Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2014 o 00:22, DambialkoX napisał:

UEFA nie chcę "dziczy" w LM :D


Po meczu Kazachowie dali "popis" najpierw walcząc z policją przed stadionem, a potem obrzucajac kamieniami hotel, w którym zatrzymali się zawodnicy Legii.

UEFA oczywiście ma to tam, gdzie słońce nie dochodzi. Może i lepiej, znając te dadzygi jeszcze by się okazało, ze to kibice Legii w przebraniu byli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2014 o 20:21, Bambusek napisał:

Po meczu Kazachowie dali "popis" najpierw walcząc z policją przed stadionem, a potem
obrzucajac kamieniami hotel, w którym zatrzymali się zawodnicy Legii.

UEFA oczywiście ma to tam, gdzie słońce nie dochodzi. Może i lepiej, znając te dadzygi
jeszcze by się okazało, ze to kibice Legii w przebraniu byli...


Karygodne zachowanie, karać takich tak surowo jak tylko możliwe, jeszcze ktoś się kiedyś ze mną kłócił, że to jednak są "kibice", a nie "pseudokibice".

UEFA widzi tylko to co chcę widzieć. Barcelona jednak z zakazem transferowym przez 2 najbliższe okienka, czyli do 1 stycznia 2016. . To są ostatnio jakieś żarty według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2014 o 18:31, DambialkoX napisał:

UEFA widzi tylko to co chcę widzieć. Barcelona jednak z zakazem transferowym przez 2
najbliższe okienka, czyli do 1 stycznia 2016. . To są ostatnio jakieś żarty według mnie.

No co ? Zakupy zrobione, więc moga sobie teraz pozwolić na przerwę na rynku transferowym... w końcu nie po to ktoś dostał w łapę aby na chwilę wstrzymac ten zakaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2014 o 21:21, MisticGohan_MODED napisał:

> UEFA widzi tylko to co chcę widzieć. Barcelona jednak z zakazem transferowym przez
2
> najbliższe okienka, czyli do 1 stycznia 2016. . To są ostatnio jakieś żarty według
mnie.
No co ? Zakupy zrobione, więc moga sobie teraz pozwolić na przerwę na rynku transferowym...
w końcu nie po to ktoś dostał w łapę aby na chwilę wstrzymac ten zakaz.

Założę się, że latem następnego roku najpóźniej zakaz zostanie zniesiony, zimą mało który dobry klub robi transfery, no ale za rok coś się wymyśli i wyrok zostanie złagodzony. To zawieszenie to też był przekręt. Niestety takie "firmy" jak Celtic, Barca są ponad prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diego Simeone zawieszony na 8 spotkań. Dobra pocisnął coś sędziemu, wkurzył się, poniosło go i klepnął sędziego w kark, no ale aż 8 ? Śmiechu ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 20:37, DambialkoX napisał:

Diego Simeone zawieszony na 8 spotkań. Dobra pocisnął coś sędziemu, wkurzył się, poniosło
go i klepnął sędziego w kark, no ale aż 8 ? Śmiechu ciąg dalszy.


http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/osiem-meczow-kary-dla-simeone/v3l8v

"Na karę składają się cztery mecze zawieszenia za "poklepanie" arbitra, dwa za protesty, jedno za ostentacyjne owacje po usunięciu z ławki oraz jedno za pozostanie na trybunach (Simeone miał opuścić stadion)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2014 o 22:11, Ecko09 napisał:


"Na karę składają się cztery mecze zawieszenia za "poklepanie" arbitra, dwa za protesty,
jedno za ostentacyjne owacje po usunięciu z ławki oraz jedno za pozostanie na trybunach
(Simeone miał opuścić stadion)."


Ok ok i tak przesada to dla mnie. Fakt nie zachował się jak profesjonalista, kara jakaś mu się należała, ale ten człowiek żyje meczami. Nie wiedziałem, że miał opuścić stadion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:28, Kakarotto napisał:

> Znacie może klub, który ma czarne koszulki i herb jakby taki piracki? Nie wiem z
jakiej
> ligi, ani kraju :/

Pierwszy wynik z gugla: http://tnij.org/y7s1a1n

Pewnie to nie to, choć czarne koszulki i logo pasują do opisu. :P

No też to widziałem, ale ten klub jest w FIFie, a ligi RPA tam chyba nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Di Maria do Manchesteru, a Falcao do Realu.. nie czaje skąd Real ma na te transfery, myślałem, że kasa za Di Marię pójdzie na pokrycie transferów Jamesa i Kroosa, a tu wychodzi, że pójdzie na Falcao.. masakra jakaś, a Monaco mało, że ledwo przędzie w Ligue 1 to do końca się rozsprzeda, z czym do ludzi w tej LM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:22, Paoro napisał:

Znacie może klub, który ma czarne koszulki i herb jakby taki piracki? Nie wiem z jakiej
ligi, ani kraju :/


Może Corinthians?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:51, Paoro napisał:

Monaco mało, że ledwo przędzie w Ligue 1 to do
końca się rozsprzeda, z czym do ludzi w tej LM?

Hę? Z tego co wiem to Monaco zostało przejęte przez rosyjskiego oligarchę, więc na brak gotówki nie może narzekać. Nie obawiałbym się nagłego spadku formy w lidze, za PSG raczej nie nadążą i w LM może być różnie, jednak kryzys ten klub ma za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 22:08, filip29 napisał:

> Znacie może klub, który ma czarne koszulki i herb jakby taki piracki? Nie wiem z
jakiej
> ligi, ani kraju :/

Może Corinthians?

Mi się coś wydaje, że piracka czacha była na herbie..


Pierogi_z_Cukrem@
Co do Monaco to ten oligarcha raczej faktycznie nie będzie próbował pokonać PSG, bo ci to dopiero przeginają. Zainwestował w Falcao, by mieć większe możliwości, chodziło o te zasady fair play, kupił go jeszcze jak Monaco jedynie awansowało do Ligue 1, a zasady obowiązują kluby w LM. Teraz inwestycja się spłaci, dzięki Realowi. A kasę będzie mógł zainwestować w innych graczy, bez narażania się UEFie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wszyscy piłkarze Mariboru byli uprawnieni do gry ;D
Celtic żeby wygrać dwumecz to musiałby chyba z kimś z naszej pierwszej ligi grać. Nigdy nie widziałem tego zespołu tak koszmarnie słabego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak Rangersów wyraźnie Celticowi nie służy, równają poziomem do reszty ligi.

Jeśli bogowie od losu mają poczucie humoru, Szkoci zagrają z Legią w fazie grupowej LE. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:51, Paoro napisał:

Di Maria do Manchesteru, a Falcao do Realu.. nie czaje skąd Real ma na te transfery,
myślałem, że kasa za Di Marię pójdzie na pokrycie transferów Jamesa i Kroosa, a tu wychodzi,
że pójdzie na Falcao.. masakra jakaś, a Monaco mało, że ledwo przędzie w Ligue 1 to do
końca się rozsprzeda, z czym do ludzi w tej LM?


Falcao to plota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować