Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 19:55, kolektor napisał:

Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Jop, Bronowicki - Błaszczykowski, Dudka, Lewandowski, Smolarek
- Krzynówek - Żurawski


Ja bym tylko na szpice dął Smolarka, na lewą Krzynówka a za Ebim, Żurawia. Ale to ja, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jestem dobrej myśli. Polska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 20:15, stanlee napisał:

> Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Jop, Bronowicki - Błaszczykowski, Dudka, Lewandowski, Smolarek

> - Krzynówek - Żurawski

Ja bym tylko na szpice dął Smolarka, na lewą Krzynówka a za Ebim, Żurawia. Ale to ja, zobaczymy,
co z tego wyjdzie. Jestem dobrej myśli. Polska!!!

Na 100% i tak się bedą zamieniać pozycjami ;) To jest właśnie element zaskoczenia ;) Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny skład wybrał Leo. Tylko troszkę się boje o Zurawskiego bo ostatnio dawno nic nie strzelił i dlatego mógłby grać Ebi na jego pozycji a Żurawski mógłby grać w miejsce Krzynówka który grałby na lewym skrzydle. Ale cóż Leo chyba wie co robi. A więc Polska do boju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 20:22, Coxsik napisał:

Nawet fajny skład wybrał Leo. Tylko troszkę się boje o Zurawskiego bo ostatnio dawno nic nie
strzelił i dlatego mógłby grać Ebi na jego pozycji a Żurawski mógłby grać w miejsce Krzynówka
który grałby na lewym skrzydle. Ale cóż Leo chyba wie co robi. A więc Polska do boju!!!

Podobno Żuraw był wspaniały na treningach ;)

PS Fajny avatar? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na treningach może i był wspaniały, ale nie to się przecież liczy tylko najważniejsze są mecze, a nie jakieś tam treningi. Chłopak się zestresuje i nic nie strzeli ;/

PS: Awatar jest zamazany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 20:24, demrenfaris napisał:

Podobno Żuraw był wspaniały na treningach ;)

Leo jako trener zapewne wie kto dobrze a kto źle spisywał się na treningach więc należy mu zaufać :) aczkolwiek ja bym osobiście Żurawia do pierwszej 11 nie dała no chyba, ze by na tych treningach cuda wyczyniał ;P

Dnia 08.09.2007 o 20:24, demrenfaris napisał:

PS Fajny avatar? xD

Nie powiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 20:25, Łeber napisał:

Na treningach może i był wspaniały, ale nie to się przecież liczy tylko najważniejsze są mecze,
a nie jakieś tam treningi. Chłopak się zestresuje i nic nie strzeli ;/

Bardziej bałbym się o Rasiaka, Żuraw to w końcu kapitan ;)

Dnia 08.09.2007 o 20:25, Łeber napisał:

PS: Awatar jest zamazany :P

Hłech, w ostatniej chwili go zakosiłem małej16 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 20:27, Łeber napisał:

Ja bym go na 100% nie dał do pierwszej jedenastki, no chyba że umie latać :P

Ja też. Na treningach to on sobie może. Nie żebym go skreślała, ale naprawdę... chłopak ostatnio nic nie pokazał w Celticu niby te szanse dostaje, ale cóż z tego skoro nie wykorzystuje ich... cóż. Jak Żuraw zawali to odpowiedzialność spadnie na Leo, aczkolwiek cudów po Maćku się nie spodziewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2007 o 20:29, mała16 napisał:

Ja też. Na treningach to on sobie może. Nie żebym go skreślała, ale naprawdę... chłopak ostatnio
nic nie pokazał w Celticu niby te szanse dostaje, ale cóż z tego skoro nie wykorzystuje ich...
cóż. Jak Żuraw zawali to odpowiedzialność spadnie na Leo, aczkolwiek cudów po Maćku się nie
spodziewam :)

Maciek Żurawski! Kapitan, kapitan, kapitan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 14:57, Klimos napisał:

Meczu naszej reprezentacji nie obejrzę, ale za to o 20:30 spotkanie Szwecja - Dania. Po tym
co ostatnio się działo w Kopenhadze, może być ciekawie :D


Chyba zbyt optymistyczny byłem :(
Cztery duńskie kanały w TV oraz dwa szwedzkie i na żadnym nie ma transmisji meczu. Ech a już myślałem, że oderwę się na trochę od pisania magisterki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:09, pretorianie napisał:

No i Serbowie z Finami zagrali dla nas. Remis 0:0. Teraz my musimy to wykorzystać.

Yeah! Teraz tylko 2-1 z Portugalią! Strzeli Żuraw i Błaszczykowski. Dla Portugalii... Deco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:09, pretorianie napisał:

No i Serbowie z Finami zagrali dla nas. Remis 0:0. Teraz my musimy to wykorzystać.

No nawet jakby dwie druzyny z naszej grupy osiągnęły jakąś większą przewagę nad resztą (np. Polska i Portugalia) to by było dobrze. Bo przecież czy wejdziemy z pierwszego czy drugiego miejsca to bez różnicy... byle awansować :)

Jak na razie Polska nie zaczęła rewelacyjnie. Ale też nie tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:34, demrenfaris napisał:

:o Poprzeczka! 40 metrów do bramki - niezły koleś!


Jak już piszesz takie komentarze do obecnej sytuacji to wyjaśnij dokładnie kto, co, jak i dlaczego. Ci którzy oglądają mecz na pewno wiedzą o co chodzi i dla nich taka informacja nic nie będzie znaczyć. Natomiast tacy jak ja, którzy nie mogą śledzić spotkania w TV chcieli by wiedzieć o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować