Jeden z najlepszych meczy w tej edycji LM :)

Udostępnij na innych stronach

Do 45 minuty może i dobry, druga połowa bez rewelacji totalnie.

Nie wiem od czego zacząć opis moich emocji i przemyśleń po wczorajszym meczu...
Hmm może od tego, że poprę moich przedmówców w kwestii ciekawości poszczególnych połów tego spotkania.
Pierwsza była na prawdę dobra w wykonaniu obu ekip, szybkie ataki, dużo okazji (szczególnie boli mnie ta poprzeczka ustrzelona z bańki przez Jamesa - o ile się nie mylę - wielka szkoda, że nie wpadło). Druga natomiast była po prostu nudna, nie było jakiegoś wyraźnego pomysłu na grę, Real strasznie zwolnił tempo a karny dobił ich całkowicie. Słaby występ Ronaldo, nie najlepszy Bale''a, fatalny Ramosa i Casillas''a. Szczególnie Iker ostatnio strasznie działa mi na nerwy, forma już nie ta, więc dlaczego Ancelotti nie pomyśli o Navasie, tego nie wiem...
No ale cóż, nie pozostaje nic innego jak czekać na rewanż - mam tylko nadzieję, że tym razem pójdzie po mojej myśli i Real zatriumfuje i tym samym przejdzie do finału. W sumie to dobrą sprawę muszą zdobyć gola i zachować czyste konto. Osobiście wydaje mi się, że druga opcja będzie bardzo mało prawdopodobna więc trzeba będzie trochę postrzelać ;)

Widzę, że same zachwyty nad tym meczem, a moim zdaniem w pierwszej połowie obie drużyny wyglądały, jakby całkowicie zapomniały o taktyce. Bayern totalnie bezradny, Barcelona nieskuteczna...