Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Witam, pamiętasz jak rozmawialiśmy na temat przejścia Króla z Realu do Feyenoordu?
Dzisiaj przedstawię Ci cytat z dzisiejszego "Dziennika". Oczywiście to nie pewnego, ale ja myślę, że to dojdzie do skutku.
"Jak donosi hiszpańska "Marca" Real Madryt zaproponował Feyenoordowi wymianę: 7 mln Euro plus Król w zamian za skrzydłowego Roystona Drenthe. O tym, że 20-letni obrońca może odejść do Rotterdamu "Dziennik" pisał jako pierwszy już 17 lipca".
Ja myślę, że jednak stanie się tak jak przedstawiają to w tym artykule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 17:54, pretorianie napisał:

Witam, pamiętasz jak rozmawialiśmy na temat przejścia Króla z Realu do Feyenoordu?
Dzisiaj przedstawię Ci cytat z dzisiejszego "Dziennika". Oczywiście to nie pewnego, ale ja
myślę, że to dojdzie do skutku.
"Jak donosi hiszpańska "Marca" Real Madryt zaproponował Feyenoordowi wymianę: 7 mln Euro plus
Król w zamian za skrzydłowego Roystona Drenthe. O tym, że 20-letni obrońca może odejść do Rotterdamu
"Dziennik" pisał jako pierwszy już 17 lipca".
Ja myślę, że jednak stanie się tak jak przedstawiają to w tym artykule.

Oczywiście taka opcja wchodzi w gre. I jest bardzo prawdopodobna. Ale wtedy rozmawialiśmy o tym, że Król już niby jest w Feyenoordzie, co oczywiście było bujdą. Teraz Feyernoord straci lewego obrońce, a trener tej drużyny lubi "el Polacos" więc transfer jest bardzo prawdopodony. Do tego dochodzi fakt, że Real Madryt sprowadził reprezentanta argentyny który gra na pozycji lewego obrońcy i w przyszłym sezonie będzie grał w Castilli więc na chwile obecną wszystko wskazuje na to, że Król odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja się wtedy źle wyraziłem, bo nie mogłem o tym myśleć, że już jest w Feyenoordzie, ponieważ ledwo co wrócił z mistrzostw. Więc w takim razie pewnie ja źle się wyraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i FC Barcelona uratowała mi kupon. W 90 minucie Henry strzelił z karnego. Jakby tego było mało, brakarz obronił karnego, ale dobitki już nie był w stanie. Barca wygrała ze słabizną 1-0 ;/. Kurs był na nich 1.15 xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:26, DR.SIURAK napisał:

czesc wam-to zaczyna sie jutro liga czy nie?

Tak, ale meczu Wisły nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:49, jaceloth napisał:

dziś debiut dudka w realu. mimo, że to sparing( ze stoke city) ,to jednak historyczna chwila.

I będzie transmitowany na żywo na platformie N. :)
Oprócz Dudka zadebiutują także Metzelder, Pepe i Saviola ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kocham Manchester. Co myślicie o Beckhamie? Ludzie Go krytykują, ale według mnie to świetny zawodnik... Te dośrodkowania i karne były wykonywane mistrzowsko, szkoda tylko że Jemu już nie zależy na dobrym graniu tylko na kontraktach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy mu nie zalezy..... przeciez i tak jest jednym z najlepszych piłkarzy... od czasu do czasu musi pokazac cos nowego zeby nie stracił na wartosci i żeby ceny kontraktów były wysokie....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:21, parkourowiec napisał:

Też Uwielbiam Manchester United I Beckhama Ale trochę mi go szkoda jemu tylko na kasie zależy
Żal.pl

Co przez to rozumiesz? A komu dzis nie zalezy na kasie, jak Ty jestes wlanie taka osoba to wyrzuc 234 PLNow w na korytarz w szkole ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rusza nasza Orange Ekstraklasa, jakie są wasze oczekiwania wobec nowego sezonu. Bo ja mam parę, oto niektóre:
- koniec z korupcją
- Lech Poznań na majstra
- Legła niech w końcu spadnie;)
- I niech o będzie najlepszy sezone w hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:33, przemytnik napisał:

Najgorzej mnie Fifa 2007 wkurzyła,

CZemu i co to ma do Beckhama? ;]

Dnia 27.07.2007 o 15:33, przemytnik napisał:

Beckham z każdym sezonem tracił umiejętności :)

To akurat normalna kolej rzeczy, David do młodych graczy nie należy, gra od parnastu lat, materiał się z używa...

Dnia 27.07.2007 o 15:33, przemytnik napisał:

Ale z tego co słyszałem LA Galaxy są Nim zachwyceni.

A widziałeś jego ostatnie mecze w Realu? Zmotywował się pokzał na co go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:17, przemytnik napisał:

Ja tam kocham Manchester. Co myślicie o Beckhamie? Ludzie Go krytykują, ale według mnie to
świetny zawodnik... Te dośrodkowania i karne były wykonywane mistrzowsko, szkoda tylko że Jemu
już nie zależy na dobrym graniu tylko na kontraktach....



Tez lubię ManU ale na pierwszym miejscu jest u mnie Barca....Manchester zaraz po niej.
Co do Beckhama...lubiłem go jak grał w Manchesterze...odnosze wrazenie że grał tam duuuuuzo lepiej.
Wogóle jakoś Beckham nie pasuje mi w Realu mimo to ze po takim czasie powinienem sie przyzwyczaic.

No dzisiaj Liga rusza...sobie obejrze na C+ meczyk Widzewka z Zagłębiem chociaz trochę sie o wynik boje...

Co powiecie o wczorajszym Sparingu Barcy z Dundee Utd?Moim zdaniem Barcy w obecnym składzie brakuje jeszcze zgrania ale to kwestia czasu.Dobrze że Henry strzelił z tego karnego...
Szamotulski jak w Dundee bronil....podobno wyjął kilka 100%.
Co do Yaya Toure moim zdaniem genialny transfer,chyba jeden z lepszych.
Chłopak rządził pomocą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 15:17, przemytnik napisał:

Te dośrodkowania i karne były wykonywane mistrzowsko,

Dośrodkowa nia - tak, karne? Oczywiście że nie, widziałem już parę karnych wykonywanych przez Beckhama... Hm. polecam na youtube po buszować, Niektóre to totalna poraż0ka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:42, fataem napisał:

(...)
Tak, ale meczu Wisły nie będzie.


Ale przynajmniej mecz Wisły będzie w otwartej tv :)
Początek spotkania z Regginą dzisiejszej nocy przed 1:00.

Swoją drogą jak znakomicie wyrobioną trzeba mieć markę, żeby pomimo zajęcia 8-ego miejsca w lidze telewizja interesowała się bezpośrednią transmisją meczów takowego zespołu, ha! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować