Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 22:43, juvekot napisał:

Kto będzie najlepszym piłkarzem Euro???

Duże szanse ma na to Arszawin, ale pod warunkiem, że Rosjanie zagrają w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 22:43, juvekot napisał:

Kto będzie najlepszym piłkarzem Euro???


Ktoś z drużyny zwycięskiej zapewne. Duże szanse mająL Villa, Arszawin, Podolski i 3 bramkarz turcji jak go wystawią w ataku i strzeli kilka goli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, najlepszy piłkarz Euro to jedno, najlepszy piłkarz grający w Europie - drugie. Ciekawe, czy jeśli Arszawin awansowałby z drużyną Rosji do finału, to miałby szansę na Złotą Piłkę. Patrząc obiektywnie, wygrał puchar UEFA, zaszedł daleko na ważnym turnieju prezentując genialną dyspozycję... tylko czy to starczy, biorąc pod uwagę to, gdzie gra, że nikt nie ma okazji widzieć na co dzień jego popisów w lidze? Niestety śmiem wątpić. Chyba, że na jesieni trafi do klubu ze światowej czołówki - pytanie, czy będzie mu się chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 22:43, juvekot napisał:

Kto będzie najlepszym piłkarzem Euro???

Moim zdaniem albo Arshavin ,albo może Arda Turan, który jest młodszy znacznie, bo ma dopiero 21 lat. Jednak żeby tak się zdało Turcy musieliby zagrać w finale ponieważ w 1/2 będzie pauzować za nadmiar żółtych kartoników:) Ostatnim kandydatem jest moim zdaniem David Villa, który został by najlepszym piłkarzem jeśli dołożył by jeszcze z 3 bramki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 07:05, .Darnok napisał:

Ciekawe, czy jeśli Arszawin awansowałby z drużyną Rosji do finału, to miałby szansę na
Złotą Piłkę.

Dla mnie to główny kandydat do tej nagrody. Nie Ronaldo, nie Ribery, nie Toni, nie Torres,ale właśnie on. Jako jedyny (no może jeszcze obok Torresa) udowodnił swoją dobrą formę występami na Euro. Tyle,że- to co mówisz-na tą nagrodę jest jeszcze za mało hmm... medialny i pewnie trafi ona w ręce (odpukać) Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Arszawin powinien dostać Złotą Piłkę. C Ronaldo pewnie spalił się po tym turnieju :P Tak zawsze jest, patrz Żurawski czy Ronaldinho. Ale i tak nagroda powędruje do Ronaldo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,5361205,Francuz_i_Serb_na_testach_w_Legii.html

"Dwa lata temu Legia testowała innego serbskiego napastnika. Nikola Żigić był nawet jeszcze wyższy, bo miał aż 203 cm, ale zabrakło jakości."

Ten słabiutki 203 centymetrowy kolos z Belgradu, testowany w Legii zimą, latem przeniósł się do prawdziwego trzeciego świata - Racingu Santander, dziś zaś strzela bramki dla hiszpańskiego słabiaka, o którym nie słyszał żadny leśny dziadek z PZPN - klub bodaj Valencia się nazywa.

Cóż mogę powiedzieć? Chwała Ci, o Marku Jóźwiaku, człowieku odpowiedzialny za największe transferowe hity ostatnich lat. Kochamy Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że była podobna historia z Essienem w Zagłębiu, był też Arshawin, ale wtedy nikt nie chciał wydać 300 tys dol.( i na jego pensję) na niego, chodzą także pogłoski, że był Geremi, Drogba i kilku innych o których teraz zapomniałem. W każdym razie te talenty nie były by takie w Polsce jakie są teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:27, MisticGohan_MODED napisał:

Podpiszcie się ;p

Podpisałem się bo jestem autentycznie za tym. Jednak widzę, że wiele osób sobie jaja z tej petycji robi. Wśród podpisujących jest nazwisko Michała Listkiewicza a nawet FRYZJER się wpisał.
To chyba raczej przeciwnicy petycji tam się też wpisują aby ją było można podważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:19, A-cis napisał:

> Podpiszcie się ;p
Podpisałem się bo jestem autentycznie za tym. Jednak widzę, że wiele osób sobie jaja
z tej petycji robi. Wśród podpisujących jest nazwisko Michała Listkiewicza a nawet FRYZJER
się wpisał.
To chyba raczej przeciwnicy petycji tam się też wpisują aby ją było można podważyć.

Jakoś wątpię w skuteczność tego typu petycji, zwłaszcza internetowych ;-( Pozorna anonimowość sprawia, że ludzie ( głównie dzieci ) wypisują głupoty. Przeczytałem kilka komentarzy i od razu zauważyłem, że część z nich reprezentuje poziom rodem z wp.pl lub onet.pl :-/. Poza tym szczerze wątpię w tego typu rozwiązanie, nie wiem jaką władzę w tym temacie ma Tusk, ale możliwości Putina to zupełnie inna liga ;-) Chyba, że w 2011 roku nasza władza zobaczy, że ( nawet nie chcę o tym myśleć...) i będą szukali winnych ewentualnie "kozła ofiarnego". Z tego co Listkiewicz obiecywał ( nie pierwszy raz ) ma odejść jakoś we wrześniu/październiku ( o ile dobrze pamiętam ) ale może wykorzystać zawirowania związane z naszym Euro i np. "...dla dobra Polski i Polskiej Piłki zostanę na posterunku i będę koordynował przygotowania do mistrzostw..." czy jakoś tak ;-P :-/. Jestem pewny, że ma tyle tupetu i koneksji, że byłoby go na to stać. Ehh...ręce mi opadają, z bezsilności, jak patrzę na ten cały PZPN, zresztą wszyscy ci "działacze" sportowi to jedno wielkie bagno :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 13:58, jaceloth napisał:

jak dzisiaj turcja przegra, to w niemczech będą zamieszki. jeśli turcy wygrają, to chyba
wybuchnie tam wojna domowa:-)


Ja tam stawiam na Niemców nie przepadam za Turcją
Ps.Wojny tam może nie będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołowa „10" Euro 2008 wg BBC Player Rater:
1. Andriej Arszawin (Rosja) - 9.02
2. Artur Boruc (Polska) - 8.37 :))
3. David Villa (Hiszpania) - 8.13
4. Wesley Sneijder (Holandia) - 8.00
5. Edwin van der Sar (Holandia) - 7.96
6. Arda Turan (Turcja) - 7.85
7. Arjen Robben (Holandia) - 7.76
8. Ruud van Nistelrooy (Holandia) - 7.57
9. Fernando Torres (Hiszpania) - 7.57
10.Gianluigi Buffon (Włochy) - 7.53
Głosowali internauci po każdym meczu, wystawiając ocenę od 1 do 10.
Brawa dla Artura :) zwłaszcza że grał tylko w fazie grupowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:19, A-cis napisał:

Podpisałem się bo jestem autentycznie za tym.


Strasznie nieżyciowa ta petycja.
"Oczywiście - tam pieniądze są olbrzymie, jednak podstawowa kwestia jest taka, że Putin nie cackał się z opiniami UEFA o „konieczności zachowania autonomii” przez tamtejszy związek. I dobrze - dzisiaj mamy efekty."

Putin może mieć w nosie UEFA, nie ma szans, by Rosję wykluczono, wszak nie zadziera się z Rosją. Polskę na arenie międzynarodowej się lekceważy, więc jakakolwiek ingerencja polityków w PZPN skończy się wykluczeniem nas. Przykre, ale prawdziwe.
Co się stało z Wisłą gdy jeden bandyta rzucił nożem? A co zrobiono włoskim klubom za masowe rzucanie racami w zawodników? To pokazuje nasze miejsce w szeregu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:30, azure83 napisał:

Brawa dla Artura :) zwłaszcza że grał tylko w fazie grupowej


To średnia - ilość meczy nie ma znaczenia. Im więcej tym gorzej, bo jeden słabszy mecz obniża łączny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:30, azure83 napisał:

/ranking/...

Nie wiem co tam robi Robben i Torres. Co do pierwszej trójki absolutnie się zgadzam. Arszawin jest naprawdę utalentowanym piłkarzem i myślę, że po Euro zrobi karierę w jakimś sławnym klubie :)
Boruc to też zasłużenie zajął 2 miejsce w tym rankingu. To co bronił na meczach naszej reprezentacji to dla wielu innych bramkarzy tylko marzenie...A Villa, też zasługuję na swoją pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 15:16, Vaxinar napisał:

http://sport.wp.pl/kat,2193,wid,10089991,wiadomosc.html
Hej fani Juventusu Del Piero idzie do Interu!


Jak zobaczyłem, co wypisujesz, autentycznie podskoczyłem na krześle. ;-)

Dnia 25.06.2008 o 15:16, Vaxinar napisał:

Wirtualna Polska rule!


Nie ma to jak głowa pełna pomysłów... Wstyd, panowie i panie, wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować