Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ehh, najnudniejszy ćwierćfinał. [ziewa]
W ostatnich minutach dogrywki już tylko myślałem, żeby nikt nie strzelił, tylko czekałem na karne ;P O karnych nic nie będę pisał, wiadome, loteria. Zobaczycie, że Hiszpanie odpadną w meczu z Ruskimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 12:51, maciek999 napisał:

Ehh, najnudniejszy ćwierćfinał. [ziewa]

Agreed.

Dnia 23.06.2008 o 12:51, maciek999 napisał:

W ostatnich minutach dogrywki już tylko myślałem, żeby nikt nie strzelił, tylko czekałem
na karne ;P

Ja zawsze jak jest dogrywka modle się o karne ;]

Dnia 23.06.2008 o 12:51, maciek999 napisał:

O karnych nic nie będę pisał, wiadome, loteria.

Brawo dla trenera Włoch, który wystawił Antonio Di Natale do wykonania karnego wiedząc, że zostanie solidnie ogwizdany przez fanów Hiszpanii za niesportowe zachowanie z koncówki dogrywki.
IMO Toni i Del Piero powinni jako pierwsi podejsc do piłki, może to wszystko inaczej by się potoczyło... może... ;]

Dnia 23.06.2008 o 12:51, maciek999 napisał:

Zobaczycie, że Hiszpanie
odpadną w meczu z Ruskimi :P

Wiadomka, ja widze Rusków w finale z Niemcami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 13:18, maciek999 napisał:

Najgorszy finał jaki może być o.O :P



Dlaczego? Przecież to jest prawie pewny finał ;] Turcy mają tak zdziesiątkowny skład, że nie wytrzymają z Niemcami i przegrają z kretesem. Hiszpania jak będzie tak grała jak wczoraj to z Ruskim czołgiem nie ma szans ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 13:20, Prince07 napisał:

Dlaczego? Przecież to jest prawie pewny finał ;] Turcy mają tak zdziesiątkowny skład,
że nie wytrzymają z Niemcami i przegrają z kretesem. Hiszpania jak będzie tak grała jak
wczoraj to z Ruskim czołgiem nie ma szans ;]

Chodzi mi o, hmm, względy polityczne z Polską :P Nie o umiejętności piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 13:22, maciek999 napisał:

Chodzi mi o, hmm, względy polityczne z Polską :P

Ja nie rozumiem po co mieszać jakiekolwiek względy polityczne do futbolu,ale to już inna sprawa... Zresztą my jako Polacy możemy tylko podziwiać i oklaskiwać finalistów kim by oni nie byli.

Co do wczorajszego meczu. Strasznie nudny. Włosi chcieli wybić Hiszpanom z głowy szalony plan jakim była gra w tym meczu w piłkę i w końcu swego dopięli. Cieszę się,że ekipa Donadoniego odpadła,bo to jest szansa,że Hiszpanie i Rosjanie stworzą w tym meczu ciekawe widowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem najbardziej ciekawy półfinału Hiszpania - Rosja bo w grupie przecież drużyna rosyjska przegrała dość wysoko. Ale po tym co teraz pokazują to nie można być pewnym kolejnego zwycięstwa Hiszpanii.
Do ćwierćfinałów kibicowałem Holandii ale skoro została wyeliminowana więc pozostaje mi Rosja, która gra aktualnie najpiękniejszą piłkę z tych zespołów, które pozostały.

Aha i według mnie bardzo ciekawy byłby finał Niemcy - Rosja. Niemcy tacy dumni na czele z Ballackiem. Dobrze by było gdyby ktoś utarł im nosa ;P No oczywiście wcześniej może to zrobić Turcja w co szczerze wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 13:26, mati285 napisał:

Ja nie rozumiem po co mieszać jakiekolwiek względy polityczne do futbolu,ale to już inna
sprawa...

Przecież to nie było na poważnie ;p Noo, już zażartować nie można, hę? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie gdybysmy w grupie trafili nie na Chorwcje a wlasnie na Rosje, to bysmy rywalizowali o awans do cwiercfinalu z naszymi bylymi zaborcami:P Ale jesli dojdzie do finalu Rosja-Niemcy mam nadzieje ze wygra Rosja (mimo ze ogolnie kibicuje Hiszpanii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że finał będzie Niemcy - Rosja. Po tym jak dwóch moich faworytów odpadło czyli Holandia i Portugalia to właśnie Rosji teraz kibicuje. Trzeba przyznać że zasługują na to, w końcu grają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj oglądałem program euro show na eurosporcie i pokazywali różne hity transferowe, najbardziej mnie za zaskoczyły bo po prostu o nich nie słyszałem wcześniej
-Podolski- Juwentus
-Bosingwa- Chelsea ( 20,5 mln euro)
-Coupet- Atletico Madryt ( chyba napisali z błędem bo podali 2 mln euro, pewnie chodziło o 20)
-Deco- Chelsea (19 mln euro)
-Arshavin- Milan
-Zambrotta- Milan ( 9 mln euro)
Ciekawy jestem ile z tych doniesień okażę się prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 14:42, Mroczny Elf99 napisał:

dzisiaj oglądałem program euro show na eurosporcie i pokazywali różne hity transferowe,
najbardziej mnie za zaskoczyły bo po prostu o nich nie słyszałem wcześniej
-Podolski- Juwentus

Może się sprawdzić, bo w Bayernie miejsca nie ma.

Dnia 23.06.2008 o 14:42, Mroczny Elf99 napisał:

-Bosingwa- Chelsea ( 20,5 mln euro)

To już jest fakt, podpisał kontrakt

Dnia 23.06.2008 o 14:42, Mroczny Elf99 napisał:

-Coupet- Atletico Madryt ( chyba napisali z błędem bo podali 2 mln euro, pewnie chodziło
o 20)

O tym nie słyszałem

Dnia 23.06.2008 o 14:42, Mroczny Elf99 napisał:

-Deco- Chelsea (19 mln euro)

Negocjacje są zaawansowane, zwłaszcza że trenerem Chelsea został Scolari

Dnia 23.06.2008 o 14:42, Mroczny Elf99 napisał:

-Arshavin- Milan

Ostatnio więcej mówi się o Barcelonie jako o potencjalnym pracodawcy Arshavina ale jak dla mnie ta gwiazdka zgaśnie równie szybko jak rozbłysła

Dnia 23.06.2008 o 14:42, Mroczny Elf99 napisał:

-Zambrotta- Milan ( 9 mln euro)

To też już jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 14:43, marcinshinoda napisał:

Zachęcam do głosowania w ankiecie fifa.com na artura Boruca:) http://fifa.com/

PS: Wydaje mi sie że ktoś zhackował tą ankiete bo 2 rusków jest a Akinfeev nie bronił
aż tak wspaniale:/


Gos na Boruca oddany, ale raczej nie wygra. Zawsze Rosja musi nam wszystko zgarnąć koło nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 14:42, Mroczny Elf99 napisał:

-Coupet- Atletico Madryt ( chyba napisali z błędem bo podali 2 mln euro, pewnie chodziło o 20)

He? Kto by dał 20 milionów za 35-letniego bramkarza,któremu zresztą za rok kończył się chyba kontrakt :)

Jak na razie do skutku doszły trzy z tych doniesień. Obok Coupeta klub zmienili także Bosingwa i Zambrotta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2008 o 14:48, mati285 napisał:

He? Kto by dał 20 milionów za 35-letniego bramkarza,któremu zresztą za rok kończył się
chyba kontrakt :)

czyli kupili go za 2 miliony? to śmieszne pieniądze nawet jak na te przesłanki, które wskazałeś, tak mi się wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 14:42, Mroczny Elf99 napisał:

-Coupet- Atletico Madryt ( chyba napisali z błędem bo podali 2 mln euro, pewnie chodziło
o 20)


Wątpię. Jest dobry ale stary, na wyczerpaniu już praktycznie. Skoro za Boruca nie chce nikt dać 15 mln to kto za Copueta da 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 14:54, Mroczny Elf99 napisał:

czyli kupili go za 2 miliony?

Owszem.
http://www.atleticopoland.com/index.php?function=show_all&no=3668
Według tego newsa to nawet za 1,5.

Dnia 23.06.2008 o 14:54, Mroczny Elf99 napisał:

to śmieszne pieniądze nawet jak na te przesłanki, które
wskazałeś, tak mi się wydaję.

Może rzeczywiście Lyon mógł wyciągnąć więcej,ale 20 milionów to też "drobna" przesada, przyznasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 14:40, Kraju92 napisał:

Ja stawiam że finał będzie Niemcy - Rosja. Po tym jak dwóch moich faworytów odpadło czyli
Holandia i Portugalia to właśnie Rosji teraz kibicuje. Trzeba przyznać że zasługują na
to, w końcu grają świetnie.


Jak będzie mecz Niemcy Rosja to ja stawiam na Niemców nie przepadam za drużyną Rosyjską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 13:16, Prince07 napisał:

IMO Toni i Del Piero powinni jako pierwsi podejsc do piłki, może to wszystko inaczej
by się potoczyło... może... ;]



Toni by spudłował. Taką miałbym nadzieje. W ogóle Włosi uprawiają inny sport niż futobl. Jak można im kibicowac nie będać włochem ?

Też myślę że Rosja wygra z Hiszpanią ale jestem za druzyną Aragonesa mimo że nie powołał Raula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować