Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 22:32, matbanan napisał:

ale co my zrobimy ze nawet piłkarze imigrują : Szetela Podolski Klose :D

W większości nie piłkarze, a ich rodzice, a to jest zupełnie inny temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tak jak napisałem:
>Będę bardzo zdziwiony jeśli oba nasze zespoły wygrają.

Niestety nie zdziwiłem się pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bełchatowianie może grą nie zachwycili, ale w przeciwieństwie do Groclinu wygrali. Szkoda że na początku nie trafił główką ten napastnik (coś na C ale nie pamiętam :P). A pierwszy gol nawet ładny, zaprzeczyć nie można. Nie zapominajmy też że w Bełchatowie nie grało kilku podstawowych graczy, m.in. chyba najlepszy gracz BOT-u, Łukasz Garguła. Myślę że BOT bez problemu poradzi sobie również na wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale mnie podobał się Bełchatów. Widać, że to poukładany zespół i choć na pewno nie jest potęgą, to liczę, że jeszcze trochę radości nam przysporzą. Jak dojdzie Garguła i Ujek, to mogą powalczyć nawet ze średniakami europejskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:43, walgierz napisał:

Mówcie co chcecie, ale mnie podobał się Bełchatów. Widać, że to poukładany zespół i choć na
pewno nie jest potęgą, to liczę, że jeszcze trochę radości nam przysporzą. Jak dojdzie Garguła
i Ujek, to mogą powalczyć nawet ze średniakami europejskimi.


Mnie też sie podobał. Widać ze za kadencji Lenczyka ten zespół ma potencjał na UEFA i na mistrzostwo Polski.
Ujek juz chodziaż jeszcze nie w pełni sił to wszedł dzisiaj i walczył. Nie zapominajmy o Nowaku który też narazie kontuzjowany, no i jescze Gargula.
A kiedy są rewanże? Za dwa tygodnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze zrozumieniem, i co?

----------------------------------------------

Zawsze jestem pesymistą, daltego jestem mile zaskoczony osiągniętymi dzisiaj rezultatami, gdyz spodziewałem się pogromu Groclinu oraz remisu bramkowego GKS. Tymczasem Bełchatów zagrał bardzo ładnie i przy odrobinie szczęścia może znaleźć się nawet w fazie grupowej PU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:43, walgierz napisał:

Mówcie co chcecie, ale mnie podobał się Bełchatów. Widać, że to poukładany zespół i choć na
pewno nie jest potęgą, to liczę, że jeszcze trochę radości nam przysporzą. Jak dojdzie Garguła
i Ujek, to mogą powalczyć nawet ze średniakami europejskimi.

Że poukładany to fakt. Ma bardzo dobrą obronę, grającą konsekwentnie. Podobały mi się też rajdy Kowalczyka. Ale denerwowało mnie jedno (szczególnie w drugiej połowie) - środkowi pomocnicy, czy obrońcy, nie mieli do kogo podać , nikt sie nie wysuwał. I przez to były często niepotrzebne straty piłek. Czasem też grali troszkę zbyt chaotycznie. Ale moim zdaniem jak dojdzie Garguła, to troszkę poukłada grę GKS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze co 10 sekund odswiezam strone? Odpowiadalem na twojego posta z godziny 22:46, a ze w miedzyczasie robilem kilka innych rzeczy to sie troche zeszlo i w miedyczasie przyszlo ci do glowy zeby cos napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiacie, że która drużyna w tym roku będzie dominować w lidze?Czy liga będzie wyrównana, czy znajdzie sie jeden kiler, który będzie resztę "trzepał"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 23:00, GAmbler76 napisał:

Obstawiacie, że która drużyna w tym roku będzie dominować w lidze?Czy liga będzie wyrównana,
czy znajdzie sie jeden kiler, który będzie resztę "trzepał"?

Tak jak powiedział mikal15. Poczekajmy chociaż do pierwszej kolejki z osądami. W przed ubiegłym sezonem powiedziałby ktoś że o mistrza powalczy BOT z Zagłębiem ? Bo chyba nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeżyłem jak zwykle rozczarowanie w wykonaniu Groclinu a potem w wykonaniu GKS-u.
Co 5 minut przełączałem program bo nie mogłem na tą farse patrzeć i taka jest prawda.
Przedewszystkim chodzi mi o GKS bełchatów ,piłkarze z tej drużyny będą c na swojej połowie ciągle stali w miejscu i podawali sobie piłkę mieli szczęście że grają z takim słabym zespołem bo jakby kto doleciał to by im piłke wzioł i psikusa zrobił.Albo ciągle akcje bokiem i to jeszcze tym samym no trudno nie przewidzieć co wymyślą.
Cały czas walczyli głową a jak wpadli na pomyśł czegoś z nogi to raczej nie zaskoczyli.Groclinu nie skomentuję bo mi żal ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 23:08, buraczek18 napisał:

Dzisiaj przeżyłem jak zwykle rozczarowanie w wykonaniu Groclinu a potem w wykonaniu GKS-u.
Co 5 minut przełączałem program bo nie mogłem na tą farse patrzeć i taka jest prawda.
Przedewszystkim chodzi mi o GKS bełchatów ,piłkarze z tej drużyny będą c na swojej połowie
ciągle stali w miejscu i podawali sobie piłkę

Widać, żeś nie znasz się na piłce zbyt dobrze. Za mało meczy zagranicznych się widziało? nie wiem jaka jest przyczyna.

Dnia 19.07.2007 o 23:08, buraczek18 napisał:

mieli szczęście że grają z takim słabym zespołem
bo jakby kto doleciał to by im piłke wzioł i psikusa zrobił.

Hehe łatwiej gra się z lepszym zespołem, lecz GKS pokazał swoją klasę. Wg. mnie to najlepszy polski klub, Orest bardzo dobrze go poukładał, a i reprezentacja ma teraz z tego pożytek.

Dnia 19.07.2007 o 23:08, buraczek18 napisał:

Albo ciągle akcje bokiem i to jeszcze
tym samym no trudno nie przewidzieć co wymyślą.

taktyką była gra skrzydłami. -.-

Dnia 19.07.2007 o 23:08, buraczek18 napisał:

Cały czas walczyli głową a jak wpadli na pomyśł czegoś z nogi to raczej nie zaskoczyli.Groclinu
nie skomentuję bo mi żal ich.

Groclin dawał grać Azerom (?), a oni nie umieli grać. No koment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 23:24, elekrin napisał:

Widać, żeś nie znasz się na piłce zbyt dobrze. Za mało meczy zagranicznych się widziało? nie
wiem jaka jest przyczyna.

Widziałem dość meczy zagranicznych i wiem tyle że inne drużyny są wstanie zareagować na nadchodzącego wroga a nasze ciapy z polski by zgubiły piłkę pozatym chciałbym podkreślić iż było to sowodowany brakiem pomysłu GKS-u na atak.

Dnia 19.07.2007 o 23:24, elekrin napisał:

Hehe łatwiej gra się z lepszym zespołem, lecz GKS pokazał swoją klasę. Wg. mnie to najlepszy
polski klub, Orest bardzo dobrze go poukładał, a i reprezentacja ma teraz z tego pożytek.

Nie chce obrażać trenera ale jego pomysły są dobijające.Chyba tylko costly i strzelec bramki nie pamiętam imienia byli w miare dobrzy.

Dnia 19.07.2007 o 23:24, elekrin napisał:

taktyką była gra skrzydłami. -.-

A myślisz że jak padają rekordowe porażki? właśnie wtedy kiedy ktoś idzie jednym bokiem i w dodatku się przepycha gdy środek jest całkowicie wolny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 00:15, buraczek18 napisał:

A myślisz że jak padają rekordowe porażki? właśnie wtedy kiedy ktoś idzie jednym bokiem i w
dodatku się przepycha gdy środek jest całkowicie wolny .

Z tego zdania wynika ze gra skrzydlami jest w pikce najgorszym rozwiazniem.To czemu wielu trenerow nakazuje gre skrzydlami???Przeciez gdyby byla to fatalna taktyka to jaki idiota by ja obral dla druzyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechciałbym nic mówić, ale ujmując sprawe dyplomatycznie to się z tobą niezgadzam ;].

Wracając jeszcze do Dudka. Fakt, że Casillas jest ze stali, ale to jest piłka, i wszystko może się zdarzyć. A jak nie, to przynajmniej w Copa del Rey sobie Jurek pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować