Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 21:38, marcinshinoda napisał:

PGE GKS Bełchatów bogaty jest tylko z nazwy:


nie jest to prawdą. klub znany jest z ciepłych i dobrze płatnych posadek dla piłkarzy. państwowe oko konia tuczy. dlatego tez garguła tak długo nigdzie nie odchodził. gdzie mu będzie lepiej? pawełkowi janasowi tez jest dobrze. choć nie ma gdzie chodzić po lesie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu Realowi udało sie sfinalizować transfer Diarry:) Jaka ulga:D Teraz tylo czekam na Younga i mozemy zaczynać gonic Barce,któa dzisiaj znowu wygrała z villarealem...Ale na każdego spada kiedyś kryzys...prędzej czy później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan ładnie rozgromił Udinesse :]
A mogło być jeszcze lepiej :]

Czekam na pierwszy występ Beckhama :]

Jeśli chodzi o Lech to trafili na ostrego przeciwnika ;/
Żeby z nimi wygrać będą musieli zagrać 2x lepiej niż w fazie grupowej ,bo inaczej są bez szans xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 09:27, spider88 napisał:

Nieźle się uśmiałem. Najpierw jakiś nasz klub musieli by wykupić szejkowie ;))

A ja ostatnio słyszałem, że po tym jak odejdzie "nasz kochany" prezes Wisły, to właśnie jakieś Araby chcą kupić sobie "Białą Gwiazdę" i problem rozwiązany :)
Na chwilę obecną żaden klub z naszej Ekstraklasy nie stać na zatrudnienie Leona, a on nie będzie zaniżał swoich zarobków bo może pracować w zasadzie w każdej lidze. Może to tylko zagranie marketingowe z jego strony, autopromocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 10:37, paweusz napisał:

A ja ostatnio słyszałem, że po tym jak odejdzie "nasz kochany" prezes Wisły, to właśnie
jakieś Araby chcą kupić sobie "Białą Gwiazdę" i problem rozwiązany :)


Hi,hi tego jeszcze nie było ;))
Jednak wątpię aby do tego doszło, chyba że dla terenów które są wokół stadionu. JEdnak wątpię aby miasto się na to zgodziło.

Dnia 22.12.2008 o 10:37, paweusz napisał:

Może to tylko zagranie marketingowe z jego strony, autopromocja.


Wydaje mi się, że jest to taki wybieg, za Piechniczka. Wie że przesadził i to ostro więc chce się teraz poprawić.
Za drugiej strony, jeśli Alianz stać na Kasperczaka , może za dwa czy trzy lata kto wie. Tylko że jeśli powinie mu się noga w eliminacjach, to wątpię aby ktoś go za taką kasę chciał u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 10:48, spider88 napisał:

Jednak wątpię aby do tego doszło, chyba że dla terenów które są wokół stadionu. JEdnak
wątpię aby miasto się na to zgodziło.

No właśnie w grę wchodzą także (a może przede wszystkim) atrakcyjne tereny wokół stadionu, na którym mieliby realizować inwestycje (chyba hotel i coś tam jeszcze). Arabowie złożyli ponoć bardzo atrakcyjną propozycję i Zarząd Miasta nie odrzucił jej póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 10:54, paweusz napisał:

Zarząd Miasta nie odrzucił jej póki co.


Ale to zrobi. Chyba że naprawdę rzucą niezłą kasą. Jednak mnie jako kibica ta wizja przeraża, gdyż takim inwestorom nie chodzi o klub tylko o tereny. W Szczecinie już to przerabialiśmy. Miał być tor F1, hotele i inne takie. Dziś klub jest chyba w III lidze, w dodatku nie ten co był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 11:01, spider88 napisał:

Ale to zrobi. Chyba że naprawdę rzucą niezłą kasą.

Biznesmeni z Bliskiego Wschodu raczej nie narzekają na brak funduszy inwestycyjnych. Kwestia tego jak bardzo im zależy na tych terenach.

Dnia 22.12.2008 o 11:01, spider88 napisał:

Jednak mnie jako kibica ta wizja przeraża, gdyż takim inwestorom nie chodzi o klub tylko o tereny.

Nie napisałem, że ja jestem zwolennikiem przejęcia klubu przez osoby które nie interesują się sportem a samym marketingiem. Popatrzeć na Manchester City, miliony do dyspozycji i pozycja w lidze tuż nad strefą spadkową.

Dnia 22.12.2008 o 11:01, spider88 napisał:

Miał być tor F1, hotele i inne takie. Dziś klub jest chyba w III lidze, w dodatku nie ten co był.

A mieliśmy pierwszy brazylijski klub w Polsce... Szkoda mi trochę Pogoni, to klub z tradycjami - Ptak to umiał wykańczać kluby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 11:06, paweusz napisał:

Nie napisałem, że ja jestem zwolennikiem przejęcia klubu przez osoby które nie interesują
się sportem a samym marketingiem. Popatrzeć na Manchester City, miliony do dyspozycji


To samo co u nas z Górnikiem.

Dnia 22.12.2008 o 11:06, paweusz napisał:

A mieliśmy pierwszy brazylijski klub w Polsce... Szkoda mi trochę Pogoni, to klub z tradycjami
- Ptak to umiał wykańczać kluby...

Skończyły się łapówki, więc i skończyły się wyniki i prowizorka. Miejmy tylko nadzieję że tak pozostanie, choć aż takim optymistą nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newcastle 2:1 Tottenham

Mówiąc szczerze nie zdziwiłiem się tym wynikiem... W pięciu ostatnich spotkaniach ligowych Sroki nas ogrywały,jakbyśmy nie grali,gdzie byśmy nie byli w tabeli zawsze znajdą na nas sposób. Liczyłem,że po zwyciestwie na ich terenie w CC zła passa sie skończy,ale jak widać liga rządzi się własnymi prawami... Coraz lepiej wypada Modrić, nie mówię tu o jego pierwszej bramce w lidze (a już drugiej w tym tygodniu bo wcześniej strzelił przeciwko Spartakowi w PU),ale o tym,że staje się prawdziwym liderem środka pola i gwiazdą jakiej oczekiwaliśmy,gdy go ściągaliśmy na WHL. Teraz dwa ostatnie mecze w tym roku: Fulham i WBA (dobrze byłoby je wygrać) oraz zimowe okienko transfeowe. Prawdopodobnie ściągniemy na wypożyczenie z Hiszpanii Finanna,bo Redknapp szuka prawego obrońcy po kontuzji Huttona (Corluka już raczej zadomowił sie na środku),a mi marzy się jeszcze jakiś porządny środkowy napastnik.

PS. Cieszy piękna bramka Robbiego przeciwko Kanonierom, widać,że nie zapomniał jak to się robi :-)

@paweusz
>Popatrzeć na Manchester City, miliony do dyspozycji i pozycja w lidze tuż nad strefą spadkową.
Obecnie już w strefie spadkowej. Ten mały falstart jednak szejków nie zraża,którzy wymyślają kolejne horrendalne sumy jakie klub miałby wydać na zimowe transfery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2008 o 17:17, mati285 napisał:

>Popatrzeć na Manchester City, miliony do dyspozycji i pozycja w lidze tuż nad strefą
spadkową.
Obecnie już w strefie spadkowej. Ten mały falstart jednak szejków nie zraża,którzy wymyślają
kolejne horrendalne sumy jakie klub miałby wydać na zimowe transfery...


Ta drużyna miała potencjał przed przyjsciem szejka kóry wg. mnie wszystko zepsuł,kupił Robinho któy poleciał tam tylko na kasę,ale jeśli spełnią się ich założenia transferowe za 700 mln euro,czyli Kaka,Ronaldo,Buffon i inni to mogą być groźni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 11:06, paweusz napisał:

> Ale to zrobi. Chyba że naprawdę rzucą niezłą kasą.
Biznesmeni z Bliskiego Wschodu raczej nie narzekają na brak funduszy inwestycyjnych.
Kwestia tego jak bardzo im zależy na tych terenach.
> Jednak mnie jako kibica ta wizja przeraża, gdyż takim inwestorom nie chodzi o klub
tylko o tereny.
Nie napisałem, że ja jestem zwolennikiem przejęcia klubu przez osoby które nie interesują
się sportem a samym marketingiem. Popatrzeć na Manchester City, miliony do dyspozycji
i pozycja w lidze tuż nad strefą spadkową.


Liczę, że nic nie wyjdzie z tymi Arabami, nie tam żebym życzył źle wisełce, ale Cupiał póki jest prezesem, jest gwarantem że trzon klubu będą tworzyć Polacy, a kiedy przyjdą jacyś zagraniczni inwestorzy to najważniejsze będą wyniki, a czy to polscy zawodnicy czy nie, to będzie dla nich bez różnicy, a znając życie i deficyt na rynku dobrych polskich zawodników, to nie zdziwie się jak druga brazylijska Pogoń bedzie..

Jestem pod wrażenie tego jak wielu reprezentantów Rosji czy Ukrainy gra w swoich ligach, a takie CSKA, które wygrał jakiś czas temu UEFA, postawiła wtedy na bardzo młodych zawodników ze swojego kraju, jakiś czas potem wiadomo jak się Rusie dobrze spisali na Euro.. Tyle, że oni mają kasę by zatrzymać talenty u siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza ewentualnymi gwiazdami będą potrzebować jeszcze dobrego trenera, który to wszystko poukłada.
Osobiście nie wierzę żeby City dołączyło do ligowej czołówki, będą typowym ligowym średniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 17:57, Paoro napisał:

Cupiał póki jest prezesem, jest gwarantem że trzon klubu będą tworzyć Polacy

Cupiał jest gwarantem tego, że Wisła nie wydaje pieniędzy na zawodników. Dobrze, że Wisła ma dobrą szkółkę i sporo młodych graczy którzy co jakiś czas są wprowadzani do pierwszego składu, a inni wypożyczani do innych składów dla uzyskania ogrania. W ostatnich latach jak ktoś przychodził do Wisły, to za darmo - odpłatne za piłkarza nie wchodziło w rachubę. Cupiał wyłożył 12 mln zł. i chce je odzyskać - więc spodziewam się wyprzedaży na Reymonta w najbliższym czasie. Choć teraz mnie zaskoczył, bo chce kupić ze 2-3 piłkarzy choć np. 600-800 tys. zł już zmusza go do namysłu czy wydać "tak duże pieniądze".

Dnia 22.12.2008 o 17:57, Paoro napisał:

jacyś zagraniczni inwestorzy to najważniejsze będą wyniki

Araby miały być tylko napomnienie, iż taka sytuacja istnieje. Sądzę, że jednak Wisła nie pójdzie w obcy kapitał.

Dnia 22.12.2008 o 17:57, Paoro napisał:

Tyle, że oni mają kasę by zatrzymać talenty u siebie..

Otóż to - pieniądze. Rosyjskie kluby niejednokrotnie płacą lepiej niż w Anglii, Hiszpanii czy we Włoszech.
Taki przykład Janczyka i CSKA Moskwa - kto inny by wydał za niego miliony?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 17:54, rafekx 12 napisał:

Ta drużyna miała potencjał przed przyjsciem szejka kóry wg. mnie wszystko zepsuł,kupił
Robinho któy poleciał tam tylko na kasę,ale jeśli spełnią się ich założenia transferowe
za 700 mln euro,czyli Kaka,Ronaldo,Buffon i inni to mogą być groźni....

Według mnie włodarze Man City zamiast przechwałek ile to oni mogą wydać na Kakę, ile na Buffona,a ile na innego Ronaldo i zapewnień,że w rok, góra dwa zbudują europejską potęgę powinni skupić się na teraźniejszości i zadbać o to by tej "potęgi" czasem nie trzeba było budować od Championship. Bo wydawać kasę to jedno,a robić to z głową to zupełnie co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> nie jest to prawdą. klub znany jest z ciepłych i dobrze płatnych posadek dla piłkarzy.

Dnia 22.12.2008 o 00:48, jaceloth napisał:

państwowe oko konia tuczy. dlatego tez garguła tak długo nigdzie nie odchodził. gdzie
mu będzie lepiej? pawełkowi janasowi tez jest dobrze. choć nie ma gdzie chodzić po lesie.
..



Nie, Garguła nie odchodził, bo GKS zażyczył sobie za niego chyba 5 mln euro. Wisła już kilka razy, próbowała go pozyskać, nawet sprytnie przez jakiś druczek w kontrakcie. Cena zaporowa dla każdego polskiego klubu. Może płacą jak na polskie warunki dobrze(najwięcej płaci Legia), ale wielkich sum na transfery nie wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest nieco chore. Widać facet naprawdę nie ma co z kasą robić.

Legia ponoć negocjuje z Krzynówkiem. W sumie nie wiem, czy nam taki emeryt potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 12:25, Bambusek napisał:

Legia ponoć negocjuje z Krzynówkiem. W sumie nie wiem, czy nam taki emeryt potrzebny.


Dla Legii to dobrze. Osobiście jako kibic Wisły bardzo chciałbym go w Wiśle. Wierz mi, że w Bundeslidze jak Krzynówek grał ostatnio to grał bardzo, bardzo dobrze. Ładne akcje na skrzydle, nieraz tylko w jego wykonaniu.
Jeszcze na polską ligę sporo energii wykrzesa.

WESOŁYCH ŚWIĄT dla kibiców, obyśmy się wszyscy z mistrzostwa Wisełki cieszyli - tego Wam życzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować