Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2007 o 20:45, choper napisał:

Też niezłę ;)

A najgorsze jest to, ze tez sie tego typu trikasow ucze i mi psia mac zbyt czesto ATW nie chce wychodzic. A bez tego nie mam co myslec o innych trikach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2007 o 18:25, Quire napisał:

W takich sytuacja jak nigdy żałuje że Keano już nie gra. Jestem pewien że przy następnej sytuacji
wywaliłby w kosmos Cola.


Keano to był wyjadacz xD Szczególnie ten faul na tym norwegu z ManCity. Koleś później skończył karierę(ten norweg). Ze świeczką szukać takiego drugiego walecznego przywódcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:25, Quire napisał:

W takich sytuacja jak nigdy żałuje że Keano już nie gra. Jestem pewien że przy następnej sytuacji
wywaliłby w kosmos Cola.


Keano ? Mowa o Royu Keane`ie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2007 o 20:56, dawidos170 napisał:

Keano ? Mowa o Royu Keane`ie ?


Tak. O obecnym trenerze Sunderlandu. O legendzie Manchesteru United. Prawdziwym wojowinku itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszą, że Fabiański może dostanie szansę gry od pierwszych minut w meczu pucharu Anglii. Oby fajnie by było jakby miał okazję się pokazać w całym meczu od pierwszych minut. Może bardzo przekona do siebie Wengera. Może wtedy szybciej dostałby szanse na grę w meczu ligowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:20, Sob-styl napisał:


> Keano ? Mowa o Royu Keane`ie ?

Tak. O obecnym trenerze Sunderlandu. O legendzie Manchesteru United. Prawdziwym wojowinku itp.
;)


Wiesz nie przyzwyczajony do Keano ;) Człowiek legenda - drugiego takiego w MU nie będzie. Nie musisz mówić kim był :) Pamiętam go z MU :) Tego starego dobrego MU z niesamowitą pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:28, dawidos170 napisał:

Tego starego dobrego MU z niesamowitą pomocą :)


Taaa... Keane, Scholes(szkoda że nie mógł grać w finale LM 99'' jak Keano), Giggs i Becks. Stare dobre czasy. Pamiętam jak miałem 8 lat i oglądałem ten finał z kuzynem hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:25, pretorianie napisał:

Piszą, że Fabiański może dostanie szansę gry od pierwszych minut w meczu pucharu Anglii. Oby
fajnie by było jakby miał okazję się pokazać w całym meczu od pierwszych minut. Może bardzo
przekona do siebie Wengera. Może wtedy szybciej dostałby szanse na grę w meczu ligowym.

Piszą też, że jak Casillas popełni jeszcze jeden błąd to Schuster postawi na Dudka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 14:09, Be-Yacz napisał:

To zależy od interpretacji. Jeśli sędzie uznał, że zawodnik nie cofnoł ręki celowo, to należy
się karny.


Właściwie to mógł, a wręcz powinien stanąć w miejscu. Wtedy by dostał w klatkę piersiową i by nie było sprawy. Ale zrobił wykrok, zostawił rękę, zablokował nią piłkę. Karny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 23:01, Długi18 napisał:

Chelsea Londyn!!!!!!! co sie dzieje z moim ukochanym klubem ;(...??

Rozpada się. To sztucznie zbudowana potęga nie tak jak Manchester Utd. czy Milan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 23:11, pretorianie napisał:

Rozpada się. To sztucznie zbudowana potęga nie tak jak Manchester Utd. czy Milan.


Też jestem fanem Man United od paru ładnych latek, ale z tego co obserwuję tylko ja nie czuję takiej antypatii do Chelsea.... O wiele bardziej nienawidzę Liverpoolu i Arsenalu. W Chelsea gra dużo graczy, których lubię i nie jest to sztuczna potęga. Abramowicz dał dużo pieniędzy, tak dużo, że to się już nie rozpadnie, Chelsea pozostanie w gronie najlepszych ligi angielskiej.

A drugą sprawą jest to, że obecnie dużo w Polsce ludzi - szczególnie młodych - jest za Diabłami bo gra w nich Ronaldo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 22:50, Bambusek napisał:

Właściwie to mógł, a wręcz powinien stanąć w miejscu. Wtedy by dostał w klatkę piersiową i
by nie było sprawy. Ale zrobił wykrok, zostawił rękę, zablokował nią piłkę. Karny.

Tylko, że on wyskoczył w pełnym biegu i jeśli twoim zdaniem możliwe jest zrobienie tego z rękami przy ciebie to gratuluje. Czasem są przypadkowe "ręce" przy wślizgach czy poprostu podczas biegu. Jeśli było by tak jak mówisz, to musieliby cały mecz stać w miejscu. Ta piłka to zwykła nabita, więc karny się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 23:22, Vaxinar napisał:

> Rozpada się. To sztucznie zbudowana potęga nie tak jak Manchester Utd. czy Milan.

Też jestem fanem Man United od paru ładnych latek, ale z tego co obserwuję tylko ja nie czuję
takiej antypatii do Chelsea.... O wiele bardziej nienawidzę Liverpoolu i Arsenalu. W Chelsea
gra dużo graczy, których lubię i nie jest to sztuczna potęga. Abramowicz dał dużo pieniędzy,
tak dużo, że to się już nie rozpadnie, Chelsea pozostanie w gronie najlepszych ligi angielskiej.


LPoolu nie lubi obowiązkowo każdy fan ManU ;) Arsenalu też nie za bardzo :) A Chelsea nie lubię za to,że potęgę budowali za pieniądze. Ogromne pieniądze. Nie neguję tego,że robili transfery ( każdy je robi ) ale wydawać 500 mln funtów ? Bez przesady. Nie lubiłem ich za czasów Mourinho i za to jak grali a teraz gdy go już nie ma niechęć się dalej utrzymuje.

Dnia 24.09.2007 o 23:22, Vaxinar napisał:

A drugą sprawą jest to, że obecnie dużo w Polsce ludzi - szczególnie młodych - jest za Diabłami
bo gra w nich Ronaldo...


Bez przesady :) Kiedy ja kibicowałem Manchesterowi to Ronaldo zawijał lewą nogą pół boiska razem z piłką ;)
Kibicować zacząłem jak miałem 8 lat :) było to w sezonie 98/99 jakoś na początku - jeszcze przed wygraniem LM. Wtedy też zacząłem kibicować Juve :)

Fakt Ronaldo - jest dobry. Ale tylko tyle. Do bycia genialnym brakuje mu dwóch rzeczy - koleżeństwa i pokory. A tak jest tylko dobry. A większości podoba się to jak ośmiesza i poniża rywali zwodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 07:01, dawidos170 napisał:

Fakt Ronaldo - jest dobry. Ale tylko tyle. Do bycia genialnym brakuje mu dwóch rzeczy - koleżeństwa
i pokory. A tak jest tylko dobry. A większości podoba się to jak ośmiesza i poniża rywali zwodami.


Niestety, kultura piłkarska się zmienia i kibicom podobają się inne zagrania, tym młodszym kibicom oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo jest właśnie sztandarowym przykładem udowadniania dorosłości przez młodych kibiców. Zeby pokazać jakie mają dojrzałe i wyszukane gusta to mówią, że wcale im się nie podoba tylko to jak kiwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ronaldinho ma podobno przejść do Chelsea za 58 milionów funtów xD. Ciekawe co z tego wyniknie, bo w ostatnim czasie, R10 powiedział, że jest w Barcelonie szykanowany :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 09:26, Adidas66 napisał:

> Fakt Ronaldo - jest dobry. Ale tylko tyle. Do bycia genialnym brakuje mu dwóch rzeczy
- koleżeństwa
> i pokory. A tak jest tylko dobry. A większości podoba się to jak ośmiesza i poniża rywali
zwodami.

Niestety, kultura piłkarska się zmienia i kibicom podobają się inne zagrania, tym młodszym
kibicom oczywiście.


Mam być szczery ? Wymieniłbym w ciemno Ronaldo za każdego ze starej gwardi MU - tej która zdobywała LM. Np. Keane młodszego o 18 lat ;p Albo Giggsa lub Scholes `a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 23:25, Be-Yacz napisał:

Tylko, że on wyskoczył w pełnym biegu i jeśli twoim zdaniem możliwe jest zrobienie tego z rękami
przy ciebie to gratuluje. Czasem są przypadkowe "ręce" przy wślizgach czy poprostu podczas
biegu. Jeśli było by tak jak mówisz, to musieliby cały mecz stać w miejscu. Ta piłka to zwykła
nabita, więc karny się nie należy.


To mi wytłumacz, czemu potem, jak Radovic przyjmował piłkę i mu po piersi się ześlizgnęła na rękę to już sędzia gwizdnął? Też nie było specjalnego zagrania, też przypadek, też nie miał co z ręką zrobić. Po prostu "gwizdkowi" zabrakło jaj, żeby gwizdnąć przeciwko gospodarzom. Tak samo jak w niedzielę innemu zabrakło jaj, żeby na Reymonta wywalić Clebera w 10 minucie, a chwilę potem gwizdnąć karnego, jak Zieńczuk ewidentnie zablokował piłkę ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 12:37, Bambusek napisał:

> Tylko, że on wyskoczył w pełnym biegu i jeśli twoim zdaniem możliwe jest zrobienie tego
z rękami
> przy ciebie to gratuluje. Czasem są przypadkowe "ręce" przy wślizgach czy poprostu podczas

> biegu. Jeśli było by tak jak mówisz, to musieliby cały mecz stać w miejscu. Ta piłka to
zwykła
> nabita, więc karny się nie należy.

To mi wytłumacz, czemu potem, jak Radovic przyjmował piłkę i mu po piersi się ześlizgnęła na
rękę to już sędzia gwizdnął? Też nie było specjalnego zagrania, też przypadek, też nie miał
co z ręką zrobić.

Bo to był błąd piłkarza. A jaki miał wpływ Salgado na to, że przeciwnik trafi w niego piłką. No prosze cię, co ty porównujesz ;/

Dnia 25.09.2007 o 12:37, Bambusek napisał:

Po prostu "gwizdkowi" zabrakło jaj, żeby gwizdnąć przeciwko gospodarzom.

Nie prawda. Sędzia był kupiony. x/

Dnia 25.09.2007 o 12:37, Bambusek napisał:

Tak samo jak w niedzielę innemu zabrakło jaj, żeby na Reymonta wywalić Clebera w 10 minucie,
a chwilę potem gwizdnąć karnego, jak Zieńczuk ewidentnie zablokował piłkę ręką.

A co to ma za związek ta sytuacja ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować