Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2013 o 01:32, Karharot napisał:

> Chłopcze, Ty się tu już od dawna ośmieszasz,
Ostrzeżenie, to również jest brak szacunku dla rozmówcy. Radzę ochłonąć bo następnym
razem najprawdopodobniej poleci degrad.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=62502

co to ma być? ciagle go ostrzegacie, lol, ostrzegaliscie go dwa dni temu i teraz znowu. widac jak traktujecie rowno uzytkownikow. pomijam fakt, ze za nazwanie sedziego [m] nie dostal nawet ostrzezenia, tylko moderacja wyciela przeklenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy mecz się jutro zapowiada w Pucharze Anglii :D kiedy Chelsea gra z United to zawsze są wielkie emocje :D nawet jeśli ostatnio The Blues są w słabszej formie, to jedna sytuacja (czerwona kartka, błąd bramkarza) może zmienić oblicze meczu :D Obie drużyny ostatnio przegrały i teraz będą próbowały się zrehabilitować :)
Takie pytanie do sympatyków Chelsea - drużyna gra jakiś mecz w tygodniu, czy dopiero w następny weekend? Bo od tego będzie zależeć wyjściowa jedenastka. Najbardziej się obawiam Demba Ba i Hazarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 11:14, pawbuk napisał:

Takie pytanie do sympatyków Chelsea - drużyna gra jakiś mecz w tygodniu, czy dopiero
w następny weekend? Bo od tego będzie zależeć wyjściowa jedenastka. Najbardziej się obawiam
Demba Ba i Hazarda :)


Chyba nie trzeba być sympatykiem Chelsea, żeby wiedzieć, iż grają w czwartek mecz rewanżowy ze Steauą w Lidze Europejskiej i także nie trzeba być sympatykiem, by wiedzieć który mecz potraktują priorytetowo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 11:38, Wszystkozajete napisał:

Chyba nie trzeba być sympatykiem Chelsea, żeby wiedzieć, iż grają w czwartek mecz rewanżowy
ze Steauą w Lidze Europejskiej i także nie trzeba być sympatykiem, by wiedzieć który
mecz potraktują priorytetowo ;]


A rzeczywiście, Liga Europejska :D Całkowicie zapomniałem :D Ale jako, że jest to w czwartek, to raczej nie będzie w żaden sposób wpływać na jutrzejszy mecz ;) 3 dni odpoczynku w zupełności wystarcza piłkarzom na regenerację. Tak czy inaczej zapowiada się świetne widowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 11:38, Wszystkozajete napisał:

> Takie pytanie do sympatyków Chelsea - drużyna gra jakiś mecz w tygodniu, czy dopiero

> w następny weekend? Bo od tego będzie zależeć wyjściowa jedenastka. Najbardziej
się obawiam
> Demba Ba i Hazarda :)

Chyba nie trzeba być sympatykiem Chelsea, żeby wiedzieć, iż grają w czwartek mecz rewanżowy
ze Steauą w Lidze Europejskiej i także nie trzeba być sympatykiem, by wiedzieć który
mecz potraktują priorytetowo ;]

W pełni się z Tobą zgodzę, oleją Ligę Europejską, już olali, bo przegrali ze Steauą pierwszy mecz 1:0, teraz pewnie zremisują i odpadną. Bankowo i nikt mi nie wmówi, że angielskie kluby nie olewają Ligi Europejskiej! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 11:41, pawbuk napisał:

A rzeczywiście, Liga Europejska :D Całkowicie zapomniałem :D Ale jako, że jest to w czwartek,
to raczej nie będzie w żaden sposób wpływać na jutrzejszy mecz ;) 3 dni odpoczynku w
zupełności wystarcza piłkarzom na regenerację. Tak czy inaczej zapowiada się świetne
widowisko :)

haha, nie ma odpowiedzi na moje pytanie. wiedziałem, że nie odpowiesz na nie, bo to pytanie wykazuje dobitnie głupotę twojej teorii o niesłusznej czerwonej kartce. :)

powtórzę raz jeszcze.

"ok, spytam sie inaczej. czy twoim zdaniem wjazd korkami w zebra ktory wykonal nani, i po ktorym alvaro mial krwawa rane w tym miejscu, powinno sie interpretowac jako interwencje ktora zagraza rywalowi? proste pytanie. tak czy nie? jesli tak, to przyznajesz mi racje, jesli nie to pokazujesz, ze nie masz kontaktu z rzeczywistoscia, tak czy siak, przegrywasz. :("

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 12:04, Paoro napisał:

W pełni się z Tobą zgodzę, oleją Ligę Europejską, już olali, bo przegrali ze Steauą pierwszy
mecz 1:0, teraz pewnie zremisują i odpadną. Bankowo i nikt mi nie wmówi, że angielskie
kluby nie olewają Ligi Europejskiej! :DD

hahaha, jaki argument. olali lige europejską, bo przegrali, buahhahaahah. :D

real olal mecz z manchesterem bo wygral tylko 2:1, jakby nie olal to bylaby manita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 12:04, Paoro napisał:

W pełni się z Tobą zgodzę, oleją Ligę Europejską, już olali, bo przegrali ze Steauą pierwszy
mecz 1:0, teraz pewnie zremisują i odpadną. Bankowo i nikt mi nie wmówi, że angielskie
kluby nie olewają Ligi Europejskiej! :DD


Ty znowu popadasz w skrajność ;] Tottenham gra w LE na naprawdę pełnych obrotach i w najsilniejszym składzie, Liverpool oglądałem z Zenitem to też ostro walczyli i nawet zasłużyli na awans ale trochę zabrakło, Newcastle nie oglądałem, ale są na dobrej drodze do 1/4 finału. Jedynie Chelsea wygląda jakby nieco odpuszczała, ale też nie oglądałem żadnego meczu The Blues w LE, więc ciężko jest mi ocenić ich zaangażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 12:43, Wszystkozajete napisał:

Ty znowu popadasz w skrajność ;] Tottenham gra w LE na naprawdę pełnych obrotach i w
najsilniejszym składzie, Liverpool oglądałem z Zenitem to też ostro walczyli i nawet
zasłużyli na awans ale trochę zabrakło, Newcastle nie oglądałem, ale są na dobrej drodze
do 1/4 finału. Jedynie Chelsea wygląda jakby nieco odpuszczała, ale też nie oglądałem
żadnego meczu The Blues w LE, więc ciężko jest mi ocenić ich zaangażowanie.

benitez to chyba najgorszy trener swiata. zamiast wystawic rezerwy odpuszcza sobie mecz i kaze grac puilkarzom pierwszego skladu! chelsea odpuscilo mecz wychodzac w najmocniejszym skladzie, naprawde cwana zagrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 12:43, Wszystkozajete napisał:

Ty znowu popadasz w skrajność ;] Tottenham gra w LE na naprawdę pełnych obrotach i w
najsilniejszym składzie, Liverpool oglądałem z Zenitem to też ostro walczyli i nawet
zasłużyli na awans ale trochę zabrakło, Newcastle nie oglądałem, ale są na dobrej drodze
do 1/4 finału. Jedynie Chelsea wygląda jakby nieco odpuszczała, ale też nie oglądałem
żadnego meczu The Blues w LE, więc ciężko jest mi ocenić ich zaangażowanie.


Newcastle olewa LE - grają bardzo słabym składem, bo niestety nadal nie są pewni utrzymania. Chelsea za to w ogóle nie wykazuje chęci do wygrywania meczów w LE. Grają podstawowym składem, ale rezerwy na pewno by miały więcej energii do gry. Tottenham pod wodzą AVB wygląda najlepiej i ma chyba chętkę na wygranie LE, co przy takiej formie jest prawdopodobne. Liverpool zdecydowanie zasłużył na awans i grał dobrze, ale niewykorzytane setki Suareza w pierwszym meczu i idiotyczne błędy obrony w drugim meczu nie pozwoliły im awansować.
Jeśli maiłbym tak oceniać, to Chelsea i Newcastle odpuściły LE - pierwsi ze względu na to, że dla nich gra w LE to ujma na honorze, a drudzy ze względu na słabą pozycję w lidze. Tottenham za to idzie jak burza i jest w coraz lepszej formie - 3 miejsce w PL, zniszczenie Interu w LE. Dla Spurs zagrożenie bym widział w bardzo ciężkim terminarzu - wyjazdowe mecze z Liverpoolem, Swansea i Chelsea oraz domowy mecz z City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 13:07, pawbuk napisał:

Tottenham za to idzie jak burza i jest w coraz lepszej formie - 3 miejsce w PL, zniszczenie
Interu w LE. Dla Spurs zagrożenie bym widział w bardzo ciężkim terminarzu - wyjazdowe
mecze z Liverpoolem, Swansea i Chelsea oraz domowy mecz z City.

ojej, gdzie sie podziala teoria ze zespoly wola odpuszczac LE by skupic sie na lidze? taka fajna byla. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 08:39, Szejkon napisał:

co to ma być? ciagle go ostrzegacie, lol, ostrzegaliscie go dwa dni temu i teraz znowu. widac jak traktujecie rowno uzytkownikow. pomijam fakt, ze za nazwanie sedziego [m] nie dostal nawet ostrzezenia, tylko moderacja wyciela przeklenstwo.

Dostał ostrzeżenie i ja nie potrzebuję pomocy aby je w kartotece dostrzec. Różnica między Tobą a nim polega na tym że jego kartoteka składa się z łącznie dwóch ostrzeżeń podczas gdy Twoją listę otwierają 3 bany (i de facto powinieneś być wdzięczny że czwartego nie wlepiliśmy Ci z marszu).
Jeśli masz zastrzeżenia co do decyzji moderatora zgłoś je poprzez formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 17:49, Karharot napisał:

znowu. widac jak traktujecie rowno uzytkownikow. pomijam fakt, ze za nazwanie sedziego
[m] nie dostal nawet ostrzezenia, tylko moderacja wyciela przeklenstwo.
Dostał ostrzeżenie i ja nie potrzebuję pomocy aby je w kartotece dostrzec. Różnica między
Tobą a nim polega na tym że jego kartoteka składa się z łącznie dwóch ostrzeżeń podczas
gdy Twoją listę otwierają 3 bany (i de facto powinieneś być wdzięczny że czwartego nie
wlepiliśmy Ci z marszu).
Jeśli masz zastrzeżenia co do decyzji moderatora zgłoś je poprzez formularz.

to stworzcie nowy regulamin, dla tych co maja czysta kartoetke i dla tych co nie maja czystej kartoteki. :) wtedy bedzie klarowne czemu on bedzie moze bluzgac na ludzi i nie ma z tego zadnych konsekwencji.

logiczne mi sie wydalo, ze skoro dostal ostrzezenie, a powotrzylo sie zachowanie to powinien byc degrad, ale jak juz powiedzialem wyzej, nie wzialem pod uwage alternatywnego regulaminu dla niego. :)

ok nie bede poruszal wiecej tego tematu, chociaz ladnie sie zgrywa z tematem nieobiektywnego sedziowania rzekomego w ostatnim emczu realu z manchesterem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boruc uratował tyłek w 90 min Southampton broniąc karnego !.
Mecz z Ukrainą za 15dni :).

BTW: Jeśli chodzi o mnie , to " 16.05.2012: Brygadzista → Przodownik " i nie mam pojęcia za co :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kary będą zawsze cięższe dla tych którzy są recydywistami, jak już napisałem Ty przy swojej historii powinieneś się cieszyć że kary ograniczyły się do degradów.
Jeśli zdanie z poprzedniego posta w którym mówiłem o zgłaszaniu zastrzeżeń co do decyzji moderatora poprzez formularz nie było wystarczająco jasne to podpowiem iż oznacza to że dyskutowanie na ten temat tutaj zostanie potraktowane jako spam oraz ignorowanie poleceń moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 18:04, Bralo napisał:

Boruc uratował tyłek w 90 min Southampton broniąc karnego !.
Mecz z Ukrainą za 15dni :).


I Kuszczak i Borus świetnie się spisują i moim zdaniem Szczęsny to w tym momencie 3-ci bramkarz w reprezentacji :D Fornalik powinien wybrać na mecz bramkarza, który akurat będzie w najlepszej w formie w myśl zasady "jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz" :D
Jesli już mówimy o Polakach, to Lewandowski strzelił dzisiaj bramkę po asyście Kuby w przegranym meczu z Schalke.
W LM będę kibicował teraz BVB, bo fajnie by było gdyby jacyś Polacy zagrali w finale lub półfinale tak prestiżowych rozgrywek. Zwłaszcza, że "nasza" trójka decyduje w dużej mierze o sukcesach klubu z Dortmundu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 18:24, pawbuk napisał:

I Kuszczak i Borus świetnie się spisują i moim zdaniem Szczęsny to w tym momencie 3-ci
bramkarz w reprezentacji :D Fornalik powinien wybrać na mecz bramkarza, który akurat
będzie w najlepszej w formie w myśl zasady "jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz" :D


Zgadza się. Szczęsny broni , bo Wenger nie ma na kogo postawić. Boruc z 3-go bramkarza nagle stał się 1-wszym i już ładnych kilka razy uratował Southampton tyłek m.i.n świetna interwencja z UTD po strzale RVP :)> i Kuszczak również broni. Jednak ja bym postawił na Artura , ponieważ gra w mocniejszej lidze.

Dnia 09.03.2013 o 18:24, pawbuk napisał:

Jesli już mówimy o Polakach, to Lewandowski strzelił dzisiaj bramkę po asyście Kuby
w przegranym meczu z Schalke.
W LM będę kibicował teraz BVB, bo fajnie by było gdyby jacyś Polacy zagrali w finale
lub półfinale tak prestiżowych rozgrywek. Zwłaszcza, że "nasza" trójka decyduje w dużej
mierze o sukcesach klubu z Dortmundu :)


Widziałem bramkę i nie było to łatwe do strzelenia. Szkoda tylko , że to się nie przekłada na Reprezentacje.
Wiem , zaraz mi zaczniecie pisać , że w Reprezentacji nie mamy takich zawodników jak w BVB.
Ale dużo razy było tak , że nasza 3-jka , wygrała BVB mecze. W Reprezentacji grają tak , jak by chcieli sami mecz wygrać , a niestety jest to nie możliwe. Mamy solidnych " kopaczy " w Reprezentacji , tylko w końcu trzeba zrobić z tego pożytek :).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 18:24, pawbuk napisał:

Jesli już mówimy o Polakach, to Lewandowski strzelił dzisiaj bramkę po asyście Kuby
w przegranym meczu z Schalke.
W LM będę kibicował teraz BVB, bo fajnie by było gdyby jacyś Polacy zagrali w finale
lub półfinale tak prestiżowych rozgrywek. Zwłaszcza, że "nasza" trójka decyduje w dużej
mierze o sukcesach klubu z Dortmundu :)

I samodzielnie prowadzi w klasyfikacji strzelców Bundesligi, nikt go już w tej kolejce nie wyprzedzi. Na nic się zdała kara dyskwalifikacji, Lewy strzela i mimo, że ma 3 mecze mniej niż Kiessling to i tak go wyprzedza, barwo Lewy, zostań królem strzelców, wygraj LM z BVB, wtedy będziesz miał już wszystko tak jak w Lechu i możesz spokojnie iść do MU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 18:33, Bralo napisał:

Mamy solidnych kopaczy w Reprezentacji , tylko w końcu trzeba zrobić z tego pożytek :).


Widziałem, że Fornalik powołał też Piszczka, Salamona i Majewskiego. Także moim zdaniem 3 wzmocnienia w stosunku do meczu z Irlandią, gdzie zabrakło także determinacji. Z Ukrainą pod tym względem będzie pewnie lepiej, musimy wygrać ja bym na tą chwilę wystawił taki skład Boruc-Piszczek-Celeban-Glik-Benisz-Krychowiak-Łukasik-Kuba-Majewski-Rybus-Lewandowski . Na rezerwę Kuszczak nr 2 w bramce, Salamon (nie zagrał jeszcze meczu w kadrze a i ostatnio kontuzja i ława, także można go najwyżej obyć z kadrą, ew. na ostatnie minuty za Łukasika albo Lewego jak bd trzeba bronić wyniku ;) Grosicki na 20 minut na grę z kontry, Obranika ew. jak nie będzie szło strzelić z gry, to może ze stałego fragmentu, Mierzejewski podobno znów ława. Milik mało gra, w niedziele gra Lech i okazję na pokazanie się będzie miał Teodorczyk, może go na atak jak będzie trzeba gonić wynik razem z Lewym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 18:43, Paoro napisał:

Widziałem, że Fornalik powołał też Piszczka, Salamona i Majewskiego. Także moim zdaniem
3 wzmocnienia w stosunku do meczu z Irlandią, gdzie zabrakło także determinacji.


Z Irlandią grali tak , jak by im się w ogóle nie chciało i bali się , że ktoś może odnieść kontuzję.

Z Ukrainą pod tym względem będzie pewnie lepiej, musimy wygrać ja bym na tą chwilę wystawił taki

Dnia 09.03.2013 o 18:43, Paoro napisał:

skład Boruc-Piszczek-Celeban-Glik-Benisz-Krychowiak-Łukasik-Kuba-Majewski-Rybus-Lewandowski


Najgorsze jest to , że chłopaki będą pod wielką presją , ponieważ MUSZĄ TEN MECZ WYGRAĆ.
Nawet remis nie wchodzi w grę, jeśli marzymy o MŚ 2014.
Co do składu , to mogę się z Tobą zgodzić .... chociaż na pewno powinien wejść Obraniak , bo jednym podaniem może odmienić losy meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować