Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 16:04, Don Zorro napisał:

Mam pyatnie : na jakim kanale będzie mecz milan - man city?

Jak dobrze pamiętam to na kanale Polsat Sport Extra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mnie potem skrzyczycie, ale co tam...

Nie skreślaj tak od razu Legii. Nie widziałem co prawda drugiego jej meczu, ale za to pierwszy tak. W tymże meczu na ich boisku mieli szans dużo, sytuacje mieli takie, że spokojnie mogło być 3:0. Zabrakło szczęścia, no i oczywiście Giza był beznadziejny, nie wiem jak w drugim meczu, ale w tym pierwszym co rusz tracił piłkę i nie wykorzystał jednej ''setki''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zobaczyłem pierwszą i trzecią bramkę zdobytą przez Chelsea w meczu z Milanem przestałem się dziwić, że Milan zagra najwyżej w pucharze UEFA :]

Pierwszy gol z wolnego między nogami bramkarza, trzeci - bramkarz wybiegł z bramki, żeby piłkę wybić, nie trafił, wywalił się, przegonił go Anelka (chyba jego mecz życia, cztery gole, może w końcu w sezonie pokaże umiejętności strzeleckie) i strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:58, Deejay napisał:

heh... mam pytanie...
czy nasza reprezentacja olimpijska jedzie na olimpiadę?


Nie.
Jeśli się nie mylę jedyne drużyny, które nas na olimpiadzie reprezentują, to siatkarze, siatkarki i piłkarze ręczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 22:57, walgierz napisał:

> heh... mam pytanie...
> czy nasza reprezentacja olimpijska jedzie na olimpiadę?

Nie.
Jeśli się nie mylę jedyne drużyny, które nas na olimpiadzie reprezentują, to siatkarze,
siatkarki i piłkarze ręczni.


I się nie mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 22:57, walgierz napisał:

> heh... mam pytanie...
> czy nasza reprezentacja olimpijska jedzie na olimpiadę?

Nie.
Jeśli się nie mylę jedyne drużyny, które nas na olimpiadzie reprezentują, to siatkarze,
siatkarki i piłkarze ręczni.


Najbardziej chyba liczę że piłkarze ręczni coś osiągną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:19, heaton 1992 bdg napisał:

> Mam pyatnie : na jakim kanale będzie mecz milan - man city?
Jak dobrze pamiętam to na kanale Polsat Sport Extra :D


To dobrze. Mam tylko nadzieje, że Milan wprowadzi do gry gwiazdy takie jak Ronaldinho czy Kaka, bo poważnie zaczynam wątpić w swój klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:57, Mistic napisał:

Po tym jak zobaczyłem pierwszą i trzecią bramkę zdobytą przez Chelsea w meczu z Milanem
przestałem się dziwić, że Milan zagra najwyżej w pucharze UEFA :]

Pierwszy gol z wolnego między nogami bramkarza, trzeci - bramkarz wybiegł z bramki, żeby
piłkę wybić, nie trafił, wywalił się, przegonił go Anelka (chyba jego mecz życia, cztery
gole, może w końcu w sezonie pokaże umiejętności strzeleckie) i strzelił.


Hey! A nie było przypadkiem tak, że Milan wystawił rezerwowy skład, bo coś mi się tak wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 10:21, Vaxinar napisał:

> I się nie mylisz.

A kto jeszcze? I proszę zarzucić linkiem dla dowodu.



Nie rozumiem, oco chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem kibicem Milanu ale na rezerwowy skład to nie wygląda:
MILAN (4-5-1): Kalac, Bonera (46’ Paloschi), Maldini (46’ Digao), Simic (46’ Kaladze), Favalli (64’ Antonini), Zambrotta, Gattuso, Flamini, Jankulovski, Pirlo, Ambrosini (46’ Seedorf).

CHELSEA (4-4-2): Cech (71’ Cudicini), Ivanovic (61’ Ferreira), Alex, Therry (61’ Carvalho), A. Cole, Ballack (46’ Deco), Mikel, Lampard, Malouda, R. Philips (73’ Sinclair), Anelka (66’ Shevchenko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 10:31, BoloMaster napisał:

nie jestem kibicem Milanu ale na rezerwowy skład to nie wygląda:
MILAN (4-5-1): Kalac, Bonera (46’ Paloschi), Maldini (46’ Digao), Simic (46’
Kaladze), Favalli (64’ Antonini), Zambrotta, Gattuso, Flamini, Jankulovski, Pirlo,
Ambrosini (46’ Seedorf).

CHELSEA (4-4-2): Cech (71’ Cudicini), Ivanovic (61’ Ferreira), Alex, Therry
(61’ Carvalho), A. Cole, Ballack (46’ Deco), Mikel, Lampard, Malouda, R.
Philips (73’ Sinclair), Anelka (66’ Shevchenko).


hhhmmm mi to wygląda na ustawienie 5-5-0 xD Żadnego nominalnego napastnika. Pato pojechał na igrzyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> hhhmmm mi to wygląda na ustawienie 5-5-0 xD Żadnego nominalnego napastnika.
To było ustawienie 6-5-0. Po jedenastu się przecież gra xD

Dnia 04.08.2008 o 10:48, marcinshinoda napisał:

Pato pojechał
na igrzyska?

Owszem. Razem z Ronaldinho o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj mecz Realu z Arsenalem i drużyna z Madrytu zagrała naprawdę słaby mecz , boję się o nich w tym sezonie , za to Jurek Dudek zaliczył dobry występ , po cichu liczyłem , że obroni tego karnego lecz niestety się nie udało , no trudno ... A co do szans naszych drużyn na Igrzyskach to najbardziej widzieli by mi się Piłkarze Ręczni , po cichu liczę nawet na ich finał , pierwszy mecz grają z gospodarzami , ciekawe co zrobią , żeby tylko ich reprezentacja wygrała , mam jednak nadzieję że dadzą rade szczypiorniści , a siatkarki i siatkarze wyjdą chociaż z grup , w ćwierćfinałach mogą dziać się różne rzeczy , przecież Igrzyska zawsze są takie , że jest dużo niespodzianek , więc może taką niespodziankę sprawią np. siatkarze , kto to wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ten turniej to warto wspomnieć o poważnej kontuzji Sneijdera który może pauzować nawet pół roku
może Real będzie teraz bardziej zdeterminowany by pozyskać na jego miejsce VdV bo Guti najlepsze lata ma już chyba za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:15, BoloMaster napisał:

jeśli chodzi o ten turniej to warto wspomnieć o poważnej kontuzji Sneijdera który może
pauzować nawet pół roku
może Real będzie teraz bardziej zdeterminowany by pozyskać na jego miejsce VdV bo Guti
najlepsze lata ma już chyba za sobą

Ja szczerze mówiąc wolałbym w Realu Van Der Varta niż Cristiano Ronaldo , Portugalczyk gra za bardzo indywidualnie , rzadko gra zespołowo , przez taką jego grę , Real może stracić jako zespół połowę swojej wartości , no i mam także nadzieję że Sneijder się szybko wyleczy , no chyba że będzie tak jak mówisz , to naprawdę ciężko będzie Realowi bez niego przez tak długi czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować