Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No jest ładnie. Nawet bardzo. Spodziewałam się, że będą prowadzić, ale że tak wysoko po 1. połowie? Nie. Mam nadzieję, że dołożą jeszcze brameczkę chociaż jedną w drugiej połowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nasi wygrali 5:0. Na szczęście dla Matusiaka Krzynówek mógł jeszcze dobić tą piłkę. No i Żurawski - komentator stwierdził, że Maciek powinien gola strzelić. No, udało mu się rozwalić zegar, jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały mecz!
Dobrze wiedzieć, że nasi trzymają formę, że jest dobrze. Nawet się cieszę, że mecz jednak w Warszawie, bo się rozchorowałem i dopiero bym się wkur**** że nie mogę jechać do Krakowa.
Nie będę wychwalał indywidualnie bo wszyscy zagrali dobrze i albo mi się wydaje albo nasz wierny Legionista znowu przytył. :D:D:D Żal, że Żuraw nie wykorzystał sytuacji, ale trudno się mówi.

Dziś jeszcze dwa interesujące mnie mecze. Mam nadzieję, że Belgia zremisuje z Portugalią, a Niemcy pokonają Czechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5:0, cieszy dobra forma naszych piłkarzy, widać że zatrudnienie Leo Benchakera to był bardzo dobry pomysł, który teraz procentuje.
Ciekawe jak nasze orły poradzą sobie w kolejnym meczu z Armenią... Mam nadzieję, że wyjdą i z tego meczu zwycięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny mecz, trzeba przyznać. Niepokojące były te niektóre podania, strasznie niecelne. Obawiam się, że w tej kwestii może być gorzej w meczu z trudniejszym przeciwnikiem, ale to się jeszcze okaże.

Dwóch pierwszych bramek nie skomentuje, nie pamiętam już ich, no może poza faktem, że się przy nich śmiałem :P
Trzecia bramka ładnie wyszła, wysokie podanie, żadnego przyjmowania tylko odbicie od razu głową nad bramkarzem. Ładnie to wyszło. Czwarta bramka to już wogóle śmiech na sali, Azerowie mogą się schować. Koleś chciał piłke zabrać z pola karnego a się na niej poślizgnął i dał szanse Bąkowi do dobitki. :-) Piątej bramki również dobrze nie widziałem, jakieś zamieszanie się zrobiło a ja byłem czym innym zajęty :-)

Jeszcze jedna rzecz mi się podobała. Jak Wasilewski gdzieś na poczatku meczu skoczył do piłki z wysoko podniesioną nogą i przyrżnął jakiemuś Azerowi w twarz :D Aż mi się przypomniała ta afera kiedy czyjś tam bramkarz powiedział, że nasza reprezentacja powinna tak C. Ronaldo załatwić, żeby po 2 minutach musiał zejśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokuszę się o złośliwy komentarz :) Druga brakma Dudki to jego traszny fart. Piłka źle mu się odbiła od głowy i nie poleciała jak chciał. Miał farta że wpadła do bramki bo byłoby się z czego pośmiać :). No i mam pytanie : gdzie był świetny snajper którego chciały najlepsze kluby europy, gdzie był nasz genialny reprezentacyjny napastnik, gdzie nasza największa gwiazda światowego formatu, niezastąpiony i utalentowany Matusiak ?
A ponadto to był świetny mecz w naszym wykonaniu, momentami graliśmy naprawdę ładną piłkę, oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że Beenhakker jako trener z zagranicy sprawdza w reprezentacji dużo więcej zawodników z ligi polskiej niż jakikolwiek trener z Polski przed nim. A z tego co pamiętam to na początku zarzucano Leonowi, że nie zna polskiej piłki. Jak widać zapoznał się z nią lepiej niż wcześniejsi polscy trenerzy. A co najważniejsze wykorzystuje tych młodych graczy z polskiej ligi w ważnych występach reprezentacji. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:24, Vaxinar napisał:

Zerknałęm na "wspaniały" ranking FIFA i jakbym obuchem w łeb dostał. Ruscy przed nami....

No nie ma co. Rzeczywiście wspaniały...Kto go i na jakich zasadach prowadzi? Bo rzeczywistości to on nie odzwierciedla.
A co do meczu 5:0 ładny wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:35, Xfazi napisał:

Czech 0-1 Niemcy.Ale Cech wpuścił:/.Oby Hiszpania wygrała;D


Widzę, że masz możliwość oglądania. Byłbym bardzo wdzięczny jakbyś po meczu napisał mi na forum jaki był wynik.
A "na żywo" relacjonować nie radzę, bo moderatorom się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, dlaczego Polska gra na stadionie w Warszawie, co jak co, ale jego stan nie jest najlepszy i pojemność nie za wielka. Mogliby grać w Poznaniu, Kielcach na Śląsku(Chorzów), w przyszłości w Krakowie i w Warszawie(jak powstanie tam stadion).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:42, Vaxinar napisał:

> Czech 0-1 Niemcy.Ale Cech wpuścił:/.Oby Hiszpania wygrała;D

Widzę, że masz możliwość oglądania. Byłbym bardzo wdzięczny jakbyś po meczu napisał mi na forum
jaki był wynik.
A "na żywo" relacjonować nie radzę, bo moderatorom się to nie podoba.

Wynik którego meczu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:44, Xfazi napisał:

Wynik którego meczu?:P


Czechy - Niemcy. :D Ale dopiero teraz pojąłem, że podałeś właśnie końcowy wynik, tak? :D Bo myślałem, że jeszcze tra i po prostu napisałeś, że Niemcy walnęli bramkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:45, Vaxinar napisał:

> Wynik którego meczu?:P

Czechy - Niemcy. :D Ale dopiero teraz pojąłem, że podałeś właśnie końcowy wynik, tak? :D Bo
myślałem, że jeszcze tra i po prostu napisałeś, że Niemcy walnęli bramkę. :P

No to chyba nie był koniec:P mecz zaczal sie o 20:30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować