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2011 o 17:36, ZubenPL napisał:

Tylko że blizzard oficjalnie potwierdził że będzie ten sam system poziomów trudności
co w poprzedniej części .


Ty dalej nie czytasz na co odpowiadałem prawda ?

No ale ok to łopatologicznie :

Jak ktoś pyta - czy można zrobić Diablo 3 jako przystępne dla casualowych niedzielnych graczy i dostaje odpowiedź "Nie nie da się, nie ma szans albo rybka albo pipka" to odpowiadam : bzdura.

Da się, poprzez dorobienia dodatkowego poziomu trudności w którym nawet najgorsza fujara która nigdy nie grała w H&Sy się odnajdzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 17:00, Rachciach napisał:

Tez z punktu widzenia Blizzarda opóźnianie premiery jest niekorzystne.


Chyba mówimy o innej firmie :) Bliizzard nie wydaje gry "szybko" bo chce zarobić kasę.. Blizzard wydaje grę "zrobioną" - żeby zarabiać na niej przez długi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować