Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Hehehe... :D Losowanie było wyraźnie ustawione pod Niemców. ;) Zresztą pod Polaków też. :) Nie zastanawia Was dlaczego na mistrzostwach świata i Europy w grach drużynowych zawsze trafiamy na gospodarzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiesz czy ustawione bo jakoś mi się nie widzi że z kostaryką wygramy :] Szczoda żę nie trafiliśmy do grupy D bo byśmy wyszli z 1st miejsca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajne losowanie. PZPN wywróżył sobie tych Niemców, mecz otwarcia będzie ciekawy. Dwóch "Polaków" jest na razie wskładzie Niemiec. Ciekawie się zapowiada. Liczę, że Ekwador znów pokonamy. A co do Kostaryki to właściwie zagadka. Nie pamiętam żebyśmy kiedyś z nimi grali. Z tego co wiem to nie jest to taki słaby zespół. Wygrali z USA nie tak dawno. Ale zobaczymy. Zapowiada się ciekawie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w meczu otwarcia zagrają Niemcy z Kostaryką. Grupa dobra, można z niej wyjść. Chociaż mogło byc lepiej. Losowanie pod Niemców? To spójrzie na grupę Francuzów - jak z niej nei wyjdą to bedą ostatnimi palantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że ecz otwarcia bedzie ciekawy, bo właściwie nie wiadomo co pokaże Kostaryka. Mnie isę bardziej kojaży z siatkówką niż z piką nożną. Ale Niemcy chyba nie zlekceważą rywala jak Francja na poprzednim mundialu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 22:05, Modest-Vermin napisał:

Heh grupa marzeń, większych cieniasów nie dało się wylosowac, mamy fuksa jak zawsze, oby teraz
z niego skorzystac. A najbardziej chciałbym pogrążyc Niemców na własnym terenie z 4:0 niech
poczują smak sąsiadów.


Ostatnio też się mówiło, że mamy lekką grupę, i co? Daliśmy d... ciała ;P
Teraz może faktycznie grupa lżejsza, ale coś czuje, że będzie niezły hadkor.
Z Ekwadorem graliśmy sparing, ale to była piłka wodna, a nie mecz, a o Kostaryce nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Niemcami jeszcze nigdy w historii nie wygraliśmy i szczerze wątpię, żeby mogło się to zmienić, chociaż... kibicowanie to rzecz daleka od obiektywizmu ;) Realnie patrzac stać nas na remis, chociaż nie można podchodzić do meczu z takim nastawieniem (efekty były widać chociażby w meczu z Anglią).
Kostaryka - wielka niewiadoma. Z Ekwadorem obawiam się, że będzie cholernie ciężko. Mam nadzieje, że nasi nie bedą żyć ostatnim wodnym spotkaniem.
Na awans nas stać, ale lepiej sie nie napalać - bo skończy sie jak za Endżela.


I na koniec nasuwa sie taki komentarz rodem z tv - szkoda, że państwo tego nie widzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 23:03, .Darnok napisał:

I na koniec nasuwa sie taki komentarz rodem z tv - szkoda, że państwo tego nie widzieli...


To fakt. :( Miałem nadzieję, że może EuroSport będzie transmitował... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra - wygra, przegra, awansuje ;-)

Grupa A
Niemcy, Ekwador, Polska, Kostaryka

Gospodarze - faworyt. O dwójke powalczą Polska z Ekwadorem. Może być naprawde ciężko.

Grupa B
Anglia, Paragwaj, Szwecja, Trynidad i Tobago

Angole ze Szwedasami przechodzą dalej.

Grupa C
Argentyna, Wybrzeże Kości Słoniowej, Holandia, Serbia i Czarnogóra

Wydaje mi się, że Argentyna i Holandia jednak zdystansują Serbów, ze o Wybrzeżu nie wspomnę.

Grupa D
Meksyk, Angola, Portugalia, Iran

Szkoda, że tam nas nie poniosło. Meksyk i Portugalia grają dalej.

Grupa E
Włochy, Ghana, Czechy, USA

Teoretycznie Włosi z Czechami, ale jeśli Amerykanie zagrają jak na ostatnim mundialu...

Grupa F
Brazylia, Australia, Chorwacja, Japonia

Brazylia nie wymaga komentarza. Australia ma Hiddinka i może sprawić niespodziankę... naprawde trudno tutaj wskazać drugi zespół do awansu.

Grupa G
Francja, Togo, Szwajcaria, Korea Płd.

Francja nie wyjdzie z grupy :P A tak na poważnie, to mam ogromną nadzieje, że skośnookie pyrtki nie wyjdą z grupy. Należy im sie za oszustwa z ostatnich mistrzostw.

Grupa H
Hiszpania, Tunezja, Ukraina, Arabia Saudyjska

Może być ciekawie - Hiszpania jakoś nie ma szczęscia do turniejów...

Ale tak poza tym to na pewno jakiś afrykański zespół sprawie parę niespodzianek i wyeliminuje kogoś teoretycznie silniejszego. Podobnie może być z Australią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 23:03, .Darnok napisał:

I na koniec nasuwa sie taki komentarz rodem z tv - szkoda, że państwo tego nie widzieli...


ja widziałem! ja widziałem! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 23:15, .Darnok napisał:

Grupa A
Niemcy, Ekwador, Polska, Kostaryka

Gospodarze - faworyt. O dwójke powalczą Polska z Ekwadorem. Może być naprawde ciężko.


Pełna zgoda. Trza zauważyć na jakim stanie boiska graliśmy w ostatnim meczu z Ekwadorem. Drużyna ta kompletnie nie jest przygotowana na grę w takim błocie. Całkiem inaczej losy meczu mogą się potoczyć w normalnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 06:57, HumanGhost napisał:

Miałem jechac na mundial, ale nie wiem czy się wyrobię z robotą i przede wszystkim z nauką.
Poza tym nie uśmiecha mi sie cena biletów.


Heh ja to bym się bujnął chociaż pod stadion do pobliskiego pubu, napewno będzie wielki ekran i jak to na Niemców przystało dużo piwa i zabawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huehuehue bardzo dobra grupa, Niemcy zlekceważą nas i kostaryke i my z pierwszego a kostaryka z drugiego wejdzie.
Ale się Pele uśmiechał jak Polske podawał. Nawet fajna ceremonia tylko po szwabsku słuchać pozostalo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 06:57, HumanGhost napisał:

nie uśmiecha mi sie cena biletów.

Najtańsze 35 E. Nie nazbierasz tyle?
Pomyśl, że taka okazja (MŚ tuż za miedzą) może się nieprędko powtórzyć. A gdzie indziej, dużo więcej się straci na podróż i wyjdzie jeszcze drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 10:33, A-cis napisał:

Najtańsze 35 E. Nie (...)


Myślisz, że tak łatwo je będzie zdobyć? Jak sie ludzie rzucą... przecież dla nas będzie chyba coś 8 tys. biletów (nie pamiętam ile dokładnie). Albo trzeba być cholernie szybkim, albo mieć cholerne szczęscie (może wygrać w jakimś konkursie), albo spróbować wbić się na sektor "gospodarzy" - chociaż to pewnie też będzie praktycznie niemożliwe.
Jest jeszcze opcja dostania biletów u koników, ale nie chce nawet myśleć.

Dlatego obawiam się, ze na sektorach może być mało prawdziwych kibiców, a więcej takich przypadkowych, jednosezonowych. No ale próbować sie dostać trzeba, ja mimo wszystko już szykuje sobie jakiś transport ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować