Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ja jestem kibicem Milanu i powiem ci, że to rezerwowy skład, a przynajmniej - nie najsilniejszy. Normalnie to wystawiliby Kakę, Pato i Ronaldinho. I mam nadzieje, że ten pierwszy i ostatni pokażą, na co ich stać w tym sezonie. I powinni kupić Boruca za powiedzmy 12 milionów. I jakiegoś napastnika oczywiście - ja chciałem Drogbę, ale chyba marne na to szanse, zwłaszcza że ten chce przedłużyć kontrakt. Pozostaje więc...no właśnie, kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:47, Don Zorro napisał:

Ja jestem kibicem Milanu i powiem ci, że to rezerwowy skład, a przynajmniej - nie najsilniejszy.
Normalnie to wystawiliby Kakę, Pato i Ronaldinho. I mam nadzieje, że ten pierwszy i ostatni
pokażą, na co ich stać w tym sezonie. I powinni kupić Boruca za powiedzmy 12 milionów.
I jakiegoś napastnika oczywiście - ja chciałem Drogbę, ale chyba marne na to szanse,
zwłaszcza że ten chce przedłużyć kontrakt. Pozostaje więc...no właśnie, kto?

Pewnie Adebayora kupią z Arsenalu bo mają takie plany ;/
I tak Boruc do Milanu jak najszybciej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:47, Don Zorro napisał:

Pozostaje więc...no właśnie, kto?


ja na miejscu szefostwa Milanu kupilbym Geralda Sibona i/lub Ben Sahara. Obaj sa przygotowani do gry bark w bark, Sibon do tego gra bardzo dobrze glowa - taki mniej znany Drogba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą obejrzałam bramki z meczu Milanu z Chelsea i szczerze mówiąc tarzałam się ze śmiechu. To było naprawdę komiczne. Trzecia interwencja bramkarza po prostu powala.
Sprowadzenie Boruca do Milanu byłoby wielkim wydarzeniem, ale powiedzmy sobie szczerze, jest nierealne. Kogoś w każdym razie potrzebują, bo rezerwowy bramkarz się totalnie skompromitował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie stać na Boruca"
Tylko, że taka inwestycja pozwoliłaby przestać martwić się obsadą bramki na jakiś czas.
Już nawet wypożyczenie Fabiańskiego byłoby lepszą decyzją niż stawianie na bramce tego fajtłapy z łapami jak łopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:34, heaton 1992 bdg napisał:

> jeśli chodzi o ten turniej to warto wspomnieć o poważnej kontuzji Sneijdera który
może
> pauzować nawet pół roku
> może Real będzie teraz bardziej zdeterminowany by pozyskać na jego miejsce VdV bo
Guti
> najlepsze lata ma już chyba za sobą
Ja szczerze mówiąc wolałbym w Realu Van Der Varta niż Cristiano Ronaldo , Portugalczyk
gra za bardzo indywidualnie , rzadko gra zespołowo , przez taką jego grę , Real może
stracić jako zespół połowę swojej wartości , no i mam także nadzieję że Sneijder się
szybko wyleczy , no chyba że będzie tak jak mówisz , to naprawdę ciężko będzie Realowi
bez niego przez tak długi czas ...


To juz się stało faktem Van Der Vaart jest już oficjalnie piłkarzem Realu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 16:29, rafekx 12 napisał:

> > jeśli chodzi o ten turniej to warto wspomnieć o poważnej kontuzji Sneijdera
który
> może
> > pauzować nawet pół roku
> > może Real będzie teraz bardziej zdeterminowany by pozyskać na jego miejsce
VdV bo
> Guti
> > najlepsze lata ma już chyba za sobą
> Ja szczerze mówiąc wolałbym w Realu Van Der Varta niż Cristiano Ronaldo , Portugalczyk

> gra za bardzo indywidualnie , rzadko gra zespołowo , przez taką jego grę , Real
może
> stracić jako zespół połowę swojej wartości , no i mam także nadzieję że Sneijder
się
> szybko wyleczy , no chyba że będzie tak jak mówisz , to naprawdę ciężko będzie Realowi

> bez niego przez tak długi czas ...
>

To juz się stało faktem Van Der Vaart jest już oficjalnie piłkarzem Realu:)

No to dzięki za info , no naprawdę super wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:21, marcinshinoda napisał:

Jeśli ktoś nie widział co wyprawiał bramkarz milanu w meczu z Chelsea to zapraszam do
obejrzenia filmikuxD


Bramkarz nie błyszczał. Ale coś dziwi mnie czemu nikt nie kpi z dziurawej jak ser szwajcarski obrony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:34, walgierz napisał:

Bramkarz nie błyszczał. Ale coś dziwi mnie czemu nikt nie kpi z dziurawej jak ser szwajcarski
obrony...


Może z przyzwyczajenia i piłkarskich legend typu: "Włoskie drużyny mają najlepszą obronę" albo "Włosi zaczynają tworzyć drużynę od Lini defensywnej", każdy na myśl o włoskiej piłce myśli że ma świetną obronę a gdy wpadają takie wyniki jak 0:5 to wini się bramkarza :)
Co do Milanu to jakoś nie sądzę żeby specjalnie błyszczał w tym roku sam fakt że wielki Kaka nie zagra w LM może budzić uśmiech na twarzy, a samo przybycie Ronaldinho może jeszcze pogorszyć całą sytuacje.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 19:26, MisticGohan_MODED napisał:

To fakt... LM bez AC Milanu jest nudna ;p
Cóż w przyszłym sezonie Milan se to nadrobi :]


No, nareszcie ktoś gada po mojemu. A co do następnego sezonu, to w Serie A szykuje się chyba wielka rywalizacja. Juventus, Milan i parę innych klubów dokonało ważnych transferów. Z Interem chyba gorzej, bo nie udało im się zdobyć Lamparda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z JoeMonstera:

"Ja już kompletnie nie rozumiem piłki nożnej. W zeszłym sezonie zanim się zaczęła liga sędziowie znali już wszystkie wyniki, a w tym po drugiej kolejce nawet nie wiemy kto zagra. Dodatkowo Piotr S. z defensywnego pomocnika stał się napastnikiem, a bramkarz Radzio M. mimo że domaga się prawa do obrony nie chce nawet słyszeć o murze, który proponuje mu sędzia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 20:27, Don Zorro napisał:

> To fakt... LM bez AC Milanu jest nudna ;p
> Cóż w przyszłym sezonie Milan se to nadrobi :]

No, nareszcie ktoś gada po mojemu. A co do następnego sezonu, to w Serie A szykuje się
chyba wielka rywalizacja. Juventus, Milan i parę innych klubów dokonało ważnych transferów.
Z Interem chyba gorzej, bo nie udało im się zdobyć Lamparda.

Juventus niby dokonał wzmocnień ale jak patrzę na jego grę w Emirates Cup to wypadają blado. Oglądałem mecz z HSV Hamburg przegrany przez Włochów 0-3,a należy pamiętać że grali w optymalnym składzie. Podobali mi się jedynie Sissoko i Salihamidzic reszta bez błysku. Ktoś może powiedzieć że jest jeszcze przed sezonem, a forma będzie później należy jednak pamiętać że oni za 9 dni grają mecz w ramach 3 rudny eliminacji Ligi mistrzów więc forma powinna już być ustabilizowana w mojej opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezultaty gry zespołów z przeszłym sezonie (według mnie):

Juventus - zajmie miejsce Milanu - 4/5 w tabeli. Rzeczywiście słabo im poszło z Arsenalem.
Milan - wzmocnili skład, a gdyby jeszcze kupili Adebayora lub Alexa Silvę...trzecie miejsce tabeli + Puchar UEFA
Inter - nie było za dużo zmian , pewnie pierwsze lub drugie miejsce w tabeli
Roma - Kupili Terrego, coś osiągną, będą w pierwszej trójce.
Real - van der Vaart... Normalnie, albo 1 albo 2 miejce
Barca - kompletna zmiana składu, nie wiem, czy od razu osiągną z tym sukces + LM
Man Utd - nie weim....
Arsenal - Oto mistrz Premiership. Nasri i ewentualnie Arszawin to klucz do zwycięstwa.
Liverpool i Chelsea - kupili nowe gwiazdy, jak zwykle...

(To nie spam, ale moja opinia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:46, Don Zorro napisał:

Roma - Kupili Terrego,

Kogo przepraszam ? xD

Dnia 05.08.2008 o 09:46, Don Zorro napisał:

Arsenal - Oto mistrz Premiership. Nasri i ewentualnie Arszawin to klucz do zwycięstwa.

A ja to widzę tak: mnóstwo utalentowanej młodzieży,ale wraz z odejściem Lehmanna i Gilberto Silvy spada liczba doświadczonych zawodników,a nawet najbardziej utalentowana młodzież potrzebuje kogoś kto ich na boisku poprowadzi, wesprze doświadczeniem,a z całym szacunkiem dla Gallasa,ale jego w takiej roli nie widzę,a innych kandydatów brak,więc ja mam szczerą nadzieję,że w tym sezonie Arsenal uplasuje się na 5 miejscu zostawiając LM oczywiście Tottenhamowi :)

Dnia 05.08.2008 o 09:46, Don Zorro napisał:

(To nie spam, ale moja opinia.)

Trudno jest wydawać tak daleko idące opinie na podstawie kilku przedsezonowych sparingów i dokonanych transferów,więc ja się wstrzymam, a to co napisałem wyżej to tylko moje osobiste życzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2008 o 10:26, mati285 napisał:

A ja to widzę tak: mnóstwo utalentowanej młodzieży,ale wraz z odejściem Lehmanna i Gilberto
Silvy spada liczba doświadczonych zawodników,a nawet najbardziej utalentowana młodzież
potrzebuje kogoś kto ich na boisku poprowadzi, wesprze doświadczeniem,a z całym szacunkiem
dla Gallasa,ale jego w takiej roli nie widzę,a innych kandydatów brak,więc ja mam szczerą
nadzieję,że w tym sezonie Arsenal uplasuje się na 5 miejscu zostawiając LM oczywiście
Tottenhamowi :)

Głupiś, Tottenham? Nigdy. No i co z tego, że jest tam niewielu doświadczonych piłkarzy? Owszem byliby oni pomocni, ale: Toure, Gallas, Fabregas( wiem, ktoś mi zaraz wytknie, że ma on dopiero 21 lat, ale jeśli dalej będzie tak regularnie grał to może pobić rekordy Adamsa i O''Leary''ego),Almunia, Sagna, Rosicky, Van Persie, Edurado, Adebayor. Czy to są NIEDOŚWIADCZENI gracze? A Arsenal w tym sezonie będzie CO NAJMNIEJ drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No i co z tego, że jest tam niewielu doświadczonych piłkarzy?
To co napisałem w poprzednim poście xD

Dnia 05.08.2008 o 10:31, Aragloin napisał:

Owszem byliby oni pomocni,

Sam widzisz.

Dnia 05.08.2008 o 10:31, Aragloin napisał:

ale: Toure, Gallas, Fabregas( wiem, ktoś mi zaraz wytknie,
że ma on dopiero 21 lat,

Przecież on ma dopiero 21 lat ! xD

Dnia 05.08.2008 o 10:31, Aragloin napisał:

Almunia, Sagna, Rosicky, Van Persie, Edurado, Adebayor. Czy to
są NIEDOŚWIADCZENI gracze?

Może jeszcze Fabiański,Bendtner,Diaby albo Vela?
Wymieniłeś 9 piłkarzy z których tak naprawdę trzech (Toure,Gallas,Rosicky) można nazwać naprawdę doświadczonymi. Problem w tym,że ja w żadnym z nich nie widzę lidera, takiego lidera jakim niegdyś był Vieira i uważam (choć możesz się ze mną oczywiście nie zgodzić),że właściwie od jego odejścia nikt taki w Arsenalu sie nie pojawił i to jest ich największa bolączka. Szanuje Wengera,bo jest świetnym trenerem,ale zauważam,że w "odmładzaniu" składu stosuje coraz bardziej drastyczne taktyki czyli "każdego kto ukończył 30 lat sprzedajemy za śmieszne pieniądze" i to na dłuższą metę wcale nie jest takie dobre jak się wydaje.
>A Arsenal w tym sezonie będzie CO NAJMNIEJ drugi.
Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wenger po prostu ma taką politykę. I popieram, ale nie zawsze- przynajmniej Flamini powinien zostać. Ale zwróć uwagę na to, że póki co KAŻDY kto odchodził z Arsenalu nigdy takiego poziomu jak w tym klubie nigdy już nie osiągał. Patrz, np. Vieria, Henry, Ljungberg, Wright.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować