Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2014 o 12:23, Accid napisał:

Celtic z NK Maribor. Najciekawsza para wg. mnie Napoli_Athletic. NK Maribor ma szansę?

Jeśli Celtic zagra tak jak do tej pory to każdy ma z nim szanse. Ciekawie by było jakby odpadli i spotkali sie ponownie z Legią w grupie LE ;)

Ps. Nawet Łysy przed losowaniem rzucił tekstem, że pewnie każdy z nierozstawionych marzy, żeby na nich trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten walkower dla Legii i niedoatrzenia kierownictwa Legii, dokładniej tej kudłatej pokazuje nasza Polską szarą rzeczywistosc. Zawsze musi pojsc cos nie tak. Nigdy nie moze byc dobrze, profesjonalnie jak ludzie. Zawsze musi ktos cos spieprzyc. Dlatego w tym kraju czy piłce nigdy nie bedzie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 14:18, Ziggy napisał:

Ten walkower dla Legii

Walkower dla Celticu, jakby był dla Legii to nie byłoby problemu ;-)

Nie można oczywiście winić za nic piłkarzy, bo piłkarsko zmiażdżyli Szkotów, ale nie sposób nie zauważyć, że gdyby Vrdoljak wykorzystał choć jeden z karnych w pierwszym meczu to Legia mimo wszystko grałaby dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda, że to jedna wielka sitwa, wszystkim zależy by pieniądze szły ciągle do tych samych.. Z Celtikiem i UEFA mogło być tak jak głosi powiedzenie: "Dajcie mi człowieka (tutaj Legia), a paragraf się znajdzie" i się znalazł, druga sprawa, że Legia powinna być czysta jak łza. Powiem szczerze nie wierzyłem w awans po pierwszym meczu. Nawet pisałem, że to niemożliwe, na pewno strzelą 3 bramki i awansują.. po rewanżu byłem zdziwiony, ale jak to? Było za łatwo? Coś tu nie gra? I co wychodzą trupy z szafy...

Jak interesuje się polską piłką klubową, to chyba 16 może 17 rok z rzędu, gdy nie awansujemy, jakaś masakra.. Nie wiem czy to będzie kiedykolwiek możliwe, widziałem jak nas Barca, Real, Panathinaikos wyrzucali, Anderlecht, Sparta, Szachtar, Steaua z dwa razy i inne, ale czegoś takiego to jeszcze nie było.. albo to jakiś totalny niefart, albo przekręt na oczach 40 mln Polaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha a w nagrodę Legia pojedzie do Kazachstanu xD także zamiast zarobić 60 mln zł to pojadą, stracą na podróż, tamci zrobią autobus jak Islandczycy i jesteśmy czarna dziura piłki nożnej w środku Europy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 15:13, mati285 napisał:

Vrdoljak wykorzystał choć jeden z karnych w pierwszym meczu to Legia mimo wszystko grałaby dalej.

Właśnie w przypadku walkoweru w drugim meczu pierwszy się nie liczy i z góry się odpada. Co prawda w decyzji UEFA napisała, że Celtic awansuje przez gol na wyjeździe, ale to chyba tylko po to, żeby ładniej wyglądało, gdyby Legia miała większą zaliczkę to walkower poszedł by pewnie na dwumecz (bo nikt nie może udowodnić, że gdyby Bereszyński nie wszedł to Celtic by nagle 10 goli nie strzelił). Takie prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam wiele razy było tak w meczach reprezentancyjnych, klubowych i UEFA nic z tym nie robiła tylko teraz zadziałali, pierwszy taki przypadek jaki pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 16:01, Hoplita napisał:

> Vrdoljak wykorzystał choć jeden z karnych w pierwszym meczu to Legia mimo wszystko
grałaby dalej.
Właśnie w przypadku walkoweru w drugim meczu pierwszy się nie liczy i z góry się odpada.
Co prawda w decyzji UEFA napisała, że Celtic awansuje przez gol na wyjeździe, ale to
chyba tylko po to, żeby ładniej wyglądało, gdyby Legia miała większą zaliczkę to walkower
poszedł by pewnie na dwumecz (bo nikt nie może udowodnić, że gdyby Bereszyński nie wszedł
to Celtic by nagle 10 goli nie strzelił). Takie prawo...

Dobrze piszesz, jak PSG miał walkower, ale w pierwszym spotkaniu to potem jak strzeliła 5 bramek to awansowała, aleto był walkower w pierwszym meczu, tak czy siak Legia byłaby na wylocie. Po prostu, żeby opinia publiczna nie była zszkowana aż tak bardzo, powiedzieli że to bramka na wyjeździe zdecydowała, ale jakby było 5:1 w pierwszym meczu to i tak Legię by wyrzucili.. tak jak mówię, chcieli ich wyrzucić, potrzebowali pretekstu. Hehe jak nie kibice, to regulamin.. zawsze znajdzie się powód by Legie wywalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 16:13, MisticGohan_MODED napisał:

Oczywiście Legia musiała go wpuścić na te ostatnie minuty,bo frajerzy z Celtiku tak strasznie
ich napierali...
Byle i pretekst i po zawodach - pokazali im ich miejsce w szeregu jak i całemu krajowi
:P

Traktuje się nas jak jakiś trzeci świat, obywatele drugiej kategorii, Celtic nie powinien awansować do LM!!! Jak nie Legia to na pewno nie Celtic, który przegrał z kretesem. Niebywałe, już nawet w Norwegii piszą, że ta cała sprawa śmierdzi. Legia się pewnie odwoła, ale już w LM nie zagra, nie ma na to szans. Najwyżej dostaną jakieś nędzne odszkodowanie za brak awansu do ostatniej rundy el. LM, bo sąd uargumentuje, że przecież tam mogli nie awansować.. brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 16:53, Paoro napisał:

Traktuje się nas jak jakiś trzeci świat, obywatele drugiej kategorii, Celtic nie powinien
awansować do LM!!!

Takie są zasady i tu nie ma się co dziwić akurat, bo gdyby w tym miejscu UEFA odpuściła to inne zespoły też mogłyby zacząć wpuszczać zawieszonych zawodników. Tylko Legia jest tu winna. Jak się nie strzela dwóch karnych i do tego nie zna zasad, to nie można grać w LM.

Dnia 08.08.2014 o 16:53, Paoro napisał:

Niebywałe,
już nawet w Norwegii piszą, że ta cała sprawa śmierdzi. Legia się pewnie odwoła, ale
już w LM nie zagra, nie ma na to szans.


No tego się pewnie nigdy nie dowiemy, ale głowy muszą polecieć.

Dnia 08.08.2014 o 16:53, Paoro napisał:

Najwyżej dostaną jakieś nędzne odszkodowanie
za brak awansu do ostatniej rundy el. LM, bo sąd uargumentuje, że przecież tam mogli
nie awansować.. brak słów.

Moim zdaniem nie powinni nic dostawać. Bo za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest że kara jest nieadekwatna do winy . Bo zawodnik nie miał najmniejszego wpływu na ten mecz + za takie samo przewinienie bodajże 3 albo 4 lata temu , jakiś klub w rozgrywkach europejskich dostłą tylko śmieszną karę pienieżna . Mógłbym pokojnie stawiać na to że jeśli było by to w drugą stronę tzn . Legia przegrywa a Celtic wpuszcza takiego zawodnika który był zawieszony to nie było by mowy o żadnym walkowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 19:41, Morrdin napisał:

Problemem jest że kara jest nieadekwatna do winy . Bo zawodnik nie miał najmniejszego
wpływu na ten mecz + za takie samo przewinienie bodajże 3 albo 4 lata temu , jakiś klub
w rozgrywkach europejskich dostłą tylko śmieszną karę pienieżna . Mógłbym pokojnie stawiać
na to że jeśli było by to w drugą stronę tzn . Legia przegrywa a Celtic wpuszcza takiego
zawodnika który był zawieszony to nie było by mowy o żadnym walkowerze


Pewnie chodzi o mecz Debreczyna z Litexem Łowecz. Z tego co wyczytałem to tam jednak była nieco inna sytuacja, gdyż w drużynie z Debreczyna wystąpił nieuprawniony (ale nie zawieszony za kartki) zawodnik, a w takiej sytuacji przepisy mówią, że UEFA może wykluczyć taki zespół z rozgrywek. W sytuacji Legii na boisko wszedł zawodnik zawieszony za kartki, a takim przypadku nie ma w przepisach kluczowego słowa "may be" tylko po prostu wykluczenie.
Czytałem też gdzieś, że działacze UEFA myśleli z początku o karze finansowej, ale prawdopodobnie Celtic wniósł by skargę do Trybunału Arbitrażowego, a tam rozpatrzyliby sprawę z czysto prawnego punktu widzenia, czyli na korzyść Celticu, co źle wpłynęłoby na wizerunek UEFA, a na to nie mogli sobie pozwolić...
Co nie zmienia faktu, że gdyby sytuacja była w drugą stronę, to decyzja pewnie byłaby inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co nie zmienia faktu, że gdyby sytuacja była w drugą stronę, to decyzja pewnie byłaby

Dnia 08.08.2014 o 20:04, Wszystkozajete napisał:

inna...

No właśnie ... i o to tutaj głównie chodzi ;P Anyway kilka osób w Legii musi za to wyleciec ze swojego stanowiska. I tak samo przestaje oglądać zarówno LM jak i LE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś SportKlub transmitował, ale wydaje mi się że teraz pozostają nam tylko streamy. Sprawdzałem jeszcze Orange Sport, ale tam też brak jakichkolwiek informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Arsenal z kolejnym trofeum. City strasznie słabe, skoro nie potrafiło sforsować obrony złożonej z 4 bocznych obrońców, w tym jednego rezerwowego i dwóch debiutantów (nie licząc sparingów), z czego jeden ma raptem 19 lat. To żaden prognostyk na nadchodzący sezon, ale miły akcent jak najbardziej. Cieszy fakt, że Rambo wciąż w dobrej formie strzeleckiej. Teraz tym bardziej nie mogę się doczekać startu ligi. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się tak ucieszyłem w tamtym sezonie jak Moyes zdobył TW, niestety, powodów do radości wraz z upływającym czasem było coraz mniej :)

Wiadomo, Tarcza to nic wielkiego, ale zawsze lepiej wygrać i dodać do gablotki takie trofeum niż przegrać. Moim zdaniem City zabrakło wykończenia, bo sytuacje mieli, ale zawsze czegoś brakowało, koniec końców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 20:04, Wszystkozajete napisał:

Czytałem też gdzieś, że działacze UEFA myśleli z początku o karze finansowej, ale prawdopodobnie
Celtic wniósł by skargę do Trybunału Arbitrażowego, a tam rozpatrzyliby sprawę z czysto
prawnego punktu widzenia, czyli na korzyść Celticu, co źle wpłynęłoby na wizerunek UEFA,
a na to nie mogli sobie pozwolić...
Co nie zmienia faktu, że gdyby sytuacja była w drugą stronę, to decyzja pewnie byłaby
inna...


Myślę, że i tak wizerunkowo UEFA straciła. Sprawa nie ucichła, a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować