Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2009 o 17:17, marcinshinoda napisał:

Ehhh szybko Stliicowi odbiła sodÓwka do głowy i już po jednej rundzie chce odchodzić
do Celticu. Uważam, że dobrze na tym nie wyjdzie, może do być dla niego za duży skok
poziomowy. Przecież jeszcze pÓł roku temu kopał piłke na bagnowych boiskach w Bośni,
a widać że w meczu z Deportivo i Feyenoordem był za pewny siebie i nie wszystko mu wychodziło.
Stawiał na widowisko, a nie skuteczność. Jak myślicie czy jak odejdzie teraz skończy
jak Matusiak? W derbach Glasgow nieźle go pokopią...


On po prostu nie odejdzie. Ma ważny, czteroletni kontrakt bez klauzuli odstępnego i Lech go zwyczajnie nie puści. Moim zdaniem to wszystko to tylko plotki, nie ma co w to wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 19:52, caramondl napisał:

> Ehhh szybko Stliicowi odbiła sodÓwka do głowy i już po jednej rundzie chce odchodzić

Dnia 01.01.2009 o 19:52, caramondl napisał:

On po prostu nie odejdzie. Ma ważny, czteroletni kontrakt bez klauzuli
odstępnego i Lech go zwyczajnie nie puści. Moim zdaniem to wszystko to tylko plotki,
nie ma co w to wierzyć...


Fakt, sodówa mu do głowy ładnie odbiła, po paru dobrych występach zaczął gwiazdorzyć za bardzo, i na dodatek drewno miał w ostatnich dwóch meczach puefa, jak miał okazję to partaczył, jak mógł podać, to tez partaczył. Więc sensowym posunięciem by było sprzedać go póki jest coś warty (jeśli te plotki o 2m ojro są prawdziwe) i za te pieniądze szukać innych młodych talentów na ich ulubionym obszarze, tj. na bałkanach. Bo ogólnie to on nie jest jakąś uber mega gwiazdą która sama wygrywa mecze, więc stąd moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki też jest sens przechodzenia do celticu, co już nawet w Pucharze UEFA nie gra:P Zostanie w Lechu, rozegra conajmniej 2 dobre spotkania, to może lepszy klub od Celticu sie znajdzie.A nie już leci do pierwszego lepszego. Liga Szczocka jest taka nudna:P Tylko mecze z Rangers są emocjonujące, reszta to można wyniki w ciemno stawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:34, marcinshinoda napisał:

Ale jaki też jest sens przechodzenia do celticu, co już nawet w Pucharze UEFA nie gra:P
Zostanie w Lechu, rozegra conajmniej 2 dobre spotkania, to może lepszy klub od Celticu
sie znajdzie.A nie już leci do pierwszego lepszego. Liga Szczocka jest taka nudna:P Tylko
mecze z Rangers są emocjonujące, reszta to można wyniki w ciemno stawiać.


Tyle ze jak zawali kolejne spotkania, to cena poleci w dół, i nie będzie taka opylawa już, a liga szkocka jest w miarę, takie hearts czy dundee typowe średniaki a by nam 80% ligi sklepali z palcem w nosie :p a co do ragnersow, to w zeszłym sezonie lubili sobie robić niespodzianki kurs 1.3 a oni patelnia z beniaminkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:10, Aila napisał:

> > Ehhh szybko Stliicowi odbiła sodÓwka do głowy i już po jednej rundzie chce
odchodzić
> On po prostu nie odejdzie. Ma ważny, czteroletni kontrakt bez klauzuli
> odstępnego i Lech go zwyczajnie nie puści. Moim zdaniem to wszystko to tylko plotki,
> nie ma co w to wierzyć...

Fakt, sodówa mu do głowy ładnie odbiła, po paru dobrych występach zaczął gwiazdorzyć
za bardzo, i na dodatek drewno miał w ostatnich dwóch meczach puefa, jak miał okazję
to partaczył, jak mógł podać, to tez partaczył. Więc sensowym posunięciem by było sprzedać
go póki jest coś warty (jeśli te plotki o 2m ojro są prawdziwe) i za te pieniądze szukać
innych młodych talentów na ich ulubionym obszarze, tj. na bałkanach. Bo ogólnie to on
nie jest jakąś uber mega gwiazdą która sama wygrywa mecze, więc stąd moja opinia.


Na polską lige wystarcza, by jego rzut wolny przesądził o 3 pkt., ale faktycznie w PUEFA już daje ciała.. Coś nie chce się wierzyć że z dnia na dzień tak nagle sodówka mu do głowy uderzyła, jeszcze nie dawno w polskich mediach byly wywiady z nim że na razie sie nigdzie nie wybiera, może to pojedyńczy wywiad do szkockiej prasy, albo mu menadzerowie faktycznie kasą pomachali przed nosem, od razu przychodzi na myśl przykład Kalu Uche.. choć naprawde wątpię żeby odszedł już tej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Na polską lige wystarcza, by jego rzut wolny przesądził o 3 pkt., ale faktycznie w PUEFA

Dnia 01.01.2009 o 22:22, Paoro napisał:

już daje ciała.. Coś nie chce się wierzyć że z dnia na dzień tak nagle sodówka mu do
głowy uderzyła, jeszcze nie dawno w polskich mediach byly wywiady z nim że na razie sie
nigdzie nie wybiera, może to pojedyńczy wywiad do szkockiej prasy, albo mu menadzerowie
faktycznie kasą pomachali przed nosem, od razu przychodzi na myśl przykład Kalu Uche..
choć naprawde wątpię żeby odszedł już tej zimy.


Ale w wtorek w wywiadze powiedział, że jeśli klub pozwoli chce już teraz przejść do Celticu. Wiadomo klub, nie pozwoli, morale spadną. Oto cytat

"- W Lechu zaistniałem, tu mnie docenili. Jednak jeśli mogę zmienić klub już teraz, to chciałbym z tego skorzystać. Przecież nie wiadomo, co będzie za pół roku, czy jeszcze wtedy Celtic będzie mnie chciał - powiedział Stilić."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 22:32, marcinshinoda napisał:

"- W Lechu zaistniałem, tu mnie docenili. Jednak jeśli mogę zmienić klub już teraz, to
chciałbym z tego skorzystać. Przecież nie wiadomo, co będzie za pół roku, czy jeszcze
wtedy Celtic będzie mnie chciał - powiedział Stilić."


Żenująca wypowiedź. Jestem przekonany na 100% że Celtic to za wysokie progi dla niego na tą chwilę. Najpierw niech nauczy się grać pod presją i podszkoli się w Lechu. Dopiero jak stwierdzi że tu się wypalił to niech idzie na Zachód. Proponuję ManCity. :)

Już nie mówię jaki smród zrobił tą wypowiedzią. Oj Lech będzie miał ciężko na wiosnę jak nie kupią zmiennika dla Stilica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 22:37, Smooqu napisał:

Już nie mówię jaki smród zrobił tą wypowiedzią. Oj Lech będzie miał ciężko na wiosnę
jak nie kupią zmiennika dla Stilica.



Fakt trochę sobie przeciwników narobił, m.in mnie, bo tak jak większość pobłażliwie patrzyłem na jego zachowania na boisku. Jednak po co ma się pchać na zachód jeśli ma tam grzać ławę. A prawda taka jest że skończy się tak jak parę lat temu z widzewem a później z wisłą, sprzedadzą jednego drugiego, zmienia trenera potem prezes sprzeda resztę "bo wyników nie ma" w ciągu jednej rundy zmienia 3x trenera i składanie drużyny znowu ładnych parę lat zajmie ~to oczywiście wizja dość pesymistyczna, ale jak na polskie realia całkiem prawodpodobna, bo historia lubi zataczać koło, niestety dla lecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Fakt trochę sobie przeciwników narobił, m.in mnie, bo tak jak większość pobłażliwie patrzyłem

Dnia 01.01.2009 o 22:43, Aila napisał:

na jego zachowania na boisku. Jednak po co ma się pchać na zachód jeśli ma tam grzać
ławę. A prawda taka jest że skończy się tak jak parę lat temu z widzewem a później z
wisłą, sprzedadzą jednego drugiego, zmienia trenera potem prezes sprzeda resztę "bo wyników
nie ma" w ciągu jednej rundy zmienia 3x trenera i składanie drużyny znowu ładnych parę
lat zajmie ~to oczywiście wizja dość pesymistyczna, ale jak na polskie realia całkiem
prawodpodobna, bo historia lubi zataczać koło, niestety dla lecha :(



Pograłby(Stilić) jeszcze w Lechu ten rok albo 2, utrzymał poziom z wcześniejszych meczów pucharu UEFA, i przechodziłby naprawde jako gwiazda, a nie sezonowe objawienie. Trenerzy byli by bardziej przekonani do jego umiejętnośći, jak go po obserwują z rok. A tak na szybko trafi jako uzupełnienie ławki rezerwowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 22:46, marcinshinoda napisał:

Pograłby(Stilić) jeszcze w Lechu ten rok albo 2, utrzymał poziom z wcześniejszych meczów
pucharu UEFA, i przechodziłby naprawde jako gwiazda, a nie sezonowe objawienie. Trenerzy
byli by bardziej przekonani do jego umiejętnośći, jak go po obserwują z rok. A tak na
szybko trafi jako uzupełnienie ławki rezerwowej:P


No dokładnie jak już powiedziałem, teraz skończy jak większość "gwiazdorów" z naszej ligi pogra 2 mecze przed sezonem albo w pucharze z jakimś 4ligowym cieniasem, potem trafi na ławe i świat o nim zapomni, ale fakt co się nachapie przez te 2-3 lata kontraktu to mu starczy do starości.
A by tak nie gadał to i w lechu by był inny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 22:32, marcinshinoda napisał:

"- W Lechu zaistniałem, tu mnie docenili. Jednak jeśli mogę zmienić klub już teraz, to
chciałbym z tego skorzystać. Przecież nie wiadomo, co będzie za pół roku, czy jeszcze
wtedy Celtic będzie mnie chciał - powiedział Stilić."


Takie wypowiedzi są naprawdę nie na miejscu, nie obchodzi mnie co sobie myśli Stilić, ale zamieszania mógłby chociaż nie robić, bo wcześniej wszyscy zawodnicy mówili jednym głosem, zarówno Murawski, Lewandowski itd., a nawet Franz, teraz to sie nie zdziwie jak będzie więcej takich głosów, takie wypowiedzi psują atmosferę, choć wiadomo, że wszyscy by chcieli grać w Celticu :/ takie wypowiedzi świadczą własnie o gwiazdorzeniu, na zachodzie na ogół bardziej rozważnie sie piłkarze wypowiadają - z szacunkiem nie tylko dla zainteresowanej drużyny, ale i dla obecnej drużyny, a Stilić jak Krystyna zaczyna.. tyle że do C.Ronaldo mu jeszcze daleko.. przecież on jeszcze nic z Lechem nie osiągnął?! po takich słowach "tu zaistniałem", mówionych po jednej, dopiero pierwszej rundzie, można poznać karierowicza.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 22:49, Aila napisał:

No dokładnie jak już powiedziałem, teraz skończy jak większość "gwiazdorów" z naszej
ligi pogra 2 mecze przed sezonem albo w pucharze z jakimś 4ligowym cieniasem, potem trafi
na ławe i świat o nim zapomni, ale fakt co się nachapie przez te 2-3 lata kontraktu to
mu starczy do starości.


To nie jest Polak, więc ma inną mentalność.

Swoją drogą, czytałem z nim wywiad jakiś miesiąc temu, powiedział jasno - Zostaję w Lechu, choćby nie wiem co.

Weźmy pod uwagę jeszcze jeden aspekt. Grę medialną. Na niej zależy i klubowi i menadżerowi. Już mieliśmy wiele olbrzymich gwiazd, którymi interesowały się najlepsze kluby. Zawsze kończyło się tak samo, pewnie teraz będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 23:12, spider88 napisał:

To nie jest Polak, więc ma inną mentalność.


Temu powiedziałem, gwiazdory z polskiej ligii, chociażby kalu uche, który twierdził, że wisła to on i skończył w jakiejś 2go ligowej hiszpańskiej drużynie i słuch o nim zaginał, a wybawiciel oli rodem z nigerii? gra w chinach za miskę ryżu, bo tam murzynów nie widzieli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 23:17, Aila napisał:

gra w chinach za miskę ryżu, bo tam murzynów nie widzieli :p


Pominąwszy prymitywnie rasistowski wydźwięk tej wypowiedzi (który następnym razem nagrodzę zgodnie z regulaminem), to sprawdź ile zarabia Olisadebe w Chinach, zanim zaczniesz opowiadać pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 00:02, walgierz napisał:

> gra w chinach za miskę ryżu, bo tam murzynów nie widzieli :p

Pominąwszy prymitywnie rasistowski wydźwięk tej wypowiedzi (który następnym razem nagrodzę
zgodnie z regulaminem), to sprawdź ile zarabia Olisadebe w Chinach, zanim zaczniesz opowiadać
pierdoły.


No to przepraszam, w zamierzeniu nie miałem zamiaru pisać posta o treści rasistowskiej, i chodziło mi o to, że tym posunięciem zamknął sobie praktycznie drogę do dalszej kariery bo świat o nim zapomniał. Ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 23:12, spider88 napisał:

To nie jest Polak, więc ma inną mentalność.



Stilic ma mentalność gwiazdzeczki jeżeli naprawdę chce wyjeżdzać. Dawno temu czytałem że ojciec mu doradził budować karierę "step by step" a teraz Semir chce wypłynąć na głęboką wodę jak dopiero co nauczył się pływać w rękawkach.

Wyjedzie i zmarnuje sobie karierę jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokłaadnie... Stilić uważa się za wielką gwiazdę... Tylko z której strony? Że potrafi dokładnie uderzyć? I co dalej? Nie umie grać zespołowo, wolno biega, a w zachodnich ligach preferuje się szybką grę. Niedawno na Onecie opublikowano listę 11 zawodników rundy jesiennej... 9 z nich to gracze Lecha... Nie przemogłem tego... Z której strony Stilić jest lepszy od Iwańskiego? Moim zdaniem kreuje się go na siłę na "naszą" największą gwiazdę... Prawda jest taka że jak odejdzie to o nim kompletnie zapomną... Poza tym nie ogarniam teraz Kolejorza... Pogoń była brazylijska i wiemy jak skończyła... Lech będzie serbsko-chorwacko-bośniacki i moim zdaniem z takim składem daleko nie poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:26, Lord-Tyrranoos napisał:

Dokłaadnie... Stilić uważa się za wielką gwiazdę... Tylko z której strony? Że potrafi
dokładnie uderzyć? I co dalej? Nie umie grać zespołowo, wolno biega, a w zachodnich ligach
preferuje się szybką grę. Niedawno na Onecie opublikowano listę 11 zawodników rundy jesiennej...
9 z nich to gracze Lecha... Nie przemogłem tego... Z której strony Stilić jest lepszy
od Iwańskiego? Moim zdaniem kreuje się go na siłę na "naszą" największą gwiazdę... Prawda
jest taka że jak odejdzie to o nim kompletnie zapomną... Poza tym nie ogarniam teraz
Kolejorza... Pogoń była brazylijska i wiemy jak skończyła... Lech będzie serbsko-chorwacko-bośniacki
i moim zdaniem z takim składem daleko nie poleci...


Primo - Stilić w tym jest lepszy od Iwańskiego, że ma 21 i jest piłkarzem, który może(i powinien) mocno się rozwinąć. Jak na polską ligę, już w tej chwili jest bardzo kreatywnym zawodnikiem, do tego świetnie wykonującym stałe fragmenty gry(tak rogi jak wolne), czego akurat rodowici Polacy robić nie potrafią(patrz, co działo się na Euro z tym elementem). Maciek Iwański to dobry zawodnik, ale on już osiągnął swój maksymalny poziom i jakoś nie wierzę, żeby nagle zaczął grać dużo lepiej niż teraz. A Stilić ma taką szansę...

Secundo - Do Pogoni Szczecin sprowadzili Brazylijczyków, z których 95% pokazywała żenujące wprost umiejętności, a sam klub posypał się dla tego, że takie widzimisię miał prezes Ptak. A w Lechu masz graczy, którzy wyróżniają się w lidze, ba, często są najlepsi na danej pozycji(Arboleda, Djurdjević, Štilić). A że skład mają ze sporą ilością obcokrajowców to już absolutnie nie powinno nikomu przeszkadzać. Idąc Twoim tokiem rozumowania taki Arsenal czy Chelsea tez nie powinny daleko zajść, wszak w wyjściowym składzie Anglików tam jak na lekarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować