Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Chyba czas by to wszystko eksplodowało. Jutro od rana już pachnieć będzie wokół tylko tym meczem. Ja przekornie obstawiam wysoki wynik 3:2 dla nas. Czuję, że pierwsi strzelaimy bramkę w pierwszej połowie, a w drugiej gra się otworzy, może nawet będziemy przegrywać 1:2, ale wygramy ostatecznie to jedno z najważniejszych spotkań tej epoki!!! POOOLSKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z rozpoczynającym się właśnie Euro towarzyszyć będzie zapewne wiele konkursów, które dotyczyć będą prawidłowego wytypowania wyników spotkań podczas tej mistrzowskiej imprezy. I tu jawi się moje pytanie - czy ktoś z Was, gramowicze, znalazł już coś ciekawego w tej materii ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 00:55, HiroshiTakubo napisał:

Chyba czas by to wszystko eksplodowało. Jutro od rana już pachnieć będzie wokół tylko
tym meczem. Ja przekornie obstawiam wysoki wynik 3:2 dla nas. Czuję, że pierwsi strzelaimy
bramkę w pierwszej połowie, a w drugiej gra się otworzy, może nawet będziemy przegrywać
1:2, ale wygramy ostatecznie to jedno z najważniejszych spotkań tej epoki!!! POOOLSKA!


Trochę mało prawdopodobny wynik patrząc na to, że Grecja stracił 5 bramek w całych eliminacjach :D
Pewnie się skończy 0-0, albo 1-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też liczę na 1:0 dla nas. Trudno się spodziewać jakiejś eksplozji bramek patrząc na to jak grają obie drużyny, dla postronnych kibiców to będzie pewnie dość nudny mecz ;-) W drugim spotkaniu myślę, że Rosjanie spokojnie dadzą sobie radę z Czechami. Obstawiam 2:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może gdzie mógłbym zamówić (ewentualnie dostać na terenie Krakowa) flagę polski +/- o szerokości 300 cm i długości 140 cm? Wszędzie są strasznie małe. A co do obstawiania to 2 : 1 obdywa mecze, wygra Polska i Rosja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwszy mecz więc więcej niż 2-3 bramki będą zaskoczeniem. Obstawiam 2:1 dla naszych i gole oczywiście strzelą panowie z BVB.

Wiecie może jaki piłkarz musiał wrócić do domu z powodu śmierci Ojca ? Wczoraj ta informacja obiła mi sie o uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 13:15, ManweKallahan napisał:

Błaszczykowski bodajże, ale to jeszcze na początku zgrupowania w Austrii. Ja słyszałem,
że z tego powodu później przyjechał na zgrupowanie.

Ok udało mi się znaleźć to czego szukałem. Chodzi o Jermaina Defoe z Angli. Wrócił do kraju choć zapowiedział, że dołączy do kadry jak najszybciej to możliwe i nie będą potrzebne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko się obawiam czy polacy dadza rade sobie z presją, niby statystyki są na koszyść ale statystyki to jedno a czy przełamna passe zła bo bodajże od 34 lat w pierszym meczu na mistrzostwach nie strzelili bramki.

Jestem dobrej myśli i za kilka godzin się wszystko okaze w jakiej formie są bo wiadomo mecze towarzysskie to nie to samo co mecze o coś wiecej. Ja uwazam ze mecz z Grecja jest najwazniejszy na tych mistrzostwach.
Jesli do tego by wygrali a Rosja zremisowała to dobra sytuacja na pozcatek. Wygrana pierwszego meczu raczej daje awans teoretycznie, chociaż z 2 miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno radza sobie z presja,przynajmniej wiekszosc z nich bo jednak graja na tym najwyzszym swiatowym poziomie wiec sa juz do tego przyzwyczaieni.Fakt ze to jest Euro i to do tego na wlasnej ziemi wiec mowimy tu troche o innego rodzaju presji ale w koncu po to cwiczyli cale zycie:).DO BOJU POLACYYYY!!!!:D(i Czesi,mam nadzieje ze ogola Rosje i razem wyjdziemy z grupy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę siać defetyzmu, ale Grecy, to bardzo defensywna drużyna, nie grają ładnej piłki. Zamurują bramkę, dostaniemy gola z kontry i przegramy 1:0. Ewentualnie "osiągniemy remis", jak to Smuda powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 14:17, szaryczlowiek napisał:

Napewno radza sobie z presja,przynajmniej wiekszosc z nich bo jednak graja na tym najwyzszym
swiatowym poziomie wiec sa juz do tego przyzwyczaieni.Fakt ze to jest Euro i to do tego
na wlasnej ziemi wiec mowimy tu troche o innego rodzaju presji ale w koncu po to cwiczyli
cale zycie:).DO BOJU POLACYYYY!!!!:D(i Czesi,mam nadzieje ze ogola Rosje i razem wyjdziemy
z grupy:))

Już wolę by Ruskie wygrali mecze z Grekami i Pepikami, a z nami dopiero przegrali, albo chociaż stracili pkt. Nie chciałbym by wszystkie 4 drużyny po 2 meczach miały ich po 3. Lepiej by jedna drużyna z tych naszych rywali w bezpośrednich meczach tych drużyn zdobywała komplet. Wtedy wystarczy pokonać jedną z najmniej kreatywnych drużyn - Grecję, powalczyć z Czechami, którzy też przechodzą transformację i mamy awans :) W półfinałach i tak obojętnie z którego miejsca awansujemy, zagramy z Holandią albo Niemcami. Także kto wyjdzie z 1 miejsca w naszej grupie to nie ma takiego znaczenia. Takie jest moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Grecy to świetnie grająca w defensywie drużyna. Tylko błysk geniuszu u któregoś z naszych zawodników może sprawić, że strzelimy bramkę. Dodatkowo trzeba będzie bardzo uważać żeby po rożnym/wolnym czegoś nie stracić.

Niewygodny przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 13:26, karolekx23x napisał:

Ja tylko się obawiam czy polacy dadza rade sobie z presją, niby statystyki są na koszyść
ale statystyki to jedno a czy przełamna passe zła bo bodajże od 34 lat w pierszym meczu
na mistrzostwach nie strzelili bramki.


Właśnie też mam obawy co do presji na piłkarzy. Nie dość, że grają u siebie (w tym wypadku to nie dońca atut), a my jesteśmy żądni zwycięstw po latach posuchy (a wiadomo jak się repry traktowało). Do tego dochodzi jeszcze żałosny poklask reżimówek, co to zawsze mieszały z błotem reprę, a teraz bam, wystarczy włączyć tvn24 i w kółko tylko słyszę, że wygramy Euro.
Grunt, żeby naszym sodówka do głowy nie uderzyła. Faworytem tych mistrzostw nie jesteśmy, więc niech lepiej z szacunkiem podejdą do przeciwników, co by nie było niedowierzenia, że potem "ta słaba Grecja" wygra z nami 1:0.

Niemniej jednak jestem dobrej myśli. Jesli z grupy nie wyjdą, to sorry, ale mamy za reprezentację cieniaków, a nie piłkarzy. Najsłabsza grupa w jakiej jesteśmy od lat. A że panowie są zarazem najlepszą kadrą w ostatnich latach, jaką dano radę zbudować, to tym bardziej winni wywalczyć awans. Bądź do bądź, wreszcie mamy paru zawodników na wysokim poziomie. I na ćwierćfinale raczej zakończymy, bądźmy szczerzy: Niemców ni Holendrów nie ogramy

Obstawiam 1:0 dla Polski. Tak nisko bo to w sumie jedna wielka niewiadoma, pierwszy, poważny mecz w ich wykonaniu. Do tego jeszcze grają pod presją i to większą jak klubową. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli przegraja i nie wyjda z grypy to juz by była kompromitacja i udowodnienie ze zamiast piłka w naszym kraju iść do przodu jest coraz gorzej.
To tylko zalezy od Smudy, dobrego składu jak i zaangazowania piłkarzy a co ostatnio patrzyłem to granie nie ejst zespołowe tylko każdy chce bramke strzeliic.

Ja wierze ze wygraja bo teoretycznie maja anjsłabszą grupe ale wiadomo nikt łątwo sobie nie da strzelić gola.
Sądze że dzisiejszy wynik bedzie to 3:1 dla Polski. 2 bramki Lewandoski, trzecia Rybus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować