Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2008 o 20:35, cubba napisał:

> ale w pierwszej połowie była sytuacja,
To był Silva a nie Villa. :) Już wtedy powinien zostać podyktowany rzut wolny (ponieważ
sytuacja miała chyba miejsce tuż przy linii pola karnego)


Mówicie o dwóch różnych akcjach. Była akcja Silvy, gdzie należał się rzut wolny, bo Włoch nastąpił mu na nogę; potem Silva się podniósł i mamrotał coś do sędziego. I była akcja Villi, gdzie miał dwóch rywali przy sobie, zagrał piłkę gdzieś w bok (czy do tyłu) i nie mógł pobiec, bo go skosił makaroniarz. I wtedy Villa leżał chwilę na boisku, trzymając się za łydkę. ;) A wtedy należał się karny, szkoda, że komentatorzy nie zauważyli.

A wczoraj bardzo mi się podobało, że Di Natale nie strzelił karnego. Po tym, co zrobił w dogrywce otrzymał solidną porcję gwizdów i chyba nie wytrzymał psychicznie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 21:30, Dekerinho6 napisał:

> A mistrzostwa wygrają Rosjanie i bardzo im kibicuje.

Ja bym nie chciał żeby wygrali Rosjanie wolałbym żeby to byli Niemcy


Ja bym nie chcial zeby wyrali Niemcy ani Rosjanie , te mistrzostwa pownini wygrać Hiszapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 21:13, juvekot napisał:

A wy jak myślicie kto wygra w meczu z Niemcami a kto Euro???



Myślę, że Niemcy wygrają (chociaż nie chcę tego!).
A EURO? Hmmm...Rosja? Chociaż wątpie... chyba raczej Hiszpania.
Ale wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tak już się do Euro przyzwyczaiłem, że zrobiłem sobie dobrą kolację i zasiadłem o 20:45 przed telewizor, a tu zgon...Gdzie Euro?! Szybki rajd po program TV i załapałem, że muszę czekać do 25 czerwca :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 23:01, mikal15 napisał:

Polecam, fantastyczna lektura. Naprawdę, bardzo, bardzo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć
- no i trudno po przeczytaniu nie mieć sympatii do Kowala :)

No ja akurat przeczytałam :P Fajna książka, jedna z lepszych jaką czytałam o piłkarzu (biografie i autobiografie biorę pod uwagę). Dość ciekawy sposób napisania...
A co do półfinałów ME...
Niemcy - Turcja: Turcy grają świetnie, mają bardzo dobre końcówki i trzeba na nich uważać do ostatnich sekund. Mimo wszystko stawiam jednak na Niemców, którzy nie dość, że mają dostępnych więcej zawodników to jeszcze rozkręcają się z meczu na mecz.
Hiszpania - Rosja: Nie będzie powtórki z fazy grupowej - stawiam na Rosję. Bardziej przemawia do mnie ich gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 23:01, mikal15 napisał:

Polecam, fantastyczna lektura. Naprawdę, bardzo, bardzo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć

Fragmentów nie czytałem, bo nie przepadam za wulgaryzmami, ale przeczytałem komentarze bardziej znanych osób. I zaskoczony trochę jestem, że Kowal ma takie dobre zdanie o Janasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 21:44, Ludvic napisał:

Ja bym nie chcial zeby wyrali Niemcy ani Rosjanie , te mistrzostwa pownini wygrać Hiszapnie.


Ja wcześniej chciałem żeby wygrali Portugalczycy później Holendrzy a teraz nie mam zbyt wielkiego wyboru Niemcy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj czytałem, że jest opcja aby trzecie bramkarz Turcji zagrał w meczu z Niemcami ostatniego obrońcę:) Wczoraj z kolei, że ma zagrać a ataku( heh widocznie lepiej czuje się na "szpicy":P)
http://pilkanozna.pl/news.php?ID=92458
Myślę że ten mecz to może być niezły cyrk jeśli Fatih Terim nie może skorzystać aż z 9 graczy:
za kartki: Volkan Demirel, Emre Asik, Arda Turan, Tuncay Sanli
Kontuzjowani: Emre Belozoglu, Nihat Kahveci, Tumer Metin, Servet Cetin, Emre Gungor
Co ciekawe trener zgłosił sie do UEFY czy może powołać dodatkowych zawodników w związku z zaistaniałym problemem a Ci odmówili. Gdy taki sam problem dotknął Niemców podczas Euro''96 zgodzili się bez problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 09:56, Mroczny Elf99 napisał:

Przedwczoraj czytałem, że jest opcja aby trzecie bramkarz Turcji zagrał w meczu z Niemcami
ostatniego obrońcę:) Wczoraj z kolei, że ma zagrać a ataku( heh widocznie lepiej czuje
się na "szpicy":P)
http://pilkanozna.pl/news.php?ID=92458
Myślę że ten mecz to może być niezły cyrk jeśli Fatih Terim nie może skorzystać aż z
9 graczy:
za kartki: Volkan Demirel, Emre Asik, Arda Turan, Tuncay Sanli
Kontuzjowani: Emre Belozoglu, Nihat Kahveci, Tumer Metin, Servet Cetin, Emre Gungor
Co ciekawe trener zgłosił sie do UEFY czy może powołać dodatkowych zawodników w związku
z zaistaniałym problemem a Ci odmówili. Gdy taki sam problem dotknął Niemców podczas
Euro''96 zgodzili się bez problemu....



Wierzyłem w Turków, ale w finale wolał bym widzieć Niemcy i Hiszpanie, z tym że wygra Hiszpania. Powiedziałem kolegom: "zobaczycie, wygra Hiszpania" jeszcze w roku szkolnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://tnij.org/besw

Na razie to tylko w jakimś tam włoskim brukowcu pisze, ale jeśli to się spełni?

Wszyscy się zastanawiają czy my zdążymy się przygotować... a tym czasem możemy dostać znienacka cios w plecy... to tylko zapewne plotki, ale na takie tematy nie powinno się takich plotek puszczać, z drugiej strony Włochom bardzo by zależało na przejęciu Euro... i kompromitacji nas..

To że na Ukrainie przygotowania na Euro idą słabo wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 09:56, Mroczny Elf99 napisał:


Hehe ale patent ;) No, no...teraz to się gra nowoczesny futbol :D Bramkarz w ataku, napastnik na bramce, może niedługo kobiety zagrają z facetami :)?
Jeśli aż w tak słabym składzie będzie Turcja to jakoś nie za bardzo można dawać im szanse. Ale ja bardziej bym się cieszył, gdyby to właśnie reprezentacja Turcji wygrała. No i gdyby Rosja rozgromiła Hiszpanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, a na EURO sporo się wydarzyło ;) Jako że teraz mam troche czasu, podsumuję ćwierćfinały EURO z mojego widzenia.

Niemcy - Portugalia
Meczu nie oglądałem. Byłem akurat w Berlinie, chociaż po drodze na 30min. zatrzymałem się w barze. Oglądałem pierwsze 25min. Bramki Schwiensteigera i Klosego i cały bar skacze :/ Dopiero ok. 1.00 dowiedziałem się że Portugalia dostała w plecy 2:3 ;/ Meczu nie ogladałem, więc nie wiem jak wyglądała gra obydwu druzyn.

Turcja - Chorwacja
TURCJA! :D No, normalnie kocham ten zespół. Zawsze gra do końca, już 3-eci mecz na tym EURO, kiedy turcy strzelają gola w końcówce. Ogólnie mecz nudny, ale ostatnie 3 min... piękno futbolu. Bramka Klaśnica mnie załamała, ale później świetny strzał Sentirka, i jestem w 7-mym niebie ;] Karne to loeria, ale czułem to całym ciałem, że Turcja po tym co zrobiła w 120min., da rade w karnych. Oczywiście w półfinale licze na Turcję.

Holandia - Rosja
Tutaj zdecydowanie liczyłem na ruskich. Oglądałem ten mecz całą rodziną, ok. 10 osób, tylko Ja i wujek byliśmy za ruskimi :D(wujek nawet się o flachę założył, że ruskie wygrają ;]). Lubię Holandię, ale nagle po meczach grupowych tylu się kibiców Holandii się pojawiło, że chciałem aby ruskie wygrały, na przekór tym "kibicom". Poza tym Rosja gra świetnie. W dogrywce całkowicie zmiażdżyli holendrów. Hiddink zrobił z nich świetną drużynę, która fajny ofensywny futbol, która teraz na pewno jest głównym faworytem do zdobycia tytułu.

Hiszpania - Włochy
Nudy... w zasadzie fajnym epizodem były karne. Cieszę się że włosi dostali ;] Nienawidzę ich stylu gry...

Mój finał: Turcja - Rosja. Mistrz - Turcja :D

PS. Nie jest, tak ze kartki przed półfinałem są anulowane? Bo widzę, że w ekipie Turcji dzieją sie cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:57, Sob-styl napisał:

PS. Nie jest, tak ze kartki przed półfinałem są anulowane? Bo widzę, że w ekipie Turcji
dzieją sie cuda...

Pojedyńcze tak,ale już piłkarze,którzy nazbierali po dwie zagrać nie mogą. To plus jeszcze jeden mecz pauzy Volkana i pokaźne grono kontuzjowanych równa się spory ból głowy Fatiha Terima :D

Jan Koller podpisał kontrakt z Krylią Sowietów Samara. To by było na tyle w sprawie marzeń temka ujrzenia go w koszulce Wisły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 01:10, A-cis napisał:

Fragmentów nie czytałem, bo nie przepadam za wulgaryzmami, ale przeczytałem komentarze
bardziej znanych osób. I zaskoczony trochę jestem, że Kowal ma takie dobre zdanie o Janasie.


Książka powstała w latach 2002 - 2003 czyli zanim Janas na dobre rozkręcił się z kadrą. Narazie jestem po lekturze trochę ponad 1/3 i wulgaryzmów nie ma zbyt dużo. A jeśli chodzi o Janasa to Kowalczyk współpracował z nim w Legii (czyli w najlepszych swoich latach ).

mikal15 - dla mnie po lekturze, raczej jakoś ciężko jest zdobyć się na sympatie dla Kowalczyka(może to kwestia wieku). Wystarczy spojrzeć gdzie był 10 lat po sukcecie w Barcelonie. Liga cypryjska - bez komentarza, a w wieku 30 lat piłkarz jest dojrzały to najlepsze jego lata. Człowiek zmarnował talent przez alkohol tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 11:42, hunter22 napisał:

Na razie to tylko w jakimś tam włoskim brukowcu pisze, ale jeśli to się spełni?


Powiem krótko. Albo idiotyczna plotka, albo skandal jakiego jeszcze nie było.
Euro 2012 uzyskało gwarancje rządu i nie można ot tak zabrać ich Polsce i Ukrainie. Może przypomnieć pizzożercom jak było z olimpiadą w Atenach? Tam jakoś nikt Grekom nie odbierał imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować