Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2006 o 22:36, jaceloth napisał:

strasznie nudny mecz.coś jakby liga włoska. barca coraz bardziej przypomina chelsea...

Czy my oglądaliśmy ten sam mecz?? Barca przypomina Chelsea? no bez żartów! Nie padły żadne bramki, ale to nie znaczy że mecz jest słaby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o dzisiejszym meczy Barca vs. Milan?? Mnie jak zwykle podobała się gra Ronaldinho. Wogóle mecz był fajny tylko szkoda że bramki nie padały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:41, Kamiloos napisał:

> Barca w finale!!! Ale jednak było bardzo gorąco, genialny mecz!!

Coz,ja mam dokladnie inne odczucia.Pierwsze 10-15 minut bylo okej.Ale pozniej to juz flaki
z olejem.Chociaz pewnie to subiektywna ocena - kibicuje Realowi Madryt :-) C

Bardzo subiektywna i raczej nieobiektywna. Z resztą nie chodzi tylko o Barcę to był znakomity mecz Milanu, to mówię ja kibic Barcelony. W tym meczu nie było zbyt wiele włoskiej piłki, bo nawet mediolańczycy zagrali efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko drugą połowę, ale widać i po niej, że Barcelona też grała na utrzymanie wyniku >.<
Mimo to stwarzała groźniejsze sytuacje bramkowe.
W sumie nie można nie doceniać Milanu, Barca o tym wiedziała i dlatego tak grała.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:42, boogie85 napisał:

> strasznie nudny mecz.coś jakby liga włoska. barca coraz bardziej przypomina chelsea...

Czy my oglądaliśmy ten sam mecz?? Barca przypomina Chelsea? no bez żartów! Nie padły żadne
bramki, ale to nie znaczy że mecz jest słaby!


głęboko cofnięci,głównie skupiali się na agresywnej obronie i czekali aż milan podejdzie do przodu i rozluźni szyki,ewentualnie szukali faulu w pobliżu pola karnego,by liczyć na stały fragment gry. chelsea robi to samo.blues zostali pokonani swoją własną bronią.rok temu stosując ofensywną taktykę barca przejechała się mając słabą obronę i bramkarza pajaca.
pora przejrzeć - barca to nie żadni artyści futbolu (choć mają w składzie indywidualności). po prostu męczą się, by dociągnąć remis do końca. tak było w ćwierćfinale,tak i w półfinale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezbramkowy remis. Ładna gra obu stron na Camp Nou. I pomimo, iż gospodarze przystąpili do meczu świeżsi niż rywale – jako że ich ligowa potyczka z Sevillą, została odwołana wobec nawałnicy deszczowo-gradoweji. Za gospodarzami przemawiały również statystki, z których wynikało, że od chwili objęcia drużyny przez Franka Rijkaarda nigdy nie odpadła ona z Ligi Mistrzów po meczu na swoim stadionie, a w tym sezonie nie przegrała na Camp Nou w europejskich pucharach w ogóle. Mogę powiedzieć, że cały czas oglądałem mecz w napięciu. Ładna gra Ronaldinho, Eto''o i Giuly''ego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 22:54, jaceloth napisał:

głęboko cofnięci,głównie skupiali się na agresywnej obronie i czekali aż milan podejdzie do
przodu i rozluźni szyki,ewentualnie szukali faulu w pobliżu pola karnego,by liczyć na stały
fragment gry. chelsea robi to samo.blues zostali pokonani swoją własną bronią.rok temu stosując
ofensywną taktykę barca przejechała się mając słabą obronę i bramkarza pajaca.
pora przejrzeć - barca to nie żadni artyści futbolu (choć mają w składzie indywidualności).
po prostu męczą się, by dociągnąć remis do końca. tak było w ćwierćfinale,tak i w półfinale.

Uważasz że Ronaldinho czy Eto''o to nie są artyści? Buahahaha!
Dla odmiany w tym sezonie Barca ma niezłą obronę, potrafi grac efektownie. Podaj przykład drużyny która gra ładniej. Gdzie ty w tym meczy widzaiłeś gre na faul i brutalnośc? Owszem było kilka ostrych zagrań ale bez przesady! Chyba dośc słabo znasz taktyki zarówno Barcy jak i Chelsea skoro mówisz że grają podobnie. Bramkarza pajaca? Jasne Valdes nie należy do najlepszych w swoim fachu na świecie ale nie jest słaby! (choc Barcelonie przyda się lepszy golkiper). Zakończę cytatem "pora przejrzec" i pooglądac więcej meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 23:15, boogie85 napisał:

Uważasz że Ronaldinho czy Eto''o to nie są artyści? Buahahaha!

chyba późna pora nieco cię oszołomiła bo nie napisałem tego

Gdzie ty w tym meczy widzaiłeś gre na faul i brutalnośc? Owszem było kilka

Dnia 26.04.2006 o 23:15, boogie85 napisał:

ostrych zagrań ale bez przesady!

i tego również

>Podaj przykład drużyny
bardziej podoba mi się gra olympic lyon i psv.stosunek ilości włożonej kasy do jakości gry znacznie korzystniejszy niż barca:-)

nie ma się co denerwować.po prostu spodziewałem się emocjonującego, efektownego meczu, w którym obie drużyny zaryzykują, wynik będzie się zmieniał jak w kalejdoskopie itp. a dostałem szachy. i co z tego że z udziałem ronaldinho,eto...szachy pozostają szachami.mam nadzieję,że w finale zagrają inaczej.

Dnia 26.04.2006 o 23:15, boogie85 napisał:

"pora przejrzec" i pooglądac więcej meczy.

raczej meczów, "pora przejrzeć" zasady polskiej gramatyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 23:31, jaceloth napisał:

bardziej podoba mi się gra olympic lyon i psv.stosunek ilości włożonej kasy do jakości gry znacznie korzystniejszy niż barca:-)

Ja tam się o stosunkach wypowiadał nie będę, ale nie tak dawno mówiłeś, że liczą się wyniki, a nie wrażenia artystyczne. A w finale zagra "nudna" Barca, a nie porywające PSV i Lyon.
Polecam rekomendowane mi łyżwiarstwo figurowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten macz był obstawiony. Przecież padł gol!!! Sędzia nie uznał, a dlaczego???? Ta barcelona znów grała na zwłokę, przetrzymywała piłkę. Ale z Arsenalem i tak sobie nie poradzi, za dobry jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:16, BlackBomb napisał:

Ten macz był obstawiony. Przecież padł gol!!! Sędzia nie uznał, a dlaczego???? Ta barcelona
znów grała na zwłokę, przetrzymywała piłkę. Ale z Arsenalem i tak sobie nie poradzi, za dobry
jest.


Po tym co Arsenal pokazał w meczu z Villarealem to można śmiało powiedzieć, że Barcelona wygra bezproblemowo 4:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na finał muszę być za Barceloną, bo Arsenalu nigdy nie lubiłem, więc nie mam teraz innego wyjścia... co do meczy Barcaw końcu zaczęła grać tak żeby utrzymać wynik. Nie liczy się efektowność meczu, a efektywność... :) Finał, a potem puchar ligi mistrzów przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - Milan rozczarował mnie trochę. Za mało wypracowali sytuacji - Szewczenko i Inzaghi nie zagrali na swoim poziomie. Choć z jednym wyjątkiem - bramka Szewczenki. Niestety dla mnie powtórka niczego nie wyjaśniła, po prostu nie zauważyłem w niej nic, co by usprawiedliwiało decyzję sędziego. Co do Gillardino to był najbardziej zagubionym graczem na boisku.
Pomoc też nie zagrała dobrze. W obronie interwencje Costacurty w pewnym momencie mogły doprowadzić kibica Milanu do zawału serca ;). Dida wybronił kilka trudnych sytuacji.

Co do Barcy - zagrała wg mnie to co powinna, stwarzała dobre sytuacje i dobrze broniła. Niestety (a może na szczęście) ten mecz pokazał że czas pewnych graczy w Milanie już się skończł lub wkrótce dobiegnie końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, którego maja jest finał?
Po drugie, to Milan coraz bardziej się "ślimaczy" na boisku. To nie ten Milan, który wygrał ligę mistrzów.

A ja stoję murem za Barcą, bo to klub, który zasłużył na trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety :| obydwa spotkania rewanżowe zakończyły się bezbramkowymi remisami i o losach awansu decydowały wyniki pierwszych meczów. Szkoda bo, jak wiadomo nie ma nic gorszego jak bezbramkowe remisy dla kibiców :P
No a finał zapowiada się nadzwyczaj interesująco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 09:20, Budyn napisał:

Po pierwsze, którego maja jest finał?
Po drugie, to Milan coraz bardziej się "ślimaczy" na boisku. To nie ten Milan, który wygrał
ligę mistrzów.

A ja stoję murem za Barcą, bo to klub, który zasłużył na trofeum.


chyba klub który może zasłuzyć na trofeum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie przeszkadza, że w żadnym rewanżu nie padły bramki. Mecze były ładne, emocje sięgały zenitu. Szkoda tylko, że Milan przegrał... Wiecie, nie mam nic do Barcy, nawet ją bardzo lubię, ale w finlae chętniej poogladałbym włochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 08:16, BlackBomb napisał:

Ten macz był obstawiony. Przecież padł gol!!! Sędzia nie uznał, a dlaczego???? Ta barcelona
znów grała na zwłokę, przetrzymywała piłkę. Ale z Arsenalem i tak sobie nie poradzi, za dobry
jest.


Miłość do Milanu ciebie oślepia. Gol nie padł - nawet jakby sędzia nie gwizdnął to by bramki nie było. Valdesowi zdarzają się wpadki, ale tek anemicznego strzalu by nie wpuścił. Wpadła, bo Valdes odpuścił z powodu gwizdka. Barca miala zaliczke z pierwszego meczu - to Milanowi miało zależeć na atakowaniu. Sezon w lidze hiszpańskiej jest jednym z najdłużsyz, a tu jeszcze LM i mistrzostwa świata. Nie ma takiej opcji, zeby zawsze grać na 100% - żaden piłkarz by tego nie wytrzymał. A ja jednak wolę oglądać jeszcze piękne zagrania Ronaldinho na MŚ, niz teraz widzieć ciągle piękną grę Barcy, a na MŚ wypaloną reprezentację Brazylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 10:09, IMRO lion napisał:

Mi tam nie przeszkadza, że w żadnym rewanżu nie padły bramki. Mecze były ładne, emocje sięgały
zenitu. Szkoda tylko, że Milan przegrał... Wiecie, nie mam nic do Barcy, nawet ją bardzo lubię,
ale w finlae chętniej poogladałbym włochów.

Ja tylko żałuję że nie ma finału Barca--Milan. A z wczorajszego finału cieszę się że awansowała Barcabo finał Milan-Arsenal byłby prawdopodobnie usypiający .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>finał Milan-Arsenal byłby prawdopodobnie usypiający .

Co finał milan arsenal usypiający. Na 120% nie. A zeszłoroczny mecz??? Milan wygrywał nie docenił Liverpoolu i co??? (wole liverpool - dudek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować