Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Pewnie jeszcze i trzecią kolejkę odwołają a może i dalej , powoli odechcewa się śledzić aktualne wyniki naszej rodzimej ligi . Co do transferu Smolarka , myślę że nawet w przypadku jakichś obniżek , Wiśle ciężko będzie zakupić Ebiego , zresztą i tak za wiele by nie mógł w konfrontacji z lepszym klubem w 3 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów ( najpierw trzeba przejść drugą rundę ) . Chociaż w Pucharze Uefa mógłby Wiśle trochę pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Frankowski zdobył bramkę dla Chicago Fire, a jego drużyna pokonała angielski Everton 2:0 w towarzyskim meczu piłkarskim w Bridgeview.
Kurcze, szkoda że o Tomku było tak cicho. Swego czasu był prawdziwym egzekutorem. Smutne, że polskie talenty tak giną za granicą. A kiedyś było "Franek Franek Łowca Bramek". Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm ładnie gra Lech. Bardzo podoba mi sie ich styl gry. Szybki, 4-5 podań i wrzutka/prostopadłem do pola karnego. Nie przeciągają gry godzinami jak to robiła Legia w meczu z FK Homel. Ten azerski bramkarz jest dobry:) lepszy od Kotorowskiego:/ Lech powinnien kogoś zakupić na jego miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:39, marcinshinoda napisał:

hmmm ładnie gra Lech. Bardzo podoba mi sie ich styl gry. Szybki, 4-5 podań i wrzutka/prostopadłem
do pola karnego. Nie przeciągają gry godzinami jak to robiła Legia w meczu z FK Homel.
Ten azerski bramkarz jest dobry:) lepszy od Kotorowskiego:/ Lech powinnien kogoś zakupić
na jego miejsce


Kotorowski pokazał nieraz co potrafi i należy mu sie miejsce w bramce lecha takie wpadki każdemu mogą się zdarzyć przypomnij sobie mecz Wisły z Beitarem.

Pozatym mimo całkiem niezłej gry jak na Legię Warszawa po tym jak zagrali u siebie to jednak dostrzegam pewne braki.A główną rzeczą która mi się rzuciła w oczy w czasie tych meczy to, że brakowało górnych podań w grze naszych drużyn co wiele nas to kosztowało.Brakowało również dobrego rozegrania piłki w polu karnym przciwnika gdzie najczęściej zakończano akcje prostymi strzalami które były przewidywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 23:54, walgierz napisał:

Oto najnowsza wersja wydarzeń w Mielnie:
http://www.joemonster.org/art/9582/Cala_prawda_o_tajemniczym_zatrzymaniu_Piotra_S._i _Radoslawa_M.
:D

Niezłe XD

Co do meczy... cóż, przynajmniej o tyle dobrze, że nie trzeba pamiętać dwóch różnych wyników :D
Podobała mi się gra Lecha, aczkolwiek mieli okresy, gdy oddawali inicjatywę. Zagrali szybko, z polotem. Podobała mi się gra tego Bośniaka... yyy... tego co pierwszą bramkę zdobył i Murawskiego. Kapitalnie przymierzył wtedy. Zobaczymy, na to teraz trafi Lech, ponoć w gronie kandydatów są takie kluby jak Hertha czy VfB Sttutgart.
Aaa... wracając do Lecha, to nieporozumienie podobne do tego z meczu Wisła - Beitar ;P
O Legii trudno mi się wypowiedzieć, gdyż mecz oglądałam zaledwie 40 ostatnich minut. Trudno więc ocenić mi grę Legionistów z przebiegu całego spotkania, ale wygląda to nawet dobrze. Tzn. jeśli chodzi o dalsze rundy.

PS. Fajny był ten komentator z meczu Lecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle sobie Lech poradził. Zaczynam odzyskiwać wiarę w polskie klubypo ostatnich meczach o europejskie puchary. Szczególnie podobała mi sie gra Lecha( bardziej niż Wisły), widać było zaangażowanie... czego niestety u Legii w lidze nie mogę zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w pucharze uefa po drugiej rundzie jest już faza grupowa czy jest jeszcze trzecia runda? Bo jak patrze na potencjalnych przeciwników w drugiej rundzie to się zastanawiam co może być w trzeciej:P Aha i trochę dziwne jest to że drużyny zostały podzielone według "klucza geograficznego" tym samym Lech i Legia trafiły do grupy środkowo-wschodniej to chyba też pierwszy raz wprowadzili w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:18, Mroczny Elf99 napisał:

Czy w pucharze uefa po drugiej rundzie jest już faza grupowa czy jest jeszcze trzecia
runda? Bo jak patrze na potencjalnych przeciwników w drugiej rundzie to się zastanawiam
co może być w trzeciej:P Aha i trochę dziwne jest to że drużyny zostały podzielone według
"klucza geograficznego" tym samym Lech i Legia trafiły do grupy środkowo-wschodniej to
chyba też pierwszy raz wprowadzili w tym roku?



Ano właśnie, czy wiadomo coś o przeciwnikach/grupie Milanu w Pucharze UEFA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:18, Mroczny Elf99 napisał:

Czy w pucharze uefa po drugiej rundzie jest już faza grupowa czy jest jeszcze trzecia
runda?

Te rundy,które rozgrywane są teraz to rundy eliminacyjne, te są dwie. Później jest jeszcze jedna runda ta właściwa (do niej przechodzą zespoły które odpadły z 3 rundy el. LM) i dopiero zwycięzcy spotkań w tej ostatniej rundzie awansują do fazy grupowej. Czyli w sumie przed fazą grupową są trzy rundy, a przynajmniej tak było w ostatnich sezonach i o żadnych zmianach nie słyszałem. Z tym,że oczywiście te wyżej rozstawione zespoły jak Milan czy Tottenham zaczynają od tej ostatniej rundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:18, Mroczny Elf99 napisał:

Aha i trochę dziwne jest to że drużyny zostały podzielone według
"klucza geograficznego" tym samym Lech i Legia trafiły do grupy środkowo-wschodniej to
chyba też pierwszy raz wprowadzili w tym roku?

Też mnie dziwi ten klucz geograficzny, myślałam, że podzielą jakoś wg rankingu czy coś... ale podejrzewam, ze chodzi po prostu o to, żeby dwie drużyny z jednego kraju nie trafiły na siebie w tej najwcześniejszej fazie rozgrywek... choć mogę się oczywiście mylić.
Co do pucharów... zauważyłam wyraźny regres jeśli chodzi o porównanie naszych z klubami europejskimi. Kiedyś takich "kelnerów" z Gruzji czy Azerbejdżanu goliło się jak się chciało i praktycznie po pierwszym meczu była sprawa jasna (np. taka Wisła - 8-2 i 3-0 z VIT Tibilisi) i w ogóle się nie bało tych zespołów. A dzisiaj? Nie dość, że zaczynamy w el. LM od II rundy eliminacji, to jeszcze gramy od samego początku PUEFA... ech kiedy wrócą te czasy, kiedy się wywalało z pucharów Herthę, Parmę, Schalke... czy walczyło jak równy z równym z Lazio... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 09:23, mała16 napisał:

Kiedyś takich "kelnerów" z Gruzji czy Azerbejdżanu goliło się jak się chciało i praktycznie po pierwszym meczu była sprawa jasna (np. taka Wisła - 8-2 i 3-0 z VIT Tibilisi) i w ogóle się nie bało tych zespołów. A dzisiaj?


Nie tylko polskie kluby mają problem z nimi. Po prostu coraz mniej jest kelnerów w piłce. Nadal wstyd z nimi przegrać, ale jest to realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 12:15, jcl99 napisał:

Trafiliśmy najgorzej jak można FC Barcelona - Wisła Kraków/Beitar :/

Fajnie! Może pojadę do Krakowa i zobaczę Messiego... I wcale jeszcze nie trafiliśmy- musimy jeszcze wygrać z Beitarem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 12:35, Budep napisał:

Wiadomo na kogo trafiły kluby Lech i Legia?

Losowanie PU zaczyna się o 13 na Eurosporcie

>Wisła na serio na Barcekone, jak pokona Beitar? :D
Tak,serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 12:37, mati285 napisał:

> Wiadomo na kogo trafiły kluby Lech i Legia?
Losowanie PU zaczyna się o 13 na Eurosporcie

>Wisła na serio na Barcekone, jak pokona Beitar? :D
Tak,serio.


Muhah. Znowu nic z Ligi Mistrzów, nawet gdyby udalo sie rozwalic Beitar, nie ma szans z Barcą. To koniec, kiedy ten Cupiał się nacieszy tą ligą mistrzów. Ale to też jego wina, zero kasy na transfery. O 13 oglądam PUEFA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować