Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2013 o 21:53, Hartus napisał:

Komentatorzy Nsportu tak się zachowują? Czy to jakiś "domowy" komentarz jakiegoś streamera?


Ci z onetu, czyli chyba nsport.

Sam serwis natomiast zachował się w porządku, po tej aferze z nieudostępnieniem opłaconych transmisji za mecz ManU-Real, przyznali każdemu po dwie wejściówki na dowolne mecze w LM. Zapewne nie tylko ja wystosował pisemko, a jak dostali ich z kilkaset/kilka tysięcy/? to pewnie z przyczyn wizerunkowych tak zrobili. Wątpię, by ktoś normalny się procesował o 5 zł / 6,15 zł, a pewnie w przypadku pozwu zbiorowego jak zwykle, zabrakłoby dostatecznej ilości powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i 3:0. Przykro patrzeć jak Milan się rozsypał. Z drugiej strony jedna bramka wciąż ich może uratować (o ile oczywiście nie dadzą sobie strzelić kolejnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 22:59, MisticGohan_MODED napisał:

Milan zagrał jak [m] i przegrali jak [m].
Prześwietna postawa... ręce [m] aż się same składają do klaskania...

[m] farsę i messiego... niech w dupę wsadzi te swoją złotą nogę !



Pojechałeś teraz. Jeśli przeciwnik gra słabo , to taka Barcelona potrafi wykorzystać każdy jego błąd. Tak się stało dziś. Wydaję mi się też , że trzeba mieć trochę szacunku dla przeciwnika. Ja jestem za realem , ale gratuluje Barcelonie , bo zagrali lepiej i wykorzystali wszystkie luki w Milanie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 22:59, MisticGohan_MODED napisał:

Milan zagrał jak [m] i przegrali jak [m].
Prześwietna postawa... ręce [m] aż się same składają do klaskania...

[m] farsę i messiego... niech w dupę wsadzi te swoją złotą nogę !


Typowy fanboy, czego oczekiwać od hatera Barcelony, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chyba dobrze, że nie zdecydowałem się oglądać meczu, pewnie byłbym wściekły, teraz jestem tylko bardzo zawiedziony... Jak Milan mógł się tak dać...
Przynajmniej w drugim meczu Galata wygrała i Drogba gra dalej w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie, że Milan grał źle, bo było tak tylko w obronie. W drugiej połowie przy stanie 3:0 ruszyli. Przed 3 bramką się trochę pogubili, ale później ruszyli z grą. Nerwówka była do 92 minuty. Strasznie się bałem, że strzelą w ostatniej chwili, bo obrona Barcy była coraz bardziej rozkojarzona i coraz mniej skuteczna. Atak był groźny, ale sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Obrona Milanu słabiutka jak Barcy w pierwszym meczu. Remuntada w wielkim stylu i Barca gra dalej. Oby spotkali się niedługo z Realem Madryt, bo są rachunki do wyrównania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 22:59, MisticGohan_MODED napisał:

[m]


LOL. Największy fan Milanu jedzie po swoim ukochanym klubie jak po ostatnich wywłokach.
Zapomniałeś jeszcze napisać ich z małej litery, bo przecież nie zasłużyli w tym meczu na szacunek.
Kibic za dychę, następny po moutywatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan miał swoją okazję przy 1:0 , trafiając w słupek , po czy Messi zaraz trafił na 2:0.
Jak to mówi Szpaku " niewykorzystane sytuacje lubią się mścić ".
To był całkiem innym Milan , w porównaniu do 1-wszego meczu. I nie wiadomo , czy to Milan zagrał tak źle , czy Barcelona grała dobrze , wiadomo , geniusz Messiego , piękna 1-wsza bramka , druga też niczego sobie , w sumie większość takich strzela , że zbiega na środek i uderza.

Rachunki to wyrównania macie , więc zapraszamy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 23:31, Bralo napisał:

To był całkiem innym Milan , w porównaniu do 1-wszego meczu. I nie wiadomo , czy to Milan
zagrał tak źle , czy Barcelona grała dobrze , wiadomo , geniusz Messiego , piękna 1-wsza
bramka , druga też niczego sobie , w sumie większość takich strzela , że zbiega na środek
i uderza.


Na pewno Barca grała źle, bardzo źle i ciągnęło się to do meczu ligowego z Realem. Z Deportivo dobrze nie było, ale źle też nie. Milan miał ogromny szacunek do rywala, ale potrafili wypełniać założenia taktyczne. W dzisiejszym meczu tego zabrakło. W pierwszym meczu Barca grała tragicznie, a Milan grał mądrze. Tak bym to określił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 23:24, Paoro napisał:

Mam nadzieje, że teraz Barca trafi na Bayern i odpadnie ;P

To ja w takim razie mam nadzieje, że Real trafi na Bayern i odpadnie, bo IMO awans z Manchesterem United im się nie należał. :D

Wracając do dzisiejszego meczu to nie spodziewałem się, że Barca odrobi 2:0 z takim klubem jak Milan i ich obroną. Cały mecz trochę mi przypominał finał LM z sezonu 2010/11. Nareszcie odpowiednie ustawienie w ataku, pressing i strzały z dystansu. Widać było od początku, że cała drużyna daje z siebie wszystko żeby wygrać i takie mecze lubię oglądać - emocje do samego końca.

Mam jeszcze pytanie odnoście sopcasta. Czy tylko u mnie transmisje czasami się wyłączają jakby padły serwery? Pamiętam, że kiedyś nie było takich problemów, a ostatnio coraz częściej w środku meczu cały sopcast nagle przestaje działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować